Згідно з навчальними планами, графіком освітнього процесу в Горохівському коледжі ЛНАУ та відповідно до Тимчасового порядку проведення практичного навчання у Горохівському коледжі ЛНАУ, затвердженого наказом директора коледжу №17-1 від 23.03.2022року, з метою збереження життя та здоров`я учасників освітнього процесу студенти випускних курсів відділення технологій в агрономії та тваринництві спеціальності 201 «Агрономія» та 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», бухгалтерського відділення спеціальності 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» виробничу переддипломну практику будуть проходити в дистанційному режимі з використанням усіх доступних інформаційно-комунікаційних технологій.
З цією метою 01.04.2022р. була проведена виробнича нарада з керівниками практики від закладу освіти, завідувачами відділень, завідувачем з навчально-виробничого навчання. Заступник директора з навчальної роботи Генсецька О.М. ознайомила з вимогами до проведення практик в умовах воєнного часу відповідно до Тимчасового порядку проведення практичного навчання у Горохівському коледжі ЛНАУ. Луцюк В.С., завідувач навчально-виробничої практик, звернув увагу на важливість надання керівниками практики організаційної та консультативно-методичної допомоги студентам з питань проходження практики та оформлення звітності.
05 квітня завідувач відділення Крук Н.Й. завідувач навчально-виробничою практикою Луцюк В.С., керівники виробничої переддипломної практики Демчук В.С., Даців В.П. провели в дистанційному режимі консультацію зі студентами спеціальності 201 «Агрономія» щодо порядку організації виробничої переддипломної практики. Така ж консультація була проведена 08.04.2022р. зі студентами спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» завідувачем відділення Крук Н.Й., методистом відділення Загоруйко Н.С., завідувачем навчально-виробничої практики Луцюком В.С. та керівником виробничої переддипломної практики Шведом В.О.
У кожного з нас – своя місія. Війна відбувається не лише на полі бою, але незалежно від того, де ми знаходимося, ми маємо можливість наблизити перемогу в той чи інший спосіб.
У Горохівському коледжі ЛНАУ проводиться збір експонатів народної творчості для подальшого передання їх українській діаспорі за кордоном з метою подяки за їх допомогу захисникам України.
Центр збору знаходиться в кабінеті студентської ради. Сьогодні вже зібрано понад 100 експонатів, а це: вишиті рушники, сорочки, картини, ляльки-мотанки, жіночі прикраси ручної роботи (обручі, віночки, намисто), вишиті нитками та бісером ікони тощо.
До збору експонатів народної творчості долучився Горохівський психоневрологічний інтернат, представивши картини та вишивку.
Запрошуємо всіх приєднатися до нашої місії та подарувати свої творчі доробки задля спільної мети – перемоги українського народу над російським ворогом!
Шановні друзі, війна змінила наше життя, і певні події складно планувати. Однак, якщо ви цього року розглядаєте можливість вступати до закладів фахової передвищої та вищої освіти (бакалаврський ступінь), будь ласка, ознайомтеся з інформацією, поданою нижче.
УМОВИ ВСТУПУ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОГО СТУПЕНЯ ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА
На основі базової середньої освіти:
- на бюджет – індивідуальна усна співбесіда;
- на контракт – мотиваційний лист.
На основі повної загальної середньої освіти або кваліфікованого робітника:
- на бюджет – індивідуальна усна співбесіда;
- на контракт – мотиваційний лист.
УМОВИ ВСТУПУ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ОСНОВІ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА ТА ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА
Дві предметні оцінки ЗНО 2019-2021 чи НМТ ( Національний мультипредметний тест) 2022 року.
У зв’язку з війною неможливо провести в традиційному форматі ЗНО. Цьогоріч буде проведено Національний мультипредметний тест (НМТ) для здобуття вищої освіти.
НМТ відбудеться у формі комп’ютерного онлайн тестування з трьох предметів (українська мова, математика, історія України). Для різних спеціальностей будуть встановлені різні вагові коефіцієнти оцінок.
Для вступу на бакалаврат потрібні результати тесту, мотиваційний лист та заява. Подання документів і підтвердження місця навчання буде здійснюватися через інтернет.
Наразі Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році. У ньому буде докладно описано, як саме відбуватиметься вступ.
Інформацію про вступну кампанію 2022 року в умовах війни можна переглянути тут.
29 березня 2022 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня, на якому було розглянуто чергову атестацію 15 педагогічних працівників коледжу. Розгляд атестації викладача було проведено у присутності працівника в режимі офлайн та онлайн. Атестаційна комісія у 100% складі з 13 осіб розглянула атестаційні матеріали та заслухала усіх педагогічних працівників, які атестувалися.
Викладачі були ознайомлені з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, Положенням про атестацію педагогічних працівників Горохівського коледжу ЛНАУ, Положенням про підвищення кваліфікації педагогічних працівників Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету, наказами про атестацію педагогічних працівників, інструкційними матеріалами з питань атестації та графіком атестації. Атестаційна комісія працювала згідно затвердженого наказом директора коледжу плану-графіку роботи.
