23 лютого 2021 року в рамках «Днів парламенту в регіонах» було проведено онлайн-колоквіум для вчителів від Освітнього центру Верховної Ради України та ГО «Агенція розвитку освітньої політики». Участь у онлайн-засіданні від Горохівського коледжу ЛНАУ взяли Руслана Кондратюк, голова зборів трудового колективу і Світлана Савченко, методист закладу освіти.
З вітальним словом звернулися до учасників онлайн-заходу Микола Шевчук, заступник Керівника Апарату Верховної Ради України і Марина Терещук, керівник Освітнього центру Верховної Ради України.
Про практичний аспект парламентської освіти в школі, участь здобувачів у моделюванні виборів, проєкти 10 шкіл, які апробовують методики парламентської освіти, проводять онлайн-уроки з народними депутатами розповіла Людмила Паращенко, голова ГО «Агенція розвитку освітньої політики».
Учасники проєкту Ріпкінської гімназії імені Софії Русової «Розширення мережі інтерактивних парламентських просвітницьких осередків для учнів молодшої та середньої школи» поділилися досвідом роботи, як підвищити рівень парламентської просвіти: залученням дітей до складання пазлів, малюнків Верховної Ради, організацією веб-квесту «Віртуальна екскурсія до Верховної Ради», імітаційної гри «Ми – законотворці!», проведенням уроків парламентаризму. Навчити дітей та молодь берегти демократію, - одне з головних завдань громадянської освіти, підсумували учасники заходу.
Для кохання не існує ні віку, ні кордонів. Це особлвий стан душі, який не залежить від температурного режиму. Байдуже, яка за вікном погода –закохане серце завжди зігріте. Мабуть саме тому День закоханих святкується взимку, 14 лютого, як свідчення того, що кохання не боїться ніяких перешкод: ні снігу, ні завірюхи.
Дистанційне навчання не стало на заваді студентам Горохівського коледжу ЛНАУ говорити і співати про кохання, адже воно возвеличує, підносить і робить людей щасливішими J
17 лютого відбулось онлайн-засідання Школи молодого лідера на тему: «Кращі практики реалізації міжнародної співпраці студентського самоврядування», в якому взяв участь студент Горохівського коледжу ЛНАУ Максим Мохончук, заступник голови студентської ради.
Захід організували ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» спільно з ВСП «Заліщицький фаховий коледж ім. Є. Храпливого НУБіП України».
На засіданні обговорювались важливі та актуальні для студентської молоді питання: співпраця коледжів із закладами освіти країн Євросоюзу, значення та важливість вивчення іноземної мови у професійному становленні молодого фахівця тощо.
Щороку, 20 лютого, в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні на знак вшанування пам’яті тих людей, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.
Гідність, свобода, відвага, єдність, честь стали одними з головних об'єднавчих цінностей Революції Гідності, що стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір.
Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні у Горохівському коледжі ЛНАУ були проведені виховні години в режимі онлайн на теми: «Гідності хай промінь не згасає», «Небесна сотня. Герої нашого часу». Студенти переглянули документальні фільми, а також взяли учать в обговоренні подій Майдану. Працівники бібліотеки оформили виставку тематичних матеріалів про Революцію Гідності та Героїв Небесної Сотні.
10 лютого 2021 року відбулася конференція трудового колективу Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету у змішаному форматі (адміністрація коледжу – очно, члени колективу, студенти та гості – дистанційно за допомогою платформи GoogleMeet).
До участі в цьогорічній конференції долучилися представники вченої ради Львівського національного аграрного університету: перший проректор університету, к.т.н., професор В. М. Боярчук, начальник навчальної частини університету, к.е.н., доцент О.Я. Микула, головний учений секретар, к.е.н., в.о. доцента І.М. Лаврів.
Про підсумки практичного навчання студентів у 2020 році.
Про заходи з підготовки до акредитації ОПП за ОКР молодшого спеціаліста.
