Сумно від того, що білими лебедями в небеса відлітають найкращі! Цвіт української землі, безстрашні, мужні наші Герої, випускники нашого коледжу, що віддали своє життя за свободу рідної землі. Вони заслуговують, щоб про них пам’ятали!
З нагоди прийдешнього Дня захисників та захисниць України 27 вересня у коледжі відбулась зустріч з особливими Людьми. Це наші захисники: Іван Маціюк, Дмитро Хайчевський, Ігор Чирук та волонтерка з великим і чуйним серцем Валентина Маціюк.
Сьогодні вперше на виховному заході були відсутні мікрофони. Коли тиша гучніша від голосу Всесвіту – всі інші звуки зайві: хотілось просто мовчати і слухати… З трепетом згадував студентські роки у коледжі Дмитро Хайчевський і побажав присутнім у залі хлопцям, аби їм ніколи не довелося ризикувати своїм життям під ворожими кулями. Брат загиблого днями Олександра Чирука Ігор ділився спогадами про того, хто більше не потисне його руку, не обійме… З теплотою та невимовним болем говорив про свого полеглого побратима Іван Маціюк. “Ми не можемо зупинятися на пів дорозі, не маємо права стояти осторонь”, – ледь стримуючи сльози, говорить волонтерка Валентина Маціюк про можливість кожного з нас бодай чимось допомогти військовим наблизити таку бажану для всіх Перемогу.
Захід підготували та провели викладач і координатор волонтерського центру “Твори добро” Галина Гайда спільно зі соціальним педагогом Оксаною Кузьмук та працівниками бібліотеки. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, яких уже нема серед нас, полеглих за незалежність України випускників коледжу.
В.о.директора Олег Жельчик щиро подякував захисникам за їх мужність та відвагу, побажав неодмінно повернутися живими і здоровими до своїх родин, аби жити у вільній і квітучій Україні. Від волонтерських центрів коледжу наші захисники отримали грошову допомогу для потреб їх військових бригад (по 5 тис.грн.), а також набори сухих борщів та сувенірне печиво.
У нас сьогодні, 27 вересня, найповажніші гості – захисники України, мужні воїни ЗСУ!
Разом з ними вшанували світлу пам’ять усіх, в тому числі випускників коледжу, хто життя своє віддав за Україну – за кожного із нас у боротьбі з російським агресором!
Це був урок мужності і вдячності нашим воїнам за збереження і захист нашого життя, за можливість навчати і вчитися!
Виховну годину підготували і провели: куратор групи Т-31 Галина Гайда, соціальний педагог Оксана Кузьмук, бібліотекар Катерина Дуб’юк.
Напередодні Дня захисників і захисниць України бажаємо вам, дорогі наші Захисники, мужності та витривалості, живими і неушкодженими повернутися з Перемогою у свої рідні домівки, до своїх рідних і близьких. Щира вдячність Вам за захист!
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!
ГЕРОЯМ слава!
нами були воїни ЗСУ:
Дмитро, Іван, Ігор і волонтерка Валентина Маціюк.
Від Волонтерських центрів “Твори добро” та “В єдності сила” Горохівського фахового коледжу ЛНУП на військову амуніцію для військових підрозділів, в яких “працюють” наші гості – Дмитро, Іван та Ігор, передали по 5 тис. грн., а також набори сухих супів, борщів, сувенірну випічку, амулети і, звичайно, – квіти, обійми і тепло своїх сердець.
26 вересня 2023 року, на черговому засіданні методичної ради розглянуто низку актуальних питань, спрямованих на забезпечення якості освітнього процесу в умовах режиму воєнного стану, підготовку закладу освіти до акредитації та проведення майбутнього засідання обласного методичного об’єднання завідувачів практик. Зокрема, доповідали з наступних питань:
1. Про результати реалізації у 2023 році Пілотного проєкту ДСЯО і ДУ «НМЦ вищої та фахової передвищої освіти»» щодо вивчення якості освіти у закладах фахової передвищої освіти (Олег Жельчик, в.о. директора коледжу).
2. Про організацію роботи з підготовки до акредитації освітньо-професійних програм (Оксана Генсецька, заступник директора з навчальної роботи). 3. Навчально-методичне та інформаційне забезпечення освітніх компонент профільної середньої освіти (Ірина Пундик, голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін).
4. Про забезпечення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації, інклюзивного та мотивуючого до навчання освітнього простору відповідно до Національної стратегії розвитку інклюзивного навчання (Оксана Кузьмук, соціальний педагог).
5. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності (Світлана Івашко, заступник директора з виховної роботи).
6. Про підготовку до проведення засідання обласного методичного об’єднання завідувачів практик (Олександр Коленда, завідувач навчально-виробничої практики).
Атмосфера роботи методичної ради Коледжу була робочою та дружньою. За підсумками розглянутих питань ухвалені рішення, що будуть сприяти вдосконаленню освітнього процесу, дотриманню академічної доброчесності усіма його учасниками, забезпеченню освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації.
