Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [785]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Волонтерський рух
Головна » Статті » Останні новини

У категорії матеріалів: 785
Показано матеріалів: 471-480
Сторінки: « 1 2 ... 46 47 48 49 50 ... 78 79 »

Відповідно до графіка проведення захисту курсових робіт, 22 червня 2020 року  відбувся захист курсових робіт із застосуванням дистанційних технологій студентами ІІІ курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Захист проходив у онлайн форматі з використанням  додатку Google  Meet.

Курсова робота  – це один із видів навчальної та науково-дослідної роботи, а її захист не лише демонстрація знань студентів навчальної літератури, фахових видань і періодики, але й своєрідний екзамен зі спеціальності.

Дещо інший формат захисту не став на заваді демонстрації студентами рівня набутих знань та вмінь у дослідницькій діяльності. Представлені до захисту роботи були виконані із дотриманням усіх вимог щодо написання курсової роботи.

Останні новини | Переглядів: 332 | Додав: Klym | Дата: 24.06.2020

В рамках  «Школи педагогічної майстерності» 18 червня у Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету  проведено  вебінар «Дистанційна освіта під час карантину» в онлайн-режимі з виступом спікерів Жельчик Г.М., Киричук В.Ф., Здинюк М.О., Савченко С.О.

Питання, що обговорювались:

  • особливості психолого-педагогічного спілкування зі здобувачами освіти в умовах дистанційного навчання;
  • вдосконалення навчально-методичного забезпечення викладання дисциплін за допомогою ІКТ, забезпечення доступу до необхідних для студентів матеріалів за допомогою дистанційної платформи Moodle ГК ЛНАУ;                                               
  • переваги використання дистанційної освітньої платформи коледжу для створення тестових завдань;                                                    
  • досвід самоосвіти в умовах карантину;
  • звіти викладачів про роботу  в умовах дистанційного навчання відповідно до індивідуального плану,
  • підсумки Конкурсу  «Педагогічний  ОСКАР-2020».    

Останні новини | Переглядів: 291 | Додав: Klym | Дата: 23.06.2020

17 червня 2010 року об 11 год. відбулась online-зустріч голів студентського самоврядування та відповідальних за виховну роботу у ЗВО на платформі Webex Conference, у якій  взяли участь представники Горохівського коледжу ЛНАУ: Білик С.В., заступник директора з виховної роботи та Марія Клеха, студентка ІІ курсу бухгалтерського відділення, представник студради коледжу.

Під час засідання обговорювались питання:

  • дистанційне навчання під час пандемії,
  • студент вчиться чи його вчать,
  • практики студентів,
  • соціальні питання студентської молоді,
  • здоровий спосіб життя та фізкультурно-оздоровча робота серед студентів, психологічне здоров’я молоді.

Багато думок було висловлено стосовно дистанційного навчання: як позитивних , так і негативних. Позитивним, на думку студентів, є використання різних online-платформ та вдосконалення інформаційно-комунікативних технологій. Головні недоліки – недостатність живого спілкування та часта відсутність Інтернету у студентів, що проживають в сільській місцевості.

 Проходження практики в режимі online студенти не схвалюють. Це може бути корисним досвідом лише для студентів, що освоюють професії, пов’язані з комп’ютерними технологіями.

Піднімалось питання соціального захисту студентської молоді та її психологічного здоров’я. Зокрема, психолог Миколаївського НАУ зазначила, що «не все так кольорово в реальності, адже в умовах страху та відмови в потребі спілкування людський мозок не може вчитися на повну потужність». Тому дуже важливою є підтримка і взаєморозуміння один одного.

Останні новини | Переглядів: 199 | Додав: Klym | Дата: 18.06.2020

Цьогоріч у числі переможців цього престижного конкурсу  – викладачі Горохівського фахового коледжу Львівського національного аграрного університету  Світлана Савченко, Оксана Генсецька та Марія Долінська.

У березні ц.р. відбулося засідання комісії конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2020» під головуванням Кременя В.Г., доктора філософських наук, професора, президента Національної академії педагогічних наук України. Основна мета конкурсу, що його проводять Національна академія педагогічних наук України та Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти,  – виявлення та підтримка творчої діяльності педагогів, залучення широкого кола освітян до створення, вивчення й поширення сучасних інноваційних освітніх технологій і кращих педагогічних практик. На заключний етап конкурсу було представлено 1378 творчих робіт у десяти номінаціях із 139 закладів вищої освіти.

