Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [710]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Волонтерський рух
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 710
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 70 71 »

Дорогі наші захисники!

Щиро вітаємо Вас з Днем Збройних сил України! Доземний Вам уклін за Ваші хоробрі серця та мужність!

Ви щодня, щохвилини ризикуєте власним життям заради мирного майбутнього нашої України. Тож хай береже Вас Господь на цьому нелегкому шляху! Міцного Вам здоров'я, невичерпної сили та наснаги у боротьбі українського народу за право жити у вільній європейській державі!

Слава Україні! Слава нашим героям-захисникам!

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid04iCsTqg47hZhPbGDpZDc9G1JfcYYLUQSFUz7bWCmaimXDM5GyeQHKfdx5MfhVQyPl&id=100001573547977

 

Останні новини | Переглядів: 4 | Додав: Klym | Дата: Вчора

5 грудня з нагоди Міжнародного Дня волонтера у Горохівському коледжі підведено підсумки діяльності волонтерських центрів Волонтерський рух "Твори добро" та UNITED WE STAND (В ЄДНОСТІ СИЛА) , які об’єднали викладачів, працівників та студентів у благородній і дуже потрібній справі – допомозі нашим захисникам, Збройним силам України.

На захід завітали Іван Мирка Myrka Ivan, депутат Волинської обласної ради, голова наглядової ради коледжу, який привітав волонтерів коледжу та вручив волонтерським центрам закладу освіти Подяки за патріотизм, активну волонтерську діяльність, значну і вагому допомогу захисникам України, та Віталій Гладун , волонтер Горохівська районна спілка учасників АТО "Щит", який подякував всім, хто може назвати себе волонтерами, адже вони своєю наполегливою працею наближують перемогу над рашистськими загарбниками.

В.о. директора коледжу Олег Жельчик у своєму виступі підкреслив важливість волонтерської діяльності в протистоянні військовій агресії російської федерації проти України та наголосив, що студентське волонтерство сприяє самореалізації, особистісному росту, успішній соціалізації особистості.

Подяками адміністрації коледжу за активну громадянську позицію в допомозі Збройним силам України, участь у роботі студентського волонтерського центру «В єдності сила» та з нагоди Міжнародного дня волонтера нагороджено студентів: Безверху Соломію, Каменюк Яну, Калінович Дарину, Здигу Богдану, Мазурок Сніжану, Герасимюк Аліну, Клачук Олену, Щерблюк Анну, Лабай Валерію, Смірнову Надію, Брикайло Іванну, Лазаревич Тетяну, Чижук Євгенію, Самозван Надію, Воляник Дарину, Фокіну Оксану, Окіс Наталію.

Координатор Волонтерського центру «Твори добро» Галина Гайда подякувала студентам за їх творчість і добрі серця, адже вони роблять для наших захисників велику справу.

За підсумками круглого столу прийнято рішення: рухаємось далі, наближаючи спільно з ЗСУ перемогу над ворогом.

Останні новини | Переглядів: 2 | Додав: Klym | Дата: Вчора

29 листопада 2022 року  відбулося чергове засідання методичної ради Відокремленого структурного підрозділу  «Горохівський фаховий  коледж

Львівського національного університету природокористування».

Учасники розглянули питання про роботу циклових комісій щодо забезпечення здобувачів освіти навчально-методичними матеріалами, формами контрольних заходів для формування та оцінювання програмних результатів навчання.

Також обговорили питання про особливості та шляхи реалізації практичної підготовки в умовах змішаного навчання для досягнення  здобувачами освіти інтегральних, спеціальних компетентностей.

Значну увагу було приділено питанню про місце та роль моніторингу інтересів і потреб здобувачів освіти та практичне застосування його результатів в діяльності коледжу.

З вищезазначених питань методичною радою були ухвалені рішення щодо вдосконалення організації і реалізації освітнього процесу   (протокол 3 методичної ради від 29.11.2022 р.).

Останні новини | Переглядів: 12 | Додав: Klym | Дата: 01.12.2022

29 листопада у Горохівському коледжі відбулося спільне засідання студентської ради та студпрофкому.

Ключовим питанням зустрічі студентського активу було Положення про академічну доброчесність у Горохівському аховому коледжі ЛНУП, з яким студентів ознайомила Світлана Білик, заступник директора з виховної роботи. Дане питання є дуже важливим, оскільки забезпечує довіру здобувачів освіти до результатів навчання та передбачає набуття ними знань та розвиток здібностей.

Не оминули увагою тему хабарництва задля отримання неправомірної переваги в освітньому процесі, що є прямим порушенням академічної доброчесності, норм і правил етичної поведінки.

Голова студради Павло Дмитрук, студент ІІІ курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зауважив, що хабарництво у закладі освіти є неприпустимим і жодних його проявів у групі, де він навчається протягом трьох років, не було.

Голова студпрофком Ольга Рендюк акцентувала увагу студентів на їх відповідальності за порушення академічної доброчесності, а це: повторне проходження ними оцінювання, позбавлення академічної стипендії та відрахування з навчального закладу.

Останні новини | Переглядів: 8 | Додав: Klym | Дата: 01.12.2022

      23 листопада студенти Горохівського коледжу взяли участь у першому етапі ХХlll Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

      Урочисту частину заходу відкрила Оксана Генсецька, заступник директора з навчальної роботи, яка зауважила, що в умовах жорстокої агресії російської федерації проти України ми володіємо безцінним скарбом - мовою, адже саме мова формує націю, ідентичність, громадянську свідомість і об'єднує серця. Щороку молодь бере участь у цьому заході, демонструючи зацікавленість у вивченні рідної мови, осягненні її глибинних пластів. 

      На розгляд журі було представлено 18 конкурсних робіт здобувачів освіти.

      Щиро вітаємо всіх, хто долучився до участі в конкурсі!

Марія Здинюк, викладач української мови і літератури

Останні новини | Переглядів: 11 | Додав: Klym | Дата: 30.11.2022

23.11. 2022р. у бібліотеці коледжу відбулась година спілкування: «16 днів проти насильства». Метою заходу було привернути уваги суспільства, громадськості до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, та насильства під час російсько-української війни. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, Дата початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Останні новини | Переглядів: 9 | Додав: Klym | Дата: 28.11.2022

Надання якісних освітніх послуг в значній мірі залежить від взаємодії закладу освіти і стейкхолдерів.

21  листопада 2022 року в Горохівському фаховому коледжі ЛНУП відбулось обговорення проекту освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» за участю начальника відділення №48 Північно-західного регіонального управління АТ КБ «ПриватБанк» Олександра Піньковського та начальниці Горохівської державної податкової інспекції Головного управляння ДПС у Волинській області Руслани Дейнеги.

Проєкт освітньо-професійної програми, її освітні компоненти, фахові компетентності та очікувані результати навчання представила Оксана Генсецька, заступник директора з навчальної роботи, голова групи забезпечення. При розробці програми були враховані пропозиції за результатами опитування здобувачів освіти коледжу.

У ході діалогу досвідчені практики Руслана Дейнега та Олександр Піньковський внесли ряд конструктивних пропозицій щодо вдосконалення освітньо-професійної програми, що сприятиме формуванню якісних професійних знань, вмінь та навичок майбутніх фахових молодших бакалаврів з фінансів, банківської справи та страхування.

В обговоренні взяли участь в.о. директора коледжу Олег Жельчик, викладач фінансових дисциплін Тетяна Галтман, методист коледжу Світлана Савченко, завідувачка бухгалтерського відділення Оксана Воляник, викладач облікових