12 грудня 2019 року в Горохівському коледжі ЛНАУ відбувся традиційний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Ігоря Сливки, колишнього випускника. Минуло 5 років від того трагічного дня, коли енергійний і життєрадісний чоловік і батько двох синів (у той час – студентів коледжу) віддав своє життя на сході України, захищаючи її кордони та суверенітет.
Відкрив турнір директор коледжу О.М. Жельчик, розповівши студентам про Ігоря Сливку та поділившись спогадами про його спортивні здобутки та успіхи у навчанні, любов до життя та мужність. Хвилиною мовчання вшанували його світлу пам’ять.
За перехідний кубок турніру змагались студенти І-IVкурсів, у запеклій боротьбі показавши свою вправність та міць.
Відповідно до плану роботи адміністрації коледжу 11.12.2019 року в Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету було проведено навчання студентів та персоналу закладу освіти з питань дотримання правил пожежної безпеки. Навчання проведено з наступних питань:
1. Дії персоналу та студентів у умовах виникнення пожежі (доповідач Жельчик О.М., директор коледжу);
2. Порядок дій під час евакуації учасників освітнього процесу в умовах виникнення надзвичайних ситуацій (доповідач Савченко І.А., інженер з охорони праці);
3. Перша домедична допомога: форми та методи її надання потерпілим (доповідач Пундик І.О., викладач предмету «Основи медичних знань).
В ході проведення навчання студентів викладачем коледжу Пундик І.О. були продемонстровані мультимедійні презентації та відеофрагменти техніки надання невідкладної долікарської допомоги потерпілим під час зупинки серця, опіках, електротравмі, шоці.
Для участі в заході були запрошені працівники Горохівського районного відділу УДСНС у Волинській області - провідний інспектор, лейтенант Саюк А. А. та лейтенант Лисюк В. Ю., які при підведенні підсумків навчання наголосили на необхідності практичного відпрацювання порядку дій рятувальників та адміністрації закладу освіти під час виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій.
10 грудня 2019 року в Горохівському коледжі в рамках діяльності Студентського центру агробізнесу та за участю Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості та представника Компанії «УкрМілкінвест» відбувся семінар-тренінг «Перспективи розвитку сільськогосподарського виробництва», де було розглянуто професійні навички, якості та вимоги до майбутнього фахівця спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», започаткування власної справи – основи майбутнього добробуту, популяризація проєкту «Відкриття сімейних молочних ферм» з метою розвитку дрібного і середнього фермерства, створення нових робочих місць, виробництва якісної молочної сировини. В семінарі-тренінгу взяли участь студенти технологічного, бухгалтерського відділень, провідний фахівець районної філії Волинського обласного центру зайнятості Івашко Наталія, менеджер регіонального розвитку Волинської області компанії «УкрМілкінвест» Дудас Наталія, директор коледжу Жельчик О.М., заступник директора з навчальної роботи Генсецька О.М., завідувач з начально-виробничої практики Долінська М.О., викладач-спеціаліст, методист – Загоруйко Н.С. Дудас Наталія ознайомила студентів із діяльністю компанії та кластеру «Натуральне молоко», відкриття сімейної молочної ферми (СМФ), її підтримкою в межах проекту. Вона провела приклад розрахунку створення СМФ(10 корів), алгоритмом одержання і повернення коштів та отримання прибутку від її діяльності. Менеджер Компанії «УкрМілкінвест» наголосила, що майбутнє студентів у їх руках, побажала успіхів у навчанні та професійній діяльності.
Головна цінність суспільства – це життя та здоров’я людини. Втрата цінності здоров’я у молодого покоління є загрозою існування суспільства. Саме тому сьогодні особливо актуальною є проблема збереження і зміцнення здоров’я молодих людей, майбутніх фахівців, які формуються та розвиваються в процесі освіти і майбутньої підготовки.
З метою запобігання проявам шкідливих звичок серед студентської молоді у Горохівському коледжі ЛНАУ навчальний тиждень з 2 по 6 грудня було оголошено Тижнем здорового способу життя. Вдалим стартом стала щоденна ранкова фіззарядка, під час якої студенти мали змогу збадьоритися і на весь день наповнити свій організм силою та енергією.
