Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [473]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

У категорії матеріалів: 473
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 47 48 »

16 січня  2020 року  у  Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету відбувся семінар «Школи педагогічної майстерності». Присутні педагогічні працівники взяли участь в обговоренні наступних питань:

1. Педагогічна майстерність викладача в процесі викладання дисципліни «Іноземна мова». Приклади застосування мультимедійних засобів навчання в роботи викладача коледжу. (Доповідач Івашко С. Б.)

2. Інтегрований підхід в організації позааудиторної роботи з агрономічних дисциплін, як один із шляхів формування ключових компетентностей майбутніх фахівців. (Доповідач Даців В. П.)

Активність участі педагогічних працівників становила 75%, що свідчить про актуальність тем та потребу викладачів у постійному самовдосконаленні, творчості, обміну досвідом. 

Учасники семінару вкотре переконалися, що педагогічна майстерність – це професійне вміння оптимізувати всі види навчально-виховної діяльності, спрямувати її на всебічний розвиток та удосконалення особистості, що забезпечує високу організацію педагогічного процесу.

Останні новини | Переглядів: 6 | Додав: Klym | Дата: Вчора

16 січня 2020 року у Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету відбулась звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації працівників, на порядок денний якої було винесено наступні питання:

  1. Звіт голови профспілкового комітету  первинної профспілкової організації працівників Горохівського коледжу ЛНАУ  за роботу 2015-2019 років та ревізійної комісії за  звітний період 2019 року, виконання положень статуту профспілки АПК і Колективного договору.
  2. Пропозиції щодо проєкту нового Колективного договору.
  3. Обрання нового складу і голови профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників Горохівського коледжу ЛНАУ.

На конференції були присутні 71 делегат від різних  підрозділів.

Голова профкому Савченко С.О. презентувала роботу профкому та позитивні зміни, які відбулись за період 2015-2019 років і проаналізувала всі напрями діяльності профкому відповідно до Статуту і Колективного договору.

 В обговоренні звіту виступили Верещак А.Г., Жельчик О.М. 

Останні новини | Переглядів: 14 | Додав: Klym | Дата: 21.01.2020

Відповідно до плану роботи закладу освіти 15 січня  2020 року  в  лабораторії інформаційних технологій Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету відбувся педагогічний семінар, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Організація роботи щодо розробки та вдосконалення персональних сайтів викладачів та електронних навчальних посібників.

2.  Інноваційний проєкт в організації освітнього процесу.

3. Сайт завідувача бухгалтерського відділення -  як інструмент забезпечення нової якості освіти.

Останні новини | Переглядів: 12 | Додав: Klym | Дата: 20.01.2020

Відповідно до плану роботи закладу освіти 9 січня  2020 року  в   Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету відбувся педагогічний семінар, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Порядок, форми та особливості здобуття фахової передвищої освіти (доповідач Генсецька О.М., заступник директора з навчальної роботи);

2. Основні правові, організаційні та фінансові засади функціонування закладів фахової передвищої освіти (доповідач Жельчик О.М., директор коледжу);

3. Підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників (доповідач Савченко С.О., методист).

Останні новини | Переглядів: 33 | Додав: Klym | Дата: 10.01.2020

19 грудня 2019 року в Горохівському коледжі ЛНАУ був проведений І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації. В олімпіаді взяли участь студенти ІІ-ІІІ курсів.

Переможцями стали:

І місце – Хміль Андріан (група А-31)

ІІ місце – Голод Антон (група П-21)

                Гладун Богдан (група А-21)

ІІІ місце – Березовський Едуард (група Т-31)

                 Гаврисюк Вадим (група ОФ-21)

                 Ничипорук Дмитро (група ОФ-21)

                 Колотинський Назарій (група А-21)

Вітаємо переможців!

Останні новини | Переглядів: 35 | Додав: Klym | Дата: 21.12.2019

18 грудня, напередодні Дня святого Миколая та прийдешнього Нового року  в  Горохівському коледжі ЛНАУ відбулась концертна програма «У Новий рік – з новими сподіваннями!».

