Як бути успішним підприємцем? Про це розмірковували студенти випускної групи П-31 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» під час зустрічі 15.11.2022 р. з керівником супермаркету «ДАР» Ольгою Краков’як та фахівцями Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості. Як розпочати власну справу, провести дослідження ринку, віднайти ідею, не зупинятися, творити і розвивати підприємницьку діяльність, підтримувати позитивний імідж закладу, - відповіді на усі ці запитання отримали студенти під час «круглого столу» з креативною людиною, майстром своєї справи.
«Покупець завжди правий!» – правило, яке має усвідомити кожен підприємець і мати на меті задовольнити попит покупця на необхідний товар належної якості. Про вимоги до персоналу, сучасні інформаційні технології і обладнання магазину, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, умов і термінів зберігання товару, його рух, облік і акти списання, соціально відповідальний бізнес, створення комфортних умов в колективі, розповіла Ольга В’ячеславівна майбутнім фахівцям під час навчальної екскурсії у супермаркеті «ДАР». «Фантазуйте, творіть, не беріть чужі ідеї, плануйте і ніколи не відкладайте щось на потім. І завжди пам’ятайте: «Довіра людей – понад усе»», - підсумувала успішний підприємець.
«Студентство та його соціальна роль у житті суспільства» - такою була тема засідання органів студентського самоврядування Горохівського фахового коледжу ЛНУП. Захід проводився з нагоди Дня студента, тож його учасники, представники студентської ради і студпрофкому, дискутували на цікаві та актуальні для них теми: про студента як особистість та його ціннісні орієнтири, про волонтерську діяльність студентів коледжу та роль студентського самоврядування у навчально-виховному процесі у формуванні лідерських якостей молоді.
З вітальним словом до студентів звернувся в.о. директора коледжу Олег Жельчик, який наголосив, що молодь є тією рушійною силою, яка спроможна змінювати країну та відбудовувати її.
У заході взяла участь секретар Горохівської міської ради Наталія Ковальчук, яка привітала студентів з їх прийдешнім святом і передала щирі вітання від міського голови Віктора Годика, випускника коледжу.
За активну громадську позицію та участь у роботі волонтерського центру студентів Соломію Безверху, Павла Дмитрука, Дирину Калінович та Яну Каменюк нагороджено подяками від закладу освіти.
14 листопада 2022 року для здобувачів освіти спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” з дисципліни “Банківська справа та банківські операції” в режимі відеоконференції було проведено бінарну лекцію на тему: “Організація банківського кредитування” за участю к.е.н., доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Львівського національного університету природокористування Оксани Агрес та викладача обліково-економічних дисциплін ВСП “Горохівський фаховий коледж ЛНУП” Тетяни Галтман.
Лектори визначили основні етапи технології банківського кредитування, порядок кредитування банками юридичних осіб, наголосили на його ролі в сучасних умовах, розкрили сутність споживчого кредитування та його особливостей під час війни.
Здобувачі освіти проявили зацікавленість темою та активно долучались до дискусії лекторів. Студенти дізналися багато актуальної інформації про один із найважливіших напрямків діяльності банківської установи.
Оксана Генсецька, заступник директора коледжу з навчальної роботи, наголосила на важливості співпраці між коледжем та університетом, адже в сучасних умовах надання освітніх послуг практичну цінність мають заняття за участю стейкхолдерів освітньо-професійної програми. Така співпраця дає можливість розширити необхідні компетенції та підготувати спеціалістів за обраним фахом.
На зборах обговорювалися питання особливостей змішаної форми навчання в умовах воєнного стану, проблеми забезпечення якості навчання, успішності студентів на етапі завершення семестру.
Батьки мали змогу ознайомитися з основними напрямками роботи коледжу в умовах воєнного стану, із заходами безпеки учасників освітнього процесу у коледжі, проблемами адаптації першокурсників до нового освітнього середовища, результатами поточного та модульного контролю знань студентів, поспілкуватися з викладачами, які забезпечують освітній процес.
Інформативною була бесіда про державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, у якій в обов'язкому порядку будуть брати участь студенти других курсів.
Було забезпечено можливість зворотнього зв'язку батьків з представниками адміністрації коледжу.
Куратори груп ознайомили батьків з навчальними досягненнями їх дітей, обговорили актуальні питання їх поведінки, дотримання правил внутрішнього розпорядку, розвитку творчих здібностей шляхом залучення до волонтерської діяльності, участі в спортивній роботі, гуртках художньої самодіяльності.
Щиро дякуємо батькам, які знайшли час і можливість завітати до коледжу, вийти на онлайн зв'язок, адже батьківська громадськість – важливий союзник закладу освіти у вихованні та навчанні молоді, формуванні життєвих цінностей.
9 листопада завершились змагання з міні-футболу на першість Горохівського фахового коледжу ЛНУП серед юнаків І-ІІ курсів, присвячені військовим Збройних сил України, які боронять сьогодні територіальну цілісність нашої держави, і серед яких – батьки наших студентів, випускники та працівники коледжу. Щира вдячність їм за мужність і звитягу, за нашу змогу навчатись і працювати в такий складний для усіх воєнний час.