У номінації «Інноваційна діяльність структурних підрозділів закладу освіти» цього конкурсу друге місце зайняли Савченко Світлана Олексіївна, методист коледжу, Генсецька Оксана Михайлівна, заступник директора з навчальної роботи, за представлений ними навчально-методичний посібник «Роль веб-сайту методичного кабінету у підвищенні інноваційного потенціалу педагогічного колективу закладу освіти».

Третє місце у номінації «Інноваційний проект в організації освітнього процесу» зайняла Долінська Марія Олександрівна, завідувач навчально-виробничої практики Горохівського коледжу Львівського НАУ, зі своїм науковим дослідженням «Форми і методи економічного виховання та його вплив на перспективи працевлаштування випускників коледжу».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Останні новини | Переглядів: 301 | Додав: Klym | Дата: 03.06.2020

Коли чуєш скептичне «Кому зараз потрібні випускники аграрного коледжу?», хочеться зауважити про те, що виявляється вони сьогодні затребувані у підприємств аграрного сектору – «локомотиву» національної економіки. А ще донедавна, років 10-15 тому, професія агронома, м’яко кажучи, була непопулярною. Всі мріяли стати юристами та економістами, і вже якщо не виходило потрапити на навчання на ці спеціальності, йшли за малим – вчитися на агронома.

Ситуація змінилася на протилежну. Для прикладу, ще не завершивши навчання у Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету, його студенти випускного четвертого курсу агрономічного відділення офіційно працевлаштовані на посади агрономів. Серед інших, Сергій Пельці у ТзОВ «Волинь  Нова», Вадим Луцків у ТзОВ «Бистровиця» Горохівського району, Петро Чумак у ТзОВ «В.Прометей» Ковельського району, Юрій Чоп у ДП «Дослідне господарство «Радехівське» Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України". А Олександр Шевчук, який вступив до коледжу після закінчення професійного училища, прийнятий на роботу майстром виробничого навчання Берестечківського ПТУ№27. В цьому училищі на посаді агронома працевлаштований і Андрій Чирський.

Всі вони завершують навчання в Горохівському коледжі в дистанційному режимі, і одночасно уже виконують свої посадові обов’язки.

Адміністрація коледжу бажає усім вам вдалого професійного старту та висловлює подяку керівникам  аграрним підприємств за працевлаштування  наших студентів, за довіру до навчального закладу!

Останні новини | Переглядів: 293 | Додав: Klym | Дата: 21.05.2020

18 травня  2020 року в режимі онлайн відбулися засідання двох циклових комісій: загальноосвітніх та  обліково-економічних дисциплін. На засіданнях головами відповідних комісій  були  розглянуті питання  щодо організації оцінювання результатів навчальних досягнень здобувачів освіти в умовах дистанційного навчання, порядку завершення навчального року  з використанням технологій дистанційного навчання, організації профорієнтаційної роботи, підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Відбувся жвавий обмін досвідом про те, як налагоджений зворотний зв’язок зі студентами у викладачів, яка активність здобувачів освіти, які проблеми виникають під час підсумкового оцінювання здобувачів та шляхи їх подолання. Учасники ділилися власним досвідом проведення заліків онлайн, організації відеозустрічей, вносили пропозиції. Олег Жельчик, директор коледжу, звернув увагу присутніх на мотивацію студентів, значення своєчасної перевірки домашніх завдань, коментаря до оцінки, переваги синхронного режиму оцінювання, наявності  відеозв’язку  під час проведення контрольних заходів: коли студенти, які активно працювали під час дистанційного навчання,  хочуть, щоб їх похвалили.  Він відмітив, що вже є позитивний досвід окремих викладачів проведення навчальних практик, лекційних і практичних занять  із використанням відеоінструментів Skype, Zoom в режимі відео-конференцій.

Останні новини | Переглядів: 290 | Додав: Klym | Дата: 21.05.2020

Етнографічний музей «Берегиня» у Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету був створений у 1997 році і за своїм профілем є краєзнавчим. Одне з основних завдань музею – сформувати свідомість українського патріота, плекати любов до рідного краю, його талановитих людей, знати звичаї та традиції свого народу, пізнати його минуле.  Усі ці принципи успішно втілює в життя у виховному процесі педагогічний колектив коледжу. Сьогодні важко уявити навчально – виховний процес у коледжі без використання матеріалів музею «Берегиня».  В його експозиціях – найдорожчі скарби, пам'ять про наш родовід. В музеї зібрано 453 експонати. Експозиційна площа 105 кв.м. Його роботу очолює рада музею на чолі із його завідувачкою, викладачем філологічних дисциплін Лілією Петрівною Клембою.