З вітаннями та побажаннями до присутніх звернулися директор коледжу О.М. Жельчик та заступник директора з виховної роботи С.В. Білик, підвівши підсумки участі студентів в олімпіадах та конкурсах у листопаді-грудні та нагородивши переможців грамотами.

Ведучими заходу були очільники студради – Андріан Хміль та Ірина Байрак.  Активну участь у концерті взяли першокурсники, продемонструвавши свої таланти у танці та піснях. Гарний настрій глядачам створили Максим Мохончук, який провів бліц-опитування викладачів щодо їх спогадів про дарунки святого Миколая в дитинстві, а також солісти, найактивніші учасники художньої самодіяльності - Людмила Чижук та Ігор Шлапак.

Останні новини | Переглядів: 43 | Додав: Klym | Дата: 21.12.2019

Під час навчальної практики з дисципліни «Основи ветеринарії і зоогігієни» студенти групи ОТ-31  ОПП  «Організація і технологія ведення фермерського господарства» під керівництвом викладача Марчука Р.В. на навчальній фермі Горохівського коледжу ЛНАУ  проводили ветеринарно-профілактичні заходи з виявлення інфекційних захворювань сільськогосподарських тварин: брали кров у великої рогатої худоби для лабораторного дослідження (серологічне дослідження) на лейкоз, бруцельоз, лептоспіроз; проводили алергічне дослідження на туберкульоз; вакцинацію  проти сибірської виразки.

Останні новини | Переглядів: 31 | Додав: Klym | Дата: 18.12.2019

З метою формування професійних компетентностей з ОПП  «Організація і технологія ведення фермерського господарства» студенти групи ОТ-31  під час навчальної практики з дисципліни «Основи ветеринарії і зоогігієни» на занятті з теми «Виготовлення лікарських форм та введення їх в організм тварин» під керівництвом викладача Марчука Р.В. на навчальній фермі Горохівського коледжу ЛНАУ вводили залізовмісні препарати 4-х денним поросятам від анемії.

Останні новини | Переглядів: 32 | Додав: Klym | Дата: 17.12.2019

Одним з етапів узагальнення та закріплення знань, отриманих в ході освітнього процесу з дисципліни «Технологія виробництва продукції рослинництва» є написання та захист курсової роботи.

Студенти груп А-41 та А-42 спеціальності 201 «Агрономія» Горохівського коледжу ЛНАУ підготували змістовні доповіді, які супроводжувалися мультимедійними презентаціями і успішно захистили курсові роботи.  Ґрунтовно давали відповіді на низку запитань від членів комісії та одногрупників. Виступаючі показали належний рівень теоретичного мислення, вміння організовувати і планувати роботу, ступінь оволодіння методикою дослідження.

Захист пройшов у теплій атмосфері з елементами дискусії, адже відомо, що курсова робота – це один із видів науково-дослідної роботи. Як стверджує народна мудрість «Студент – насіння знань, а знання – насіння

Останні новини | Переглядів: 40 | Додав: Klym | Дата: 13.12.2019

12 грудня 2019 року в Горохівському коледжі ЛНАУ відбувся традиційний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Ігоря Сливки, колишнього випускника. Минуло 5 років від того трагічного дня, коли енергійний і життєрадісний чоловік і батько  двох синів (у той час – студентів коледжу) віддав своє життя на сході України, захищаючи її кордони та суверенітет.

Відкрив турнір директор коледжу О.М. Жельчик,  розповівши студентам про Ігоря Сливку та поділившись спогадами про його спортивні здобутки та успіхи у навчанні, любов до життя та мужність. Хвилиною мовчання вшанували його світлу пам’ять.

За перехідний кубок турніру змагались студенти І-IV курсів, у запеклій боротьбі показавши свою вправність та міць.

Останні новини | Переглядів: 43 | Додав: Klym | Дата: 13.12.2019

Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2020

Зробити безкоштовний сайт з uCoz