Меню сайту
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Волонтерський рух

 

Перейти на сайт методичного кабінету коледжу, електронну бібліотеку за посиланням: 1784073.site123.me

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Савченко Світлана Олексіївна,

методист коледжу, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

_____________________________________________________________________________________________________________

Методична робота коледжу є цілеспрямованою діяльністю щодо забезпечення психолого-педагогічної та методичної підготовки викладачів з метою підвищення ефективності їх навчально-виховної діяльності. Вона сприяє особистісному розвитку викладача, його педагогічній майстерності щодо викладання навчальної дисципліни, а також проведенню позааудиторної виховної роботи зі студентами.

Система дій і заходів науково-методичної служби коледжу має на меті підвищення рівня професійно-педагогічної компетентності кожного педагога, розвиток його творчої особистості та індивідуальності, підвищення інноваційного потенціалу педагогічного колективу й навчального закладу в цілому.

Особливо важливим чинником методичної роботи є постановка цілей і завдань, методичної проблеми, яка орієнтує не на процес, як такий, а на кінцеві результати, комплексний підхід до вирішення задач. Мета – це ідеальний образ, модель бажаного майбутнього результату діяльності, - зростання професійної компетенції, професійної майстерності викладачів.

Методична робота спонукає кожного викладача до підвищення свого фахового рівня; сприяє взаємному збагаченню членів педагогічного колективу педагогічними знахідками, дає змогу молодим вчитися педагогічної майстерності у старших і досвідченіших колег, забезпечує підтримання в педагогічному колективі духу творчості, прагнення до пошуку. Методична робота сприяє розвитку комплексної здатності викладача до адекватного сприйняття, осмислення й розуміння креативності студента, здатність помітити обдарованого студента та забезпечити йому необхідну психолого-педагогічну підтримку; створює умови для підвищення професійного рівня педагогів (відповідно до діагностики та кваліфікації) і рівня інформаційної ком­петенції; забезпечує реалізацію особистісно зорієнтованих технологій, ін­терактивних технологій навчання й виховання в усіх елементах струк­тури педагогічного процесу; сприяє науково-дослідницькій діяльності педагогів, вивченню та популяризації досвіду творчих педагогів закладу, знайомству викладачів із здобутками педагогів у межах області, України.

Допомогти викладачу відмовитися від стереотипів минулого допомагає цілеспрямована,  систематична, ретельно спланована і науково обґрунтована методична робота.

Центром навчальної науково-методичної роботи викладачів і студентів коледжу є методичний кабінет. Науково - методичною роботою керує методична рада на чолі з заступником директора з навчальної роботи О.М.Генсецькою і методистом коледжу С. О. Савченко..Вона координує діяльність педагогічних працівників, які об’єднані в 4 предметні (циклові) комісії та методичне об’єднання кураторів студентських груп і вихователів гуртожитку.

Основні  напрями науково – методичної роботи:

 • спрямування і координація роботи предметних (циклових) комісій коледжу;
 • участь у  роботі регіональних методичних об’єднань викладачів;
 • створення комплексу методичного забезпечення дисциплін навчального плану;
 • розробка, апробація та впровадження освітніх технологій, інноваційних методик у навчально-виховний процес;
 • розробка й упровадження у практику роботи циклових (предметних) комісій методичних рекомендацій, положень щодо вдосконалення науково-методичної роботи, професійної підготовки майбутніх фахівців;
 • сприяння розвитку творчого потенціалу кожного викладача, створення організаційних умов для безперервного фахового підвищення кваліфікації педагогів;
 • вивчення, узагальнення і впровадження кращого педагогічного досвіду викладачів коледжу, педагогічних працівників інших закладів освіти;
 • залучення викладачів та студентів до навчально-методичної, науково-дослідної роботи;
 • участь студентів та викладачів коледжу у конференціях, форумах тощо;
 • робота з молодими та новопризначеними викладачами;
 • організація виставок новинок психолого-педагогічної, методичної літератури, періодичної преси;
 • допомога у підготовці викладачів до атестації.

 У коледжі ефективно впроваджуються такі освітні технології : особистісно орієнтована освіта; організація групової навчальної діяльності; формування творчої особистості; проектні технології; нові інформаційні технології навчання; технології колективного творчого виховання.

З метою поглиблення теоретичних знань та обміну досвідом роботи кожного навчального року поводяться науково-практичні конференції, педагогічні семінари, майстер-класи досвідчених викладачів коледжу, конкурси «Викладач року», «Куратор року».

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ОРГАНІЗАЦІЯ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

Положення про методичну роботу

Положення про виставку педагогічного досвіду і творчості молоді

План роботи методичного кабінету

Посадова інструкція методиста

Науково-методична робота педагогічних працівників

Анотований каталог робіт ВІППО 2017

Перелік конкурсних методичних робіт ДУ "НМЦ "Агроосвіта"2017

Індивідуальний план роботи викладача

Вимоги до обладнання та забезпечення методичного кабінету

 

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Типове положення про атестацію педагогічних працівників

Наказ Про створення атестаційної комісії І рівня та затвердження її складу

Наказ Про зміни в складі атестаційної комісії І рівня

Наказ Про проведення атестації педагогічних працівників Горохівського коледжу ЛНАУ у 2017-2018 н.р.

Перспективний план-графік атестації керівних кадрів Горохівського коледжу ЛНАУ на 2018-2022 н.р.

Перспективний план-графік атестації педагогічних працівників Горохівського коледжу ЛНАУ на 2018-2022 н.р.

ФОТОГАЛАРЕЯ

 

 

Форма входу
Календар
«  Жовтень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Погода
Корисні посилання 


Copyright MyCorp © 2023

Зробити безкоштовний сайт з uCoz