Традиційно, з приходом весни, студенти та працівники Горохівського коледжу ЛНАУ особливо дбають про благоустрій території закладу освіти. В рамках Тижня довкілля, що проходить у коледжі з 19 по 23 квітня, студенти агрономічного відділення ініціювали акцію «Подарунок Матері-Землі», у якій взяли участь всі охочі та висадили на клумбах коледжу квіти.
Разом з тим, студенти коледжу не стоять осторонь життя Горохівської громади, а відтак 20 квітня приєднались до толоки «Чисте серце – чисте місто», упорядкувавши територію урочища «Соснина» та узбіччя дороги.
16 квітня 2021 року, напередодні Дня довкілля, у Львівському національному аграрному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Духовно-моральні, екологічні та соціоекономічні виклики сучасного людства в контексті енцикліки папи Франциска "Laudato Si"». Конференція пройшла онлайн на платформі Zoom.
Директор Горохівського коледжу Львівського НАУ Олег Жельчик, заступник директора з виховної роботи Світлана Білик, методисти Світлана Савченко, Надія Загоруйко, завідувачі відділень Наталія Крук, Станіслава Шелін, викладач екології Галина Жельчик долучилися до участі у роботі конференції і були активними слухачами.
Як повідомляє офіційний сайт Львівсього національного аграрного уніерситету http://lnau.edu.ua/lnau/, кожного року в третю суботу квітня Україна відзначає Всеукраїнський день довкілля, у який громадськими організаціями, активістами та просто небайдужими людьми проводиться безліч природоохоронних заходів, покликаних очистити водні джерела й озеленити території, зібрати та вивезти сміття, підтримати флору і фауну, подбати про екосистему нашої країни та посприяти екологізації свідомості населення. Львівський національний аграрний університет не залишився осторонь цих акцій, організувавши 16 квітня 2021 р. проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Духовно-моральні, екологічні та соціоекономічні виклики сучасного людства в контексті енцикліки папи Франциска "Laudato Si"».
З метою виявлення та підтримки творчої діяльності педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти, вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, підвищення ефективності освітнього процесу та забезпечення якості підготовки фахівців Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» проводиться щорічний конкурс професійної майстерності «Педагогічний ОСКАР».
На заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2021» надійшло 1264 творчих конкурсних роботи у двох номінаціях із 153 закладів фахової передвищої освіти. До першої номінації «Інновації науково-методичного забезпечення освітньої діяльності та управління закладу фахової передвищої освіти» надійшло 123 творчих конкурсних роботи. До другої номінації «Інновації у створенні й упровадженні сучасних методик, форм, прийомів викладання, навчально-методичного забезпечення, національного й професійного виховання студентської молоді в умовах викликів сьогодення» надійшла 1141 творча конкурсна робота.
14 квітня 2021 року відбувся педагогічний практичний онлайн-семінар, під час якого були обговорені важливі для викладачів коледжу питання:
Аналіз організаційного, дидактичного, методичного, психологічного аспектів занять.
ІТ для сучасного викладача. Впровадження сучасних педагогічних технологій в освітній процес коледжу, перспективний досвід упровадження дистанційних технологій у контексті змішаного навчання.
Аукціон педагогічних ідей. Обмін досвідом викладачів, які відвідали обласні методичні об’єднання: інформатики, фізики та математики, кураторів груп, безпеки життєдіяльності, словесних дисциплін.
З досвіду циклової комісії обліково-економічних дисциплін. Представлення досвіду циклової комісії на курсах підвищення кваліфікації голів циклових комісій закладів фахової передвищої освіти України.
Позааудиторна робота з дисциплін професійної підготовки із спеціальності «Агрономія» ОПП «Організація і технологія ведення фермерського господарства».
Духовне виховання у Горохівському коледжі ЛНАУ – важлива складова освітньо-виховного процесу. Наскільки важливим для людини є її духовне життя? Як стати справжнім християнином? Яким шляхом йти до Бога? Ці та інші важливі питання порушили студенти груп Т-11 і Т-31 технологічного відділення із заступником директора з виховної роботи С.В. Білик й куратором Г.А.Сальніковою на годині духовності «Побудь зі мною в тиші…», яку було проведено 15 квітня, в період Великого посту.
У заході взяв участь митрофорний протоієрей о. Роман Янів, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Горохів та каплиці коледжу «Ікони Божої Матері «Благословіння хлібів». Саме у храмі коледжу з молитви розпочалась година духовності, яка продовжилась у вигляді круглого столу в навчальній аудиторії.
Священик наголосив на важливості всеперемагаючої віри у Господа, визнання людиною своїх гріхів та щирого у них покаяння. Здобувачі освіти, в свою чергу, висловили своє бачення дороги до Бога та храму Божого. У кожного цей шлях різний, але для всіх цей шлях – через Христа.