Останні новини | Переглядів: 282 | Додав: Klym | Дата: 21.05.2020

14 квітня 2020 року відбулася нарада при директорові в режимі он-лайн. На нараді було розглянуто інформацію завідувачів відділень про стан виконання освітніх програм з використанням технологій дистанційного навчання. Голови циклових комісій інформували про ефективність засобів обліку і контролю освітнього процесу в умовах карантину. Були запропоновані заходи з покращення взаємодії викладачів і студентів в процесі дистанційного навчання, ведення електронного обліку проведених занять з використанням технології дистанційного навчання, ефективності завдань студентам і засобів зворотного зв’язку.

Учасників наради було ознайомлено з тимчасовим порядком проведення практичного навчання студентів в умовах карантину, поставлено конкретні завдання щодо його реалізації.

Останні новини | Переглядів: 299 | Додав: Klym | Дата: 15.04.2020

У Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету на період карантину організовано освітній процес з використання технологій дистанційного навчання, дотримуючись при цьому положень чинного законодавства. Освітній процес не зупинився, змінилася лише форма його організації.

В коледжі налагоджено систему дистанційного навчання на платформі Moodle, на якій розміщені електронні навчальні комплекси 90% дисциплін навчальних планів спеціальностей. На освітній платформі розміщені лекції, інструкції для виконання лабораторних і практичних робіт, навчальні презентації та відеоматеріали, посилання на інформаційні джерела, он-лайн тестування та інші ресурси. Для забезпечення освітнього процесу викладачами і студентами використовуються електронна бібліотека на сайті методичного кабінету коледжу 1784073.site123.me, навчально-інформаційний портал Google Classroom, платформи Zoom, Google Hangouts Meet та інші ресурси. Тому карантин для педагогічного колективу коледжу не став нездоланною перешкодою.

Адміністрація та викладачі забезпечують ефективний освітній процес згідно із розкладом навчальних занять. Між студентами та викладачами налагоджено постійний взаємозв’язок. Студенти опрацьовують навчальний матеріал, розроблений на основі різноманітних ресурсів, проходять тести, створені на різних платформах.

Карантин – це можливість самовдосконалюватися, підвищувати рівень власної компетентності. Педагогічні працівники працюють над реалізацією планів саморозвитку (самоосвіти), працюють над розробками навчально-методичних посібників та рекомендацій, наповненням навчальних платформ Moodle, Google Classroom, написанням статей та беруть участь у різноманітних вебінарах, конференціях.

Тож продовжуємо працювати та спілкуватись дистанційно! Успіхів та здоров’я усім!

 Оксана Генсецька,

заступник директора з навчальної роботи

Останні новини | Переглядів: 613 | Додав: Klym | Дата: 13.04.2020

Підведено підсумки конкурсу «Педагогічний Оскар-2020», що його проводить Державна установа "Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти". Мета конкурсу: виявлення та підтримка творчої діяльності педагогічних працівників технікумів і коледжів, сприяння зростанню професійної майстерності. Всього для участі у конкурсі було представлено 1481 роботу.

Серед учасників конкурсу – педагогічні працівники Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету, які представили 28 своїх навчально-методичних робіт.

Конкурсна комісія оцінила найвищою кількістю балів творчі доробки наступних викладачів коледжу:

Долінська М.О. Форми і методи економічного виховання та його впливу на перспективи працевлаштування випускників коледжу.

Савченко С.О., Генсецька О.М. Роль веб-сайту методичного кабінету у підвищенні інноваційного потенціалу педагогічного колективу закладу освіти.

Здрилюк В.І. Вища математика. Збірник практичних робіт.

Генсецька О.М., Галтман Т.В. Звіт-щоденник для проходження виробничої переддипломної практики.

Здрилюк В.І. Вища математика. Збірник практичних робіт.

Жельчик О.М., Білик С.В., Рендюк О.В, Наглюк М.П. Студентське самоврядування – школа лідерства, шлях до розвитку та самореалізації.

Адміністрація коледжу вітає всіх учасників конкурсу. Бажаємо усім працівникам міцного здоров’я і творчої наснаги!

Останні новини | Переглядів: 260 | Додав: Klym | Дата: 13.04.2020

Форма входу
Погода
Корисні посилання



 


Copyright MyCorp © 2025

Зробити безкоштовний сайт з uCoz