У січні 2021 року відповідно до плану заходів Горохівського коледжу Львівського НАУ були проведені в онлайн-форматі методичні семінари, які об’єднали педагогів коледжу навколо вирішення актуальних проблем сьогодення.
На семінарі, який відбувся 11 січня, були розглянуті питання, які допомогли розширити знання педагогічного колективу про вимоги до оформлення документації викладача коледжу і її використання: навчально-методичного комплексу дисципліни та навчальної практики, навчально-методичних планів занять, журналів академічних груп, індивідуальних планів роботи викладача, планів виховної роботи куратора групи, планів роботи завідувача кабінетом, паспорта кабінету. Долінська М.О., викладач-методист, завідувач навчально-виробничої практики, презентувала науково-методичний матеріал з цієї теми і поділилася власним досвідом роботи.
05 січня 2021 року в онлайн-форматі відбулася конференція трудового колективу Львівського національного аграрного університету, в ході якої було розглянуто наступні питання:
Звіт ректора Львівського національного аграрного університету щодо виконання умов контракту з Міністерством освіти і науки України за 2020 рік.
04 січня 2021 р.у коледжі з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог в умовах запровадження посилених протиепідемічних заходів з попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 проведено педагогічний консиліум «Роль куратора у збереженні контингенту групи». У обговоренні взяли участь 18 осіб: куратори груп, вихователь гуртожитку, соціальний педагог, завідувачі відділень, методисти, культорганізатор студентської молоді.
До учасників заходу звернулася Світлана Білик, заступник директора з виховної роботи, голова методичного об’єднання кураторів груп і вихователів гуртожитків, яка відмітила, що актуальність проведення наради зумовлена викликами в системі освіти сьогодення, недоліками форми дистанційного навчання і зниженням мотивації окремих студентів, необхідністю визначення подальших напрямів педагогічної діяльності зі студентами, які потребують посиленої уваги.
Світлана Білик наголосила, що куратор - це основна особа, до якої студент може звертатися за допомогою у вирішенні навчальних, організаційних, особистих та міжособистісних питань, які виникають у студентському житті.Водночас кожна студентська група, як і будь-яка інша, створює свої певні закони, правила, яких,на їх думку,повинні дотримуватися всі її члени. Невідповідність цим правилам іноді може вести до осуду, ігнорування колективом такого члена групи і виникнення проблем зі студентом у навчанні. Тому куратор групи, вихователь гуртожитку мають вивчати атмосферу в колективі, мікроклімат, працювати на випередження, а при потребі - допомогти такому студентові у подоланні конфліктів.
Бібліотека коледжу – сучасний інформаційний центр нового покоління, освіти, науки, розвитку, культури і дозвілля.
Колектив бібліотеки не обмежується традиційними формами роботи, а шукає нові шляхи популяризації бібліотечних ресурсів, розповсюдження знань, формування культури студентської молоді. Робота бібліотеки спрямована на якісне використання інформаційних ресурсів, ефективне формування фонду бібліотеки навчальною та науковою літературою згідно вимог освітнього процесу.
Сьогодення вимагає нововведень в оформленні та атрибутиці наочних форм. Це – виставка-реквієм; виставка-інсталяція; виставка-вернісаж; письменники-ювіляри; виставка-календар. Особливість таких форм полягає в тому, що їм притаманні: новизна у назві, діалог бібліотекара зі студентами і студентів між собою, ігрові моменти, своєрідна атрибутика, що передає специфіку запропонованої форми.
Коледж максимально та активно сприяє професійному розвитку та підвищенню кваліфікації педагогічних працівників на засадах, визначених Законом України «Про освіту» та за процедурами, визначеними Порядком підвищення кваліфікації.
Активна підтримка педагогічних працівників адміністрацією коледжу є запорукою формування педагогіки партнерства в закладі освіти, збереження здорового мікроклімату в колективі, покращення діяльності закладу освіти та якості освіти.
Відповідно до чинного законодавства педагогічні працівники щороку самостійно обирають конкретні форми, види, напрями та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації. Такий підхід забезпечує нові сприятливі умови для професійної мобільності працівників, допомагає становленню і розвитку системи безперервної освіти.
Так, 28.09-30.10.2020 р. чотирнадцять викладачів Горохівського коледжу ЛНАУ підвищували кваліфікацію шляхом стажування у Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету.
Конкурс «Педагогічний ОСКАР-2021» проводиться метою вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, створення необхідних умов для творчого розвитку закладів фахової передвищої освіти, підвищення ефективності організації й управління освітнім процесом та забезпечення якості підготовки фахівців, сприяння зростання професійної майстерності педагогічних працівників.
Для проведення відбіркового етапу Конкурсу в коледжі було створено конкурсну комісію. Переможцями відбіркового туру визнано тринадцять творчих робіт, які підготували педагогічні працівники.
Роботи сімнадцяти викладачів Горохівського коледжу ЛНАУ як авторів або у складі творчої групи розміщено на веб-сайті методичного кабінету закладу освіти і рекомендовано методичною радою до участі у фінальному турі та затверджено на засіданні педагогічної ради 21 грудня 2020 року.
Управління агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації (керівник Горбенко Ю.М.) та райком профспілки працівників АПК (голова Дзецько Г.А.)
привітали колектив Горохівського коледжу ЛНАУ з його 65-річчям.
Грамотами управління агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації нагороджені Надія Загоруйко, методист відділення, викладач бджільництва, Василь Луцюк, викладач, голова профкому працівників коледжу, Мирослава Чернюк, заступник головного бухгалтера, Марія Соловей, оператор машинного доїння ВРХ, працівниця навчально-дослідного господарства коледжу.
Грамотами райкому профспілки працівників АПК та грошовими преміями нагороджені Вікторія Киричук, викладач математики, Ольга Рендюк, культорганізатор, голова тудентського профкому, Наталія Рибка, викладач економіки, Дмитро Кишко, заступник директора з адміністративно-господарської роботи, Марія Бродзяк, головний бухгалтер коледжу.
Щиро вдячні за визнання результатів роботи працівників Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету!
З нагоди 65-річчя Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету Почесними грамотами Волинської обласної ради нагороджені Світлана Савченко, методист коледжу, викладач технологічних дисциплін, Олег Жельчик, директор коледжу.
Гамотами управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації нагороджені Оксана Генсецька, заступник директора з навчальної роботи, Світлана Білик, заступник директора з виховної роботи.
Почесними грамотами Львівського національного аграрного університету нагороджені Наталія Крук, завідувачка відділення технологій в агрономії та тваринництві, Руслана Кондратюк, викладач, голова комісії агротехнічних дисциплін, Станіслава Шелін, завідувачка бухгалтерського відділення, Марія Бродзяк, головний бухгалтер.
Щиро вдячні Волинській обласній раді (голова Недопад Г.В.), управлінню освіти, науки та молоді облдержадміністрації (керівник Плахотна Л.В.), Львівському національному аграрному університету ( ректор, академік НААН України, Снітинський В.В.) за визнання результативної роботи працівників коледжу!
Адміністрація, колектив працівників закладу освіти висловлює щиру вдячність Рубльову Вячеславу Володимировичу, народному депутату України, та його команді за високу оцінку роботи колективу Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету та привітання з нагоди 65-річного ювілею закладу освіти!
Вдячність також Марадевич Людмилі, помічнику народного депутата, за участь в заходах з нагоди 65-річниці створення Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету, адже команда народного депутата Вячеслава Рубльова цінує тих, хто творить майбутнє фахової передвищої освіти і готує висококваліфікованих фахівців.