Вслухаймося в тишу…У тій тиші витає Той, хто завжди був і буде, найвища у світі Правда і краса. Він – світло для світу, яке не згасає, дорога правди, що веде нас до раю…
Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання і проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою його проведення, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.
Тож з метою уникнення помилок учасників при проходженні пробного ЗНО, яке відбудеться 10 квітня, заступник директора з навчальної роботи, відповідальна за організацію ЗНО в закладі освіти Оксана Генсецька, під час вебінару, який відбувся 7 квітня, детально зупинилась на процедурі проведення та особливостях пробного тестування.
Участь у пробному тестуванні дасть можливість учасникам відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.
31 березня 2021 року пройшов День відкритих дверей відділення технології в агрономії та тваринництві Горохівського коледжу Львівського національного університету в online форматі.
День відкритих дверей відвідали учні шкіл Волинської та Львівської областей. Завідувачка відділення технології в агрономії та тваринництві Наталія Крук та методист Надія Загоруйко презентували майбутнім абітурієнтам спеціальності, за якими здійснюється навчання студентів на відділенні. Доповідачі ознайомили присутніх з досягненнями та традиціями Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету з особливостями теоретичного та практичного навчання у закладі освіти.
Про особливості та правила проведення Вступної кампанії у 2021 році поінформувала відповідальний секретар приймальної комісії Галина Сальнікова.
Студентка IV курсу Ірина Данилюк розповіла про життя, навчання і дозвілля в Горохівському коледжі ЛНАУ.
День відкритих дверей на відділенні відбувся в теплій та дружній атмосфері, школярі та їх батьки отримали цікаву, змістовну та вичерпну інформацію щодо перспектив здобуття майбутнього фаху у Горохівському коледжі ЛНАУ.
30 березня 2021 року у Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету відбувся День відкритих дверей бухгалтерського відділення. Коледж радо відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів з Волинської та Львівської областей.
У ході онлайн-зустрічі абітурієнти та їх батьки мали змогу ознайомитися з особливостями вступної кампанії Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету у 2021 році, поспілкуватися з керівництвом, викладачами і здобувачами освіти та розпитати їх про особливості навчання в коледжі, а також отримати відповіді на будь-які інші хвилюючі їх запитання.
У зустрічі прийняли участь наші колеги з Львівського національного аграрного університету: доктор економічних наук, професор кафедри права і підприємництва Юрій Губені, доценти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Володимир Крупа та Богдан Шувар, які розповіли про можливості вступників зреалізувати концепцію кар’єрного росту: абітурієнт – студент – фаховий молодший бакалавр – бакалавр – післядипломна освіта; про формування гнучкої індивідуальної освітньої траєкторії самими ж здобувачами.
Студенти бухгалтерського відділення Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету вперше прийняли участь у міжнародній інформаційній кампанії з фінансової обізнаності Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей. Офіційним координатором заходів Global Money Week 2021 в Україні став Національний банк.
Ключова тема цьогорічного конкурсу – "Бережіть себе, бережіть свої гроші". Адже в умовах пандемії важливо піклуватися про здоров’я та залишатися фінансово стійким.
Василь Пилипович Ковтун народився 1 січня 1938 року в родині селян у с. Охлопів Горохівського району.
У післявоєнні роки навчався в Печихвостівській середній школі, а після уроків багато працював з батьками по господарству. Він був дуже здібним, тож закінчивши школу, у 1955 р. вступив у Луцький педагогічний інститут ім. Лесі Українки на історичний факультет.
Після служби в армії розпочав свою трудову діяльність на посаді вчителя історії у Мар’янівській середній школі. За працелюбність та організаторські здібності Василь Пилипович був призначений на посаду директора Вільхівської школи, а згодом був переведений на керівні посади в органи районної влади. З 1971 р. по 1979 р. працював завідувачем районного відділу освіти, а з 1980 р. – на посаді завідувача заочного відділення Горохівського радгоспу-технікуму та викладача історії.
За період роботи зарекомендував себе досвідченим педагогом, вмілим організатором педагогічного та студентських колективів заочного відділення, вимогливим, об’єктивним та толерантним.Він систематично займався питанням організації та вдосконалення навчальної і методичної роботи на відділенні, вміло організовував та контролював навчальний процес, був активним учасником семінарів та не стояв осторонь громадського життя навчального закладу.
Усі, хто хоч раз у житті зустрічався і спілкувався з Василем Пилиповичем, погодяться, що він був не лише справжнім лідером та професіоналом, але й чуйною доброзичливою людиною. Світла пам’ять про Василя Пилиповича назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег та колишніх студентів.