Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [409]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 409
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 40 41 »

6 червня 2019 року у Горохівському коледжі ЛНАУ відбулась церемонія нагородження «Кращі студенти року-2019». Даний захід вже став традиційним і щороку,в першій декаді червня, збирає в актові залі усю студентську родину.

Нагородження проходило у п’яти номінаціях: «Лідери навчання», «Науковці року», «Громадські діячі року», «Спортсмени року» і «Таланти року». Оголошували та нагороджували номінантів грамотами О.М. Генсецька, заступник директора з навчальної роботи; С.В. Білик, заступник директора з виховної роботи; С.О. Савченко, методист коледжу; М.О. Долінська, завідувач практичним навчанням і Прик Л.О., заступник директора з фізичного виховання.

Останні новини | Переглядів: 16 | Додав: Klym | Дата: 13.06.2019

1 червня 2019 р.

 

З 29 травня по 31 травня 2019 року включно відповідно до наказу від 23.05.2019 р. № 687-Л «Про проведення акредитаційних експертиз» у Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету працювали експертні комісії з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм «Виробництво і переробка продукції рослинництва» зі спеціальності 201 «Агрономія» та освітньо-професійної програми «Виробництво і переробка продукції тваринництва» зі спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» за освітньо-кваліфікаційним рівнем вищої освіти «молодший спеціаліст».

Останні новини | Переглядів: 37 | Додав: Klym | Дата: 03.06.2019

28 травня 2019 року  студенти Горохівського коледжу ЛНАУ, представники студради, взяли участь у «круглому столі»  «Відкрита дієва молодь – гарантія лідерства України в світі», який відбувся на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня - гімназія» м. Горохів. Захід розпочався вітальним словом директора школи-гімназії В.В. Зінчука.

У презентаційно-практичному модулі  голова студради Горохівського коледжу ЛНАУ Назар Майко поділився  досвідом самоврядування, а саме особливістю проведення регіонального конкурсу «Студент року», участю студентів коледжу у зльотах відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття» та роботою театру-студії «Гармидер». Його виступ доповнила С.В. Білик, заступник директора з виховної роботи коледжу, акцентувавши увагу учасників засідання на актуальності самореалізації особистості студента і формування його організаторських здібностей, даючи можливість кожному студенту відчути, що саме він може прийняти правильне рішення і саме від його позиції багато чого залежить в колективі в цілому.

Останні новини | Переглядів: 16 | Додав: Klym | Дата: 30.05.2019

29 травня 2019 року в бібліотеці Горохівського коледжу ЛНАУ відбулась зустріч з відомим волинським письменником Андрієм Криштальським. Автор ознайомив студентів та викладачів з власними творами та передумовою їхнього написання, а також презентував новий пригодницький роман «Неситий», який зовсім недавно побачив світ, але вже має неабияку популярність серед поціновувачів його творчості . Письменник акцентував увагу студентів на важливості читання художньої літератури, адже вона духовно збагачує та формує світогляд  особистості.

Усі бажаючі мали змогу придбати книги Андрія Криштальського з його автографом на пам’ять.

Останні новини | Переглядів: 13 | Додав: Klym | Дата: 30.05.2019

З-поміж усіх травневих свят, без сумніву, найяскравішими є День вишиванки та День Європи. Студенти Горохівського коледжу ЛНАУ щороку демонструють свій патріотизм та  приналежність до європейської спільноти, організовуючи  флешмоби на подвір’ї навчального закладу.

Цьогоріч  флешмоб мав назву «Ми – європейці з Україною в серці», адже  зв’язок між Україною та європейськими державами вимірюється століттями і прагне розвитку тісного та взаємовигідного партнерства як результат багаторічної інтеграційної діяльності. І як чудово, що українська нація в цій інтеграції має свій генетичний код – вишиванку, яку знають і поважають у світі, і яка вирізняє нас серед інших націй світу.

Студенти коледжу у барвистих вишиванках виконали пісні українською та англійською мовами, декламували вірші та танцювали. Це свято вкотре нагадало нам, що Європа починається не за кордоном України, а в серці кожного українця.

Останні новини | Переглядів: 21 | Додав: Klym | Дата: 29.05.2019

16 травня 2019 року на базі Рожищенського коледжу ЛНУВМ і БТ. ім. С. Гжицького відбулось засідання регіональної студентської ради та конкурс «Студент року-2019», учасниками якого були представники аграрних коледжів Волині, Львівщини та Рівненщини. Горохівський коледж ЛНАУ представила Людмила Дячук, студентка ІІІ курсу технологічного відділення.