Як і передбачалось, боротьба між командами в фіналі була захоплюючою і безкомпромісною. Доля першого місця визначилась лише в додатковому часі й усміхнулась вона команді групи А-21.
З мінімальним відривом на ІІ місці опинилась команда групи Т-22, а ІІІ місце виборола команда групи А-22. Наші вітання!
У Горохівському фаховому коледжі ЛНУП підбито підсумки І етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, який відбувся 26 жовтня 2022 року. У конкурсі взяли участь 22 студенти усіх відділень. Переможців першого етапу – Надію Самозван (І-місце, ОФ-21), Шостак Вікторію (ІІ місце, ОФП-11), Мікульську Діану (ІІ місце, ОФП-11), Зелюка Максима (ІІІ місце, П-21), Семенюка Якова (ІІІ-місце, А-12).
Сьогодні з впевненістю можна сказати, що попри все молодь читає Шевченка, навчається в нього мудрості і сили духу.
Щиро вітаємо наших переможців! Ми переконані, що досвід, набутий у цьому конкурсі, допоможе їм надалі підкорювати нові вершини.
Адміністрація, профком, колектив працівників Горохівського фахового коледжу ЛНУП глибоко сумують з приводу передчасної смерті Ігоря Петровича Голодюка, - випускника зоотехнічного відділення.
Здобувши диплом з відзнакою у1995 році, Ігор Голодюк вступив до Львівської державної академії ветеринарної медицини, де й працював донині, будучи кандидатом сільськогосподарських наук, доцентом кафедри годівлі тварин і технології кормів біолого-технологічного факультету Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій ім. С. Гжицького.
З 2007 по 2015 р. Ігор Петрович працював за сумісництвом у Горохівському фаховому коледжі ЛНУП на посаді викладача технологічних дисциплін, був головою державної екзаменаційної комісії. За професіоналізм та щире серце його любили і поважали студенти та колеги.
Висловлюємо щирі співчуття родині покійного у зв’язку з непоправною втратою. Нехай пам’ять про Ігоря Петровича назавжди залишиться у серцях тих, хто його знав…
Студенти і викладачі взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності 9.11.2022
5 причин, які спонукали нас до цього:
☑️ Відчуття єдності. Учасники акції щороку відзначають насамперед саме це: коли пишеш диктант одночасно з багатьма іншими людьми, з’являється надзвичайне відчуття єдності, приналежності до чогось великого, масштабного, важливого.
☑️ Самоперевірка. Текст після трансляції оприлюднюють, тож кожен учасник має чудову нагоду перевірити себе. Одна з беззаперечних переваг такого диктанту — відсутність оцінки й аналіз виконаного.
☑️ Традиція. Приєднатися до щорічного написання радіодиктанту — нагода започаткувати для себе ще одну чудову традицію і зайвий раз відчути спектр позитивних емоцій.
☑️ Новий досвід. Досвід письма та робота над помилками — це не лише про грамотність. Це про життєву навичку робити висновки та працювати над покращенням після будь-якої виконаної справи або життєвої ситуації. А ще це чудова нагода випробувати на собі сучасний тренд — навчання упродовж життя.
☑️ Власний приклад. Участь людини в написанні диктанту національної єдності показує, як вона ставиться до своєї країни й мови.
Сьогодні свято української мови та писемності, день, коли у нас є нагода вклонитися Слову в його красі та виразності, влучності та розмаїтті.
Це свято має глибинну духовну суть та історично звеличує нашу націю. Мова є найціннішим надбанням та основою духовного багатства народу. Тож бажаю утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну та українців.
З повагою,
в.о. директора Горохівського фахового коледжу ЛНУП
Викладачі агрономічних дисциплін Даців Віктор та Крук Наталія під час проведення навчальної практики з дисципліни «Технологія зберігання та переробки продукції рослинництва» на тему «Консервування плодоовочевої продукції» ознайомили студентів спеціальності 201 Агрономія IV курсу групи А-41 з теоретичними основами і технологічними операціями квашення капусти.
Здобувачі освіти одержали завдання: підготувати тару та сировину для квашення; розрахувати потребу сировини, спецій та солі; виконати самостійно квашення капусти з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.
Перед виконанням практичного завдання викладачі провели інструктаж з техніки безпеки з виконання нарізок та ознайомили з правилами санітарно-гігієнічних вимог, які необхідно виконати перед початком роботи. Виконання поставлених завдань консультувала методист коледжу і викладач дисципліни «Технологія переробки і зберігання сільськогосподарської продукції» Савченко Світлана.
Після виконаного завдання студенти зробили висновок, що під час навчальної практики вони вивчили технологічні операції і набули здатності застосовувати знання в процесах виробництва, переробки і зберігання овочевої продукції.