Про підсумки директорських контрольних вимірювань знань студентів.
Про заходи з підготовки студентів до складання ЗНО.
Заступник директора з навчальної роботи Генсецька О.М., за допомогою презентації в таблицях і діаграмах зробила детальний аналіз якості загальноосвітньої підготовки та фахової підготовки студентів у групах в розрізі навчальних дисциплін у І півріччі 2020-2021 н.р., акцентувала увагу на показники якості знань та успішності студентів, їх відповідності нормативним вимогам.
З метою долучення активної частини молодого покоління до навчання населення правил безпеки життєдіяльності, поглибленого вивчення здобувачами освіти правил пожежної, екологічної безпеки, популяризації здорового способу життя та професії рятувальника, Управління ДСНС області спільно з Управлінням освіти і науки облдержадміністрації організовують конкурс «Створюємо інтерактивний простір безпеки» (далі - Конкурс) серед здобувачів освіти закладів вищої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти. Роботи, виготовлені учасниками Конкурсу, будуть працювати для запобігання пожеж, надзвичайних ситуацій, пандемій тощо.
Учасники Конкурсу повинні подати роботи до 15 червня 2021 року.
До 150-річчя від дня народження Лесі Українки в читальному залі була організована чайна церемонія в літературній обробці. Бібліотекар Дуб’юк К. П. підготувала відео презентацію «У Мавки гостини дарують щастя незабутні хвилини», де працівники бібліотеки декламували читання творів Лесі Українки «Рядки, що зачепили душу»: «Давня весна», «Ти хотів би квіток на дорозі моїй?», «Останні квітки».
Захід присвячений поширенню і поглибленню творчого шляху української поетеси, її любов та бережне ставлення до квітів, до природи в своїх яскравих творах.
Марії Григорівні Корнієвич (08.09.1938 – 26.01.2021)
Корнієвич Марія Григорівнанародилась 8 вересня 1938 року у м. Горохів. Після закінчення школи вступила до Львівського державного університету ім. І. Франка на факультет іноземних мов. У 1960 році була направлена в Холонівську восьмирічну школу вчителем англійської мови, де й працювала до 1961 року.
У 1961 р. Марія Григорівна почала викладати іноземну мову студентам у Горохівському сільськогосподарському технікумі. З 1980 року працювала на посаді заступника директора з виховної роботи, поєднуючи її з викладацькою діяльністю, виховуючи у студентів риси патріотизму, добра, щирості та порядності. Корнієвич М.Г. багато років очолювала клуб інтернаціональної дружби, навчаючи студентів іноземної мови та розширюючи їхні знання про країни Європи, дослідження ними історії, культури, традицій. Діяльність клубу та екскурсії в різні місця були своєрідними провісниками сучасних європейських прагнень України.
Висока професійна майстерність Марії Григорівни, її доброзичливість та життєва мудрість, організаторські здібності, товариськість назавжди лишаться у вдячній пам’яті студентів та працівників коледжу як зразок для наслідування.
З метою привернення уваги до історичної події, яка відбулася 29 січня 1918 року, працівники бібліотеки Горохівського коледжу ЛНАУ підготували віртуальну виставку-презентацію «Пам’яті Героїв Крут» і пропонують користувачам переглянути за посиланням https://drive.google.com/file/d/15goEfXDlGB8GG5ldkGmcxz_AVjA6UkBJ/view?usp=sharing.
У читальному залі бібліотеки коледжу також експонується книжково-ілюстративна виставка «Подвиг юності - нескорений», яка дає можливість ширше ознайомитись з цією трагічною подією.
Бій під Крутами набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. Історичні дати - не тільки пам’ять про минуле, а й ключ до того, щоб у майбутньому уникнути помилок минулого. Українські юнаки загинули і власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію визвольних змагань нашого народу.
Наочно одержати іншу додаткову інформацію можна також за допомогою перегляду тематичних відеоматеріалів: