Презентація відбулася під час проведення науково-практичної конференції "ГОРОХІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ ЛНАУ: ВІХИ ІСТОРІЇ, ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ», присвяченої 65-річному ювілею закладу освіти.
27 листопада 2020 року
Автор: Савченко Світлана, методист коледжу
Матеріали про випускників: Здинюк Марія, викладач коледжу
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ
(презентація спеціальності)
Автори:
Галтман Тетяна, викладач коледжу
Генсецька Оксана, заступник директора з навчальної роботи
Демонстрація відеопрезентації відбулася під час проведення науково-практичної конференції "ГОРОХІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ ЛНАУ: ВІХИ ІСТОРІЇ, ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ», присвяченої 65-річному ювілею закладу освіти.
ПАНАСЮК Броніслав Якович академік НААН України, професор, доктор економічних наук, заслужений економіст України.
У 1959-1962 роках - викладач Горохівського сільськогосподарського технікуму. Викладав статистику, фінанси і кредит сільськогосподарських підприємств, аналіз їхньої господарської діяльності.
Народився 10 березня 1935 р. у с. Лозна Хмільницького району на Вінниччині.
ПАНАСЮК Броніслав Якович пройшов шлях від студента планового факультету Київського фінансово-економічного інституту, де одержав спеціальність економіста, до заступника завідувача Відділу аналізу і економічного прогнозування Кабінету Міністрів України Служби Прем'єр-міністра України (у службовій діяльності) та від аспіранта до доктора економічних наук, професора, академіка Національної академії аграрних наук України (в науковій діяльності), удостоєний звання заслуженого економіста України.
Бухгалтерське відділення: віхи історії та постаті 1955-2020 рр
(відеопрезентація дослідження, науково-практична конференція "Горохівський коледж ЛНАУ: віхи історії, досягнення та перспективи розвитку" (до 65-річчя створення закладу освіти), 27.11.2020, автор Станіслава Шелін
Сьогодні, в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ДМИТРУ ІВАНОВИЧУ КИШКУ, заступнику директора коледжу з адміністративно-господарської роботи випало ліквідовувати локальну аварію в навчальному закладі - прорив теплотраси.
Під загрозою стало постачання тепла в навчальні аудиторії та кімнати гуртожитків, продовження навчального процесу, який і так потерпає від пандемії коронавірусу.
Студентське життя – це прекрасний змістовний період не лише для навчання, але й для цікавих справ.
10 грудня в бібліотеці коледжу відбулось нагородження переможців конкурсів, що проходили у листопаді-грудні. А це - І етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, фотоконкурс "Моє студентське життя" до Дня студента.
Грамоти і вітальні оплески отримали: Ю. Маховська, І. Савчук, В. Поліщук, І. Дмитрук, Д.Вавринюк, М.Дацюк, І.Солтис, Н. Данилюк, Н. Музичук, В. Гурик. Наші вітання!
Ми не можемо переписати сторінки життя, але нам під силу берегти спогади про події, що стали знаковими, про людей, які назавжди вкарбувались не лише в серцях, а й в історії, про вчинки, які стали дороговказом для цілих поколінь.
Минає шість років від трагічного дня 12 грудня 2014 р., коли сумна звістка про загибель Ігоря Сливки сколихнула наше рідне місто Горохів. Він віддав найдорожче - своє життя у боротьбі із зовнішнім російським агресором, захищаючи честь, гідність та державний суверенітет України.
10 грудня 2020 року в читальній залі коледжу був проведений "круглий стіл" "Поговоримо по дорослому" в рамках Міжнародної акції "16 днів проти насильства". З метою привернення уваги молодіжного середовища до проблем насильства, студенти Кліщук Аліна, Корень Марія, Мельник Дарина, Дацюк Дмитро, Вавринюк Діана, Мельничук Дарина, Солтис Іванна, Янюк Руслан, Дмитрук Іванна та Генсецький Мирослав презентували свої дослідження по даній темі. Ініціатор проведення цього заходу Жельчик Галина Миколаївна, підкреслила, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі і віку, є порушенням прав людини.
02 грудня 2020 року у Горохівському коледжі ЛНАУ провідні фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Іванівна Івашко і Людмила Миколаївна Цимбалюк провели онлайн-зустріч зі студентами випускної групи Т-41 на тему: «Сучасний підхід до пошуку роботи».
Майбутні випускники активно цікавились питаннями щодо вакансій зі спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», як розпочати пошук роботи та успішно пройти співбесіду. Організатором і помічником профорієнтаційного заняття як реалізації одного з напрямків виховної роботи і відповіді на запити своїх вихованців була куратор групи Надія Сидорівна Загоруйко.