Атестаційні листи та характеристики педагогічних працівників, які атестувалися, були своєчасно заповнені і розглянуті на засіданнях циклових комісій. Голови циклових комісій, секретар атестаційної комісії довели зміст усіх атестаційних матеріалів до викладачів.
Метою атестації педагогічних працівників є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.
Попередньо було проведено всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладачів коледжу, які атестувалися: аналіз виконання нормативних вимог щодо підвищення кваліфікації у міжатестаційний період, опанування технологіями дистанційного навчання в умовах карантинних обмежень, узагальнено досвід педагогічної майстерності та методичної роботи, участі в профорієнтаційній та громадській роботі закладу освіти. Викладачі закладу представили членам атестаційної комісії результати своєї педагогічної діяльності за звітний період. У процесі комплексної оцінки професійної діяльності педагогічного працівника у міжатестаційний період, вивчення педагогічного досвіду осіб, які атестувалися, відвідувалися заняття, позааудиторні заходи, вивчався рівень досягнень здобувачів та навчальна документація щодо виконання педагогічним працівником його посадових обов'язків, участь у роботі методичних об'єднань та інших заходах, поширення власного педагогічного досвіду, рівень оволодіння сучасними інноваційними технологіями, формами та методами організації освітнього процесу, загальний рівень культури педагогічного працівника.
Керувалися при вивчені діяльності педагогічних працівників Положенням про атестацію педагогічних працівників Горохівського коледжу ЛНАУ та Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.10 р. №930 із змінами, внесеними Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 20 грудня 2011 року № 1473 та МОН від 08 серпня 2013 року № 1135.
Особливістю атестації на даний час є необхідна умова щорічного проходження підвищення кваліфікації. Дотримання вимог щодо підвищення кваліфікації здійснювали відповідно до Положення про підвищення кваліфікації педагогічних працівників Горохівського коледжу ЛНАУ, затвердженого педагогічною радою Горохівського коледжу ЛНАУ (протокол №1 від 03.02.2020 р.).
Комісія ухвалила рішення про порушення клопотання перед атестаційною комісією управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «викладач-методист» для двох педагогічних працівників та про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» для чотирьох працівників. Для трьох викладачів атестаційна комісія ухвалила рішення про порушення клопотання про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та одному педагогічному працівнику - про порушення клопотання перед атестаційною комісією управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «викладач-методист».
Атестація проведена відкрито і прозоро. Позачергової атестації та атестації керівних кадрів у 2022 році заплановано не було і не проводилося.
23 березня 2022 р. у Горохівському фаховому коледжі ЛНУП відбулось онлайн-засідання органів студентського самоврядування, яке розпочалось о 9:00 год. загальнонаціональною хвилиною мовчання в пам'ять про загиблих у війні українців. Студента ІVкурсу Богдана Ільків прочитала власну поезію, яку присвятила українським захисникам.
На порядок денний були винесені питання дистанційного навчання як важливого внеску студентства до перемоги України над російським окупантом, участь педагогічного та студентського колективів у діяльності волонтерського центру коледжу «Твори добро» та поради, які допомагають жити під час війни.
З 14 березня у коледжі відновлено навчальний процес у дистанційній формі, адже Україні, як ніколи, потрібні кваліфіковані фахівці. Для всіх здобувачів освіти створені оптимальні умови для навчання. В обговоренні даного питання взяли участь в.о директора коледжу Олег Жельчик, заступник директора з навчальної роботи Оксана Генсецька, голова студради Павло Дмитрук та члени студради Юлія Маховська, Юрій Козодой та Діана Вавринюк.
Своїм досвідом волонтера поділилась з учасниками засідання Галина Гайда, викладач економічних дисциплін та запропонувала створити молодіжний простір «Твори добро», суть якого полягає в наданні допомоги студентам в зоні бойових дій, заручившись при цьому підтримкою іноземних студентів.
Цінні поради, як жити нам усім у воєнний час надала соціальний педагог Галина Жельчик.
Сьогодні, коли наша держава переживає важкий воєнний період, надзвичайно важливою є згуртованість нашої молоді, адже лише спільними зусиллями можна вистояти і перемогти будь-якого ворога.
Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету запрошує здобувачів освіти, що вимушено перервали навчання через бойові дії і не мають змоги продовжити навчання у своєму закладі освіти, долучитися до освітнього процесу в нашому коледжі із застосуванням технологій дистанційного навчання.
Ви маєте змогу долучитися до освітнього процесу за програмою внутрішньої академічної мобільності, а також обрати для опанування додаткові навчальні дисципліни для завершення програми підготовки за відповідним освітнім рівнем.
Після Вашої ідентифікації (заповнення анкети) Ви будете долучені до груп із обраної спеціальності на відповідному відділенні. Відповідальна особа за навчання за програмами академічної мобільності проконсультує Вас щодо Ваших подальших дій, а представники відповідного відділення допоможуть Вам із вибором навчальних дисциплін відповідно до розкладу.
Шановні друзі, війна змінила наші життя, і певні події складно планувати. Однак, якщо ви цього року розглядаєте можливість вступати до закладів фахової передвищої та вищої освіти (бакалаврський ступінь), будь ласка, ознайомтеся з інформацією, поданою нижче.
ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОГО СТУПЕНЯ ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА
На основі базової середньої освіти:
- на бюджет – індивідуальна усна співбесіда;
- на контракт – мотиваційний лист.
На основі повної загальної середньої освіти або кваліфікованого робітника:
- на бюджет – індивідуальна усна співбесіда;
- на контракт – мотиваційний лист.
ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ОСНОВІ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА ТА ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА
Дві предметні оцінки ЗНО 2019-2021 чи НМТ ( Національний мультипредметний тест) 2022 року.
У зв’язку з війною неможливо провести в традиційному форматі ЗНО. Цьогоріч буде проведено Національний мультипредметний тест (НМТ) для здобуття вищої освіти.
НМТ відбудеться у формі комп’ютерного онлайн тестування з трьох предметів (українська мова, математика, історія України). Для різних спеціальностей будуть встановлені різні вагові коефіцієнти оцінок.
Для вступу на бакалаврат потрібні результати тесту, мотиваційний лист та заява. Подання документів і підтвердження місця навчання буде здійснюватися через інтернет.
Наразі Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році. У ньому буде докладно описано, як саме відбуватиметься вступ.
21 березня 2022 р. у коледжі відбулось засідання адміністративної ради. Про стан виконання ОПП, навчальних планів в умовах дистанційної форми навчання доповіла Оксана Генсецька, заступник директора з навчальної роботи. Про роботу інших педагогічних працівників та їх облік прозвітувала Світлана Білик, заступник директора з виховної роботи.
Завідувачі відділеннями Наталія Крук, Оксана Воляник та методист Надія Загоруйко розповіли про стан зворотного зв’язку між студентами та викладачами.
В.о. директора коледжу Олег Жельчик у своєму виступі наголосив на важливості щоденного моніторингу відвідування здобувачами освіти онлайн-занять та створення викладачами оптимальних умов для виконання навчальних планів.
Історично склалось так, що віра допомагала багатьом українцям у складні часи. Саме тому в перші дні повномасштабного вторгнення російських фашистів на територію України в каплиці коледжу “Ікони Божої Матері “Благословіння хлібів” відбувся молебен за мир в Україні, який звершив миторофорний протоієрей о. Роман Янів.
У молебні взяли участь не лише працівники коледжу, а й усі бажаючі містяни. У молитві до Всевишнього та Богородиці віряни просили милості та опіки для наших захисників, які, ризикуючи життям, боронять свободу й незалежність України та її народу.
Наразі такими молитвами живуть усі українці. Віримо, що все буде добре й Господь не дозволить ворогам знищити нашу державу!
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07 березня 2022 року № 235 Горохівський коледж Львівського національного університету природокористування відновлює освітній процес .
З 14 березня 2022 року в коледжі відповідно до наказу директора від 12 березня 2022 р. № 15 відновлено проведення навчальних занять у дистанційному та змішаному форматах за розкладом 2-го семестру 2021-2022 н.р. для здобувачів освіти денної та заочної форм навчання усіх курсів та освітніх програм.
Викладачам та студентам рекомендуємо для організованого проведення та завершення 2-го семестру використати усі наявні можливості дистанційного та змішаного форматів, а саме: проводити дистанційні лекції; лабораторні, практичні та семінарські заняття з використанням Google Meet, Zoom тощо; робота з електронними навчальними курсами на навчально-інформаційному порталі Горохівського коледжу ЛНУП; самостійна робота здобувачів з наданням систематичних консультацій викладачами, робота викладачів з Viber, Telegram, WhatsApp, Signal щодо надсилання та перевірки різних видів завдань та робіт для студентів, які навчаються за індивідуальним графіком чи не мають можливості систематично виходити на зв’язок тощо.
У разі, якщо у процесі навчання виникає загроза життю учасника освітнього процесу (звук сирени, інші обставини, що можуть виникати в умовах воєнного стану), їм відразу необхідно залишити заняття і рухатися у безпечне місце.
Зважаючи на обставини, значний обсяг навчальної інформації студенти мають опрацювати самостійно, а завданням викладачів є постійний моніторинг, проміжний контроль, консультування та навчально-методична допомога.
Педагогічним працівникам разом зі старостами академічних груп потрібно підтримувати постійні канали зв’язку з колективами груп, максимально йти на зустріч студентам, які потребують допомоги, бути готовими до надання щоденних консультацій студентам.
У випадку зміни ситуації в державі, рекомендацій Міністерства освіти і науки України та інших чинників керівництвом коледжу будуть внесені відповідні зміни до графіка освітнього процесу, про що заздалегідь викладачі та студенти будуть поінформовані.
На виконання Указу Президента України Володимира Зеленського «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок агресії РФ проти України» у каплиці «Ікони Божої матері «Благословіння хлібів» Горохівського коледжу ЛНАУ щоденно, о 9:00 год. працівники закладу освіти хвилиною мовчання вшановують пам'ять усіх наших захисників, воїнів ЗСУ, цивільних співвітчизників, які загинули від ворожих куль російських окупантів.