2 та 5 грудня 2019 року було проведено захист курсових робіт з дисципліни «Технологія виробництвамолока і яловичини» студентами ІVкурсу спеціальності 204 «Технологія виробництва продукції тваринництва» (за ОПП «Виробництво і переробка продукціїтваринництва»). Виконання курсових робіт формує у здобувачів освіти професійні компетентності,розвиває навики самостійної творчої роботи, поглиблює, закріплює і узагальнює знання, одержані студентами за час навчання та комплексного вирішення конкретного фахового завдання відповідно до закріпленої теми. Студенти в курсових роботах звернули увагуна основні тенденції, перспективи збільшення обсягів виробництва молока і яловичини тапокращення їх якості. Приємно відзначити, що усі студенти виконали завданнякурсових робіт, підготували доповіді та презентаціїі були допущені до захисту. Оцінювали курсові роботи та їх захистчлени комісії: завідувач з начально-виробничої практики – Долінська М.О., голова циклової комісії– Сальнікова Г.А., викладач спеціальних дисциплін Крисюк Л.Я., викладачі спеціальнихдисциплін, керівники курсових робіт -Загоруйко Н.С. та Швед В.О.Комісія відмітила кращі роботи студентів групи Т-41 – Гузар Катерини, Каліновича Романа, Самозван Тетяни, Шевчука Станіслава; групи Т-42 – Іващенко Алли, Микитюка Віталія та Зінчук Галини.
22 листопада в Горохіському коледжі ЛНАУ відбулися батьківські збори. Перед батьками виступили Олег Жельчик, директор коледжу, Оксана Генсецька, заступник директора з навчальної роботи, Світлана Білик, заступник директора з виховної роботи, з питань вдосконалення співпраці закладу освіти з батьками в процесі підготовки майбутніх фахівців, підготовки студентів до складання державної підсумкової атестації у формі ЗНО. Батьків ознайомили з порядком призначення та виплати академічних та соціальних стипендій. На зборах також обговорювалися питання профілактики правопорушень серед неповнолітніх та ролі в цьому батьків і педагогічного колективу.
Соціальним педагогом коледжу Галиною Жельчик було проведено опитування батьків на предмет оцінки якості освітнього процесу в коледжі, роботи їдальні, кураторів груп.
Куратори більш детально ознайомили батьків з успішністю та громадською активністю студентів коледжу.
27 листопада у Горохівському коледжі ЛНАУ проходила олімпіада з англійської мови серед студентів І курсу. Її завдання включали: читання тексту, аудіювання, письмову творчу роботу та тести з граматики.
Мова – це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова – це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцінніше надбання віків, мова – це ще й музика, методика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу.
Олесь Гончар
22 листопада 2019 року у Горохівському коледжі ЛНАУ відбувся І етап ювілейного ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Зі вступним словом до учасників звернулася Генсецька О.М., заступник директора з навчальної роботи, яка наголосила на вагомому внеску українського мецената Петра Яцика.
25 листопада 2019 р. у Горохівському коледжі ЛНАУ проводилася студентська олімпіада з дисципліни "Історія України". В олімпіаді приймали участь найкращі студенти агрономічного, технологічного і бухгалтерського відділів (групи А-21, А-22, Т-21, О-21 і Ф-21).
20-21 листопада 2019 р. на базі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» відбувся семінар на тему: «Конструктивна взаємодія з молоддю як умова створення безпечного і комфортного освітнього середовища закладу освіти» за участю практичних психологів та осіб, на яких покладені обов'язки практичних психологів закладів освіти. У роботі семінару взяла участь соціальний педагог Горохівського коледжу ЛНАУ Галина Жельчик.
Під час заходу були розглянуті такі питання:
створення освітнього середовища, сприятливого для безпеки, здоров'я, соціалізації та самореалізації молодої особистості;
профілактика девіантної поведінки молоді;
психодіагностика в діяльності практичного психолога;
профілактика булінгу, кібербулінгу та насильства серед учасників освітнього процесу.
В рамках семінару відбувся заключний етап конкурсу «Психолог року», який проводив Науково-методичний центр ВПФО упродовж 2019 року.