Останній тиждень осені ознаменувався видатною подією для спільноти місцевого коледжу, а саме – проведенням науково-практичної конференції «Горохівський коледж ЛНАУ: віхи історії, досягнення та перспективи розвитку», присвяченої 65-річному ювілею закладу освіти.
З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Львівського національного аграрного університету, академік НААН України В.В. Снітинський, який відзначив, що за 65 років з коледжем своє життя поєднали сотні викладачів та студентів, завдяки професіоналізму педагогів заклад освіти за цей період підготував для аграрного сектору держави понад 20 тисяч фахівців, які своєю працею на посадах агрономів, зоотехніків, спеціалістів бухгалтерського обліку, керівників підприємств, органів державного управління та місцевого самоврядування зробили значний внесок в розвиток агропромислового комплексу регіону, – повідомляє сайт коледжу gklnau.at.ua.
26 листопада 2020 року у Горохівському коледжі ЛНАУ викладач історії Полігас О.М. і викладач української мови та літератури Здинюк М.О. зі студентами бухгалтерського відділу (групи ОФ-11, П-11) провели бінарне заняття на тему «Вогонь скорботи в серці назавжди», приурочене пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр.
Голодомор - одна з найстрахітливіших сторінок у новітній історії українського народу. Роки державної незалежності України стали часом складного усвідомлення причин перебігу та наслідків національної катастрофи українців.
Сколихнулась Україна від скорботи і жалю. Припустилися від чорного болю, жалобних стрічок державні прапори. Запізнілими дзвонами шукаємо мільйони українських душ, щоби вписати їх в історію Пам’яті.
«Горохівський коледж ЛНАУ:
віхи історії, досягнення та перспективи розвитку»
з нагоди 65- річного ювілею закладу освіти
27 листопада 2020 року
Регламент роботи: 12-00 - 14-30 год.
Мета конференції:
узагальнення, систематизація та популяризація досягнень закладу освіти, його творців та видатних випускників;
презентація практичних досягнень коледжу, перспектив його розвитку як закладу фахової передвищої освіти;
розкриття та стимулювання творчого, інтелектуального потенціалу студентської молоді;
об’єднання широкого кола педагогічних працівників, студентів, широкої громадськості на основі спільного інтересу до історії та сучасного розвитку закладу освіти.
25 листопада 2020 року Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету провів в онлайн-форматі обласне методичне об’єднання викладачів фізичної культури. З вітальним словом до представників 20 закладів фахової передвищої освіти Волинської області звернулися Олег Миколайович Жельчик, директор коледжу, Оксана Михайлівна Генсецька, заступник директора з навчальної роботи.
Володимир Йосипович Тарасюк, голова обласного методичного об’єднання, викладач Комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради, відкрив засідання і підвів підсумки роботи.
З нагоди Міжнародного дня студента у Горохівському коледжі ЛНАУ відбувся фотоконкурс «Моє студентське життя», ініційований студентською радою за фінансової підтримки студпрофкому.
18 листопада 2020 року відповідно до плану роботи на базі Комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради відбулося в онлайн-форматі засідання обласного методичного об’єднання методистів закладів фахової передвищої освіти Волинської області. Участь від Горохівського коледжу Львівського НПАУ взяла Світлана Савченко, методист закладу освіти.
21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.
Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють незалежність народу України в нелегкі часи сьогодення. Низько вклоняємося Героям Небесної Сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.
Вірю, що наша молодь, в тому числі й студенти Горохівського коледжу ЛНАУ, будуть завжди гідними громадянами та патріотами своєї держави, шануючи та примножуючи її історичні, культурні й духовні цінності.
Нехай буде над нами мирне і ясне небо, хай в здоров’ї та радості зростають наші діти, хай злагода і достаток панують в наших оселях!
21 листопада – знаковий день в новітній історії України. Це день, коли українці зробили свідомий вибір та перебороли свій страх. Прагнення до свободи й справедливості об’єднало більше мільйона людей.
З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи в Горохівському коледжі Львівського НАУ кураторами груп були проведені виховні години в режимі онлайн на тему «Майдан: від незалежності до свободи» з переглядом документальних відеофільмів та віртуального музею «Україна: шлях до гідності».
Викладачі Полігас О.М. та Здинюк М.О. провели круглий стіл в режимі онлайн за участю студентів груп ОФ-11 та П-11 на тему «Історична цінність Помаранчевої Революції та Революції Гідності, їхні уроки для сьогодення».
У бібліотеці коледжу оформлено тематичну виставку з використанням інформаційних матеріалів та преси.
У листопаді 2020 року відповідно до плану заходів Горохівського коледжу Львівського НАУ були проведені майстер-класи для працівників про створення відеопрезентацій і навчальних відеофільмів та використання освітніх платформ Moodle і Classroom в умовах дистанційного навчання.
Вікторія Киричук, викладач інформатики, надала практичні поради педагогічним працівникам щодо впровадження хмарних технологій в освітній процес коледжу та навчально-методичного забезпечення освітнього процесу в платформі Moodle ГК ЛНАУ.
Станіслава Шелін, завідувач відділення, звернула увагу на роль викладача у створенні інформаційно-освітнього середовища закладу освіти та поділилася власним педагогічним досвідом організації роботи викладача з використанням інформаційних технологій в дистанційній платформі Classroom.
10 листопада 2020 року в Горохівському коледжі ЛНАУ було проведено вебінар для викладачів за допомогою онлайн ресурсу Googlemeet.
Питання організації самоосвітньої діяльності як ефективної умови розвитку творчого потенціалу, професійної компетентності педагога висвітлила Світлана Савченко, методист коледжу.
Про рівень готовності викладача до педагогічної діяльності в умовах дистанційного навчання розповіла Галина Жельчик, соціальний педагог.
Досвідом власної роботи щодо зміцнення здоров’я студентів коледжу під час дистанційного навчання, індивідуального підходу до фізичного виховання студентської молоді в сучасних умовах поділилися керівник фізичного виховання Леонід Кузьмук і викладач Леонід Прик.
Участь у вебінарі взяли 29 педагогічних працівників.