21 вересня 2023 року відбулося засідання круглого столу творчого об’єднання викладачів Школи педагогічної майстерності Горохівського фахового коледжу ЛНУП. Учасники обговорили наступні питання:
1.Ознайомлення з планом методичної роботи коледжу, зі змістом роботи школи педагогічної майстерності викладача на 2023-2024 навчальний рік.
У вересні 2023 року відбулися круглі столи-презентації за результатами Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2023», які проводив Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти.
Оксана Генсецька, заступник директора з навчальної роботи, Світлана Савченко, методист, викладач товарознавства, Тетяна Галтман, викладач фінансових дисциплін Горохівського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування були запрошені для поширення досвіду як переможці конкурсу у двох номінаціях серед 973 конкурсних робіт фахових коледжів.
14 вересня кращий досвід у номінації «Контроль результатів навчання здобувачів освіти» представили для освітян Світлана Савченко і Оксана Генсецька. Їх робота на тему «Інноваційні підходи до організації атестації здобувачів освіти в умовах сучасних викликів зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» здобула І місце. 19 вересня спікери Оксана Генсецька і Тетяна Галтман поділилися з колегами перспективним досвідом роботи з теми «Заклад фахової передвищої освіти та стейкхолдери: партнерство задля розвитку інновацій у сфері освіти». Робота стала переможцем в номінації «Менеджмент інноваційної діяльності закладу фахової передвищої освіти у забезпеченні підготовки конкурентоспроможного фахівця (1 місце). Основна мета проведення конкурсу – вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, сприяння професійному розвитку, самореалізації педагогів, створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, удосконалення управління освітнім процесом та підвищення якості підготовки фахівців.
Щиро дякуємо Науково-методичному центру ВФПО за високу оцінку нашої роботи і наданою можливістю поділитися напрацюваннями педагогічного колективу Горохівського фахового коледжу ЛНУП.
Вдячні колегам інших закладів ФПО за креативні ідеї, творчі знахідки і поширення досвіду.
Разом наближаємо Перемогу і долаємо виклики сьогодення!
21 вересня 2023 р. в рамках навчального процесу у ВСП «Горохівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування» відбулось відкрите заняття для студентів ІІІ курсу спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на тему: «Вплив стейкхолдерів на розробку та впровадження бізнес-проектів».
Заняття провела викладач дисципліни «Менеджмент» Галина Гайда спільно зі спеціалістами Горохівської філії Волинського обласного центру зайнятості – Людмилою Цимбалюк та Аллою Шевчук. Здобувачі освіти розглядали ключові моменти впливу зовнішніх стейкхолдерів на започаткування та розширення власної справи, а також мали можливість ознайомитись з умовами реєстрації та реальної участі в грантових програмах.
20 вересня 2023 р. відбулась виборча конференція студентів, під час якої, згідно Положення про студентське самоврядування у ВСП “Горохівський фаховий коледж ЛНУП, сформували органи студенського самоврядування на 2023-2024 н.р. та обрали таємним голосуванням голову студентської ради. З-поміж семи претендентів найбільшу кількість голосів отримала Діана Мікульська, студентка групи ОФ-21 економічного відділення.
Одноголосно було прийнято рішення обрати заступниками голови студради на економічному відділенні – Василя Стеця (ОФ-21), на відділенні технологій в агрономії та тваринництві – Анну Щерблюк (А-21; спеціальність “Агрономія”) та Аліну Хом’як (Т-11; спеціальність “Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва”).Обрали також делегатів від студентів до складу педагогічної ради та зборів трудового колективу коледжу.
Новообраних очільників студентської ради привітали в.о.директора Олег Жельчик, заступники директора з навчальної та виховної роботи Оксана Генсецька і Світлана Івашко, голова студпрофкому Ольга Рендюк, побажавши їм успішної та результативної роботи, творчого натхнення.
Скорботна звітка, на превеликий жаль, знову сколихнула Горохівський фаховий коледж ЛНУП: захищаючи Україну і нас усіх від російських агресорів, під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку загинув випускник 2012 р. агрономічного відділення, старший оператор-стрілець механізованого взводу Олександр Чирук.
Добрий, щирий, порядний, життєрадісний і цілеспрямований - саме таким назавжди запам'ятають Олександра його одногрупники та викладачі. У перші дні повномасштабної війни мужній чоловік і батько двох діточок, справжній патріот, не вагаючись, став на захист своєї країни у складі Збройних Сил України.
А 19 вересня 2023 р. свічка його молодого, сповненого мрій і планів, життя навіки згасла...
Спочивай з миром, Олександре! Вічна пам'ять тобі, Герою!
Досить цікавою була зустріч студентів ІІІ курсу, групи Т-31 спеціальність «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» ВСП «Горохівського фахового коледжу ЛНУП» з заступником начальника відділу кар’єрного консультування Аллою Шевчук, під час якої студенти були ознайомлені з послугами центру зайнятості, електронними сервісами і з платформою «Моя професія». Проведено заняття «Тренінг розвиток навичок «Softskills» в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка здійснюється з ініціативи Олени Зеленської, метою якого було ознайомлення з базовим курсом самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях.