Весною приходить у наші оселі найголовніше і найурочистіше свято християн – Пасха або Великдень. Світле Воскресіння Христове багате на церковно-обрядові і народні звичаї, з якими пов’язано чимало традицій, ритуалів та символів. Основними символами Великодня є паска і писанки.
Відомо, що наші предки завжди шанували природу. Забруднення джерела, засмічення вулиці, зламане дерево чи зірвана квітка – вважалося гріхом. На пам’ять спливає пророцтво великого Кобзаря «Схаменіться, будьте люди, бо лихо вам буде». Саме тому, студенти Горохівського коледжу ЛНАУ – активні учасники Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», з метою поліпшення стану довкілля, озеленення та приведення в належний санітарний стан території коледжу та урочища «Соснина». Крім цього, 5 квітня 2017 року студенти групи ОТ-21 разом із викладачами Лотоцьким І.О. та Луцюком В.С., допомагали прибирати міський парк.
Духовний розвиток особистості є дуже актуальним у наш час, адже ми спостерігаємо, що світ став бездуховним, а звідси – духовна деградація молоді, для якої розваги та матеріальний достаток є пріоритетними. З метою допомоги молодим людям знайти себе, знайти шляхи для духовного збагачення, була проведена відверта розмова із Митрофорним Протоіреєм отцем Романом, настоятелем Свято-Миколаївського храму, якого називаємо «лікарем душі» для студентів та викладачів коледжу. Він переконував молодь, що людина, багата духовно, завжди знайде своє місце у суспільстві, адже духовність – безмежна і вічна а матеріальні цінності – дуже мінливі.
РеалізаціяДержавної цільової програми роботи з обдарованою молоддю у Горохівському коледжі ЛНАУпередбачає удосконалення професійної підготовки фахівців, виявлення і підтримку обдарованої студентської молоді, залучення її до вирішення актуальних завдань сучасної науки. Добре організована і систематична науково-дослідна робота в коледжі є складовою професійної підготовки. Вона полягає в пошуковій діяльності, що виражається насамперед у самостійному творчому дослідженні. Завдяки участі у науково-дослідній роботі студенти оволодівають навичками роботи з різноманітними інформаційними джерелами, здобувають досвід вивчення та критичного аналізу наукової літератури. Становлення і розвиток студентської науково-дослідної роботи має на меті допомогти молодим дослідникам оволодіти методикою наукових досліджень, прищеплювати смак до наукового пошуку, підвищувати власну наукову активність, проявляти інтелектуальну ініціативу.
23 березня методист Горохівського коледжу Войтович Л. Г. та викладач фізичного виховання Борщ Л. П. побували в Колківському вищому професійному училищі та Маневицькому професійному ліцеї, де провели зустрічі з учнями-випускниками спеціальностей "тракторист - машиніст сільськогосподарського виробництва", "кухар-кондитер" та "продавець".
10 березня 2017 року в Управлінні регіонального розвитку райдержадміністрації відбувся семінар – навчання по питаннях застосування сучасних біотехнологій, податкового і земельних законодавств, вирощування плодової продукції, ягід, овочів.
15 березня 2017 року викладачі Горохівського коледжу Шелін С.В. та Рубаха В.Т. були учасниками регіонального науково-практичного семінару "Інноваційні ІТ-технології в освіті та навчально-виробничому процесі", який проводив Сумський державний університет на базі Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ ім. Лесі Українки. Семінар допоміг ознайомитися з перспективами впровадження та використання дистаційного навчання, ІТ-інновацій в освітньому процесі навчальних закладів. Такі технології забезпечують інтерактивну взаємодію викладачів та студентів на різних етапах навчання, самостійну роботу з матеріалами інформаційної мережі.
14.03.2017р. в Горохівському коледжі ЛНАУ відбулася зустріч студентів-старшокурсників спеціальності "Виробництво і переробка продукції тваринництва" та "Організація ведення фермерського господарства" із представниками програми "Міжнародна Агро-Практика" на тему "Агропрактика в Данії: від А до Я".
Викладачі технологічного відділення Горохівського коледжу ЛНАУ Сасовець Раїса Никонорівна та Загоруйко Надія Сидорівна були учасниками тренінгу "Відтворення молочного скотарства", який відбувся в Науково-методичному центрі "Агроосвіта" 10.03.2017р. У цьому заході брали участь провідні фахівці та науковці тваринницьких галузей України.