Неповторну атмосферу свята перед початком конкурсу створив академічний камерний оркестр «Кантабіле». Конкурс розпочався вітальним словом директора Рожищенського коледжу  ЛНУВМ і БТ. ім. С. Гжицького Л.К. Недопад та проходив у три етапи, де студенти повинні були представити себе та свою спеціальність, написати міні-твір на тему «Якби я був… (президентом, прем’єр-міністром, мільйонером – згідно жеребкування між учасниками) та презентувати свої захоплення.

Останні новини | Переглядів: 16 | Додав: Klym | Дата: 29.05.2019

8 травня 2019 року студенти та викладачі коледжу взяли участь в мітингу-реквіємі на Пагорбі Слави м. Горохова  з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 75-ї річниці вигнання нацистів з України, поклавши квіти та гірлянду до меморіальної дошки та «вічного» вогню.

День Перемоги – це свято, що гуртує представників усіх поколінь в їхньому прагненні віддати шану й повагу воїнам-фронтовикам. Ми пам’ятаємо полеглих і низько вклоняємося ветеранам, які на своїх плечах перенесли тягар війни.

Світла пам’ять про захисників України довіку житиме в наших серцях!

 

Фото для статті частково взято зі сторінки Facebook Григорія Лищишина

Останні новини | Переглядів: 35 | Додав: Klym | Дата: 10.05.2019

Нещодавно на бухгалтерському відділенні відбувся захист звітів та курсових робіт студентів ІІІ курсу групи О-31 спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

 Комісія у складі Долінської М.О., Шелін С.В. та Янчук І.М.  оцінила якість змісту, правильність оформлення, рівень захисту звітів та курсових робіт,  вміння відстояти свою думку та донесення своїх ідей через підготовлені тематичні презентації. Відзначили кращих студентів: Кондратюк Аліну, Гулюк Катерину, Желязко Віку, Ковтун Катерину, КриворучкоЗіну, Собчук Олесю, Голотяк Дарію.

Виробнича переддипломна практика є завершальним етапом підготовки майбутнього фахівця, під час проходження якої формується готовність до самостійної професійної діяльності, а одержані навички і знання стануть надійним підгрунттям для професійного зростання.

Вітаємо усіх студентів із успішним захистом. Бажаємо усім випускникам натхнення та ще більших творчих та наукових звершень.

Останні новини | Переглядів: 42 | Додав: Klym | Дата: 10.05.2019

26 квітня 2019 року викладачі Горохівського коледжу ЛНАУ взяла участь у мітингу-реквіємі, присвяченому вшануванню пам'яті ліквідаторів наслідків  на Чорнобильській АЕС, поклавши квіти до симвосічного пам'ятника.  

Участь у заході взяв Кишко Д.І., заступник директора з адміністративно-господарської роботи коледжу, який був очевидцем та ліквідатором наслідків чорнобильської трагедії.

Останні новини | Переглядів: 43 | Додав: Klym | Дата: 06.05.2019

Великдень – особливе свято, коли пробуджується природа, відроджується життя після зимового сну. Свято, яке з дитинства приходить до кожного у дім з неповторним запахом свіжоспечених пасок та ванілі, з різнобарв’ям писанок, у кожній із яких таїться власний маленький світ, що несе у душі добро, чистоту, духовне відродження. Ще в давнину мудрі люди казали, що у світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки. А пишуться вони не руками, а душею. У цьому переконуємося, завітавши у Горохівський коледж ЛНАУ на виховну годину  «Писанка - символ життя» та майстер-клас із писанкарства. Великоднє дійство  провели студенти бухгалтерського відділення груп ОФ-11 та П-11 разом із кураторами О.М. Кузьмук та С.Б. Івашко та працівниками бібліотеки С.В. Гончарук, К.П. Дуб’юк. Майстер-клас із писанкарства продемонструвала талановита майстриня М.В. Лотвін, яка має великий досвід у писанні писанок. Проведення саме такого роду заходів стає доброю традицією у Горохівському коледжі ЛНАУ напередодні пасхальних свят. Відвідувачами заходу були студенти, викладачі  та всі бажаючі.

Останні новини | Переглядів: 55 | Додав: Klym | Дата: 06.05.2019

Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2019

Зробити безкоштовний сайт з uCoz