Реалізація Державної цільової програми роботи з обдарованою молоддю у Горохівському коледжі ЛНАУ передбачає удосконалення професійної підготовки фахівців, виявлення і підтримку обдарованої студентської молоді, залучення її до вирішення актуальних завдань сучасної науки. Добре організована і систематична науково-дослідна робота в коледжі є складовою професійної підготовки. Вона полягає в пошуковій діяльності, що виражається насамперед у самостійному творчому дослідженні. Завдяки участі у науково-дослідній роботі студенти оволодівають навичками роботи з різноманітними інформаційними джерелами, здобувають досвід вивчення та критичного аналізу наукової літератури. Становлення і розвиток студентської науково-дослідної роботи має на меті допомогти молодим дослідникам оволодіти методикою наукових досліджень, прищеплювати смак до наукового пошуку, підвищувати власну наукову активність, проявляти інтелектуальну ініціативу.
Студенти коледжу залучаються до роботи у наукових гуртках, беруть участь в олімпіадах, турнірах, творчих змаганнях, виставках, виступають на конференціях, семінарах, публікують статті і тези доповідей.
Чудову нагоду в черговий раз поділитися результатами своєї науково - дослідної роботи студенти нашого коледжу мали 24 березня 2017 року у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на Х Міжнародній студентській науковій конференції „Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки".
Роботу конференції було розпочато пленарним засіданням, на якому виступили:
- Щеблюк Станіслав Германович, директор коледжу;
- Коцан Ігор Ярославович, ректор СНУ імені Лесі Українки;
- Соломіна Тетяна Іванівна, начальник відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації;
- Бойчук Петро Микитович, голова ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації;
- Гаврилюк Світлана Віталіївна, проректор СНУ імені Лесі Українки.
Учасниками конференції стали студенти вишів Волинської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Житомирської області, Республіки Білорусь, Республіки Польщі.
На конференції працювало 9 секцій. Учасниками конференції стали також 10 студентів Горохівського коледжу. Це, зокрема, Ковтун Катерина (Б-11), Желязко Віка (Б-11), Синиця Катерина (Б-31), Сливка Вадим (Т-31), Крупник Василь (А-12), Турко Ярослав (К-34), Машина Марія (Т-31), Шевчук Володимир (А-12), Кузьмич Інна (Т-21), Сойка Ольга (А-12).
Тези доповідей наших студентів опубліковані у Збірнику матеріалів конференції.
За результатами виступів учасників конференції визначені та нагородженні переможці, серед яких троє наших студентів.
Вітаємо наших переможців:
Турко Ярослав, студент групи К-34, 3 місце у секції №4. Товари народного споживання, технології, інновації та безпека (науковий керівник Савченко С.О.)
Сливка Вадим, студент групи Т-31, 2 місце у секції №8. Екологія, здоров'я і суспільство (науковий керівник Нечипорук М.С)
Шемчук Володимир, студент групи А-12, 3 місце у секції №8. Екологія, здоров'я і суспільство (наукові керівники Войтович Л.Г., Войтович Н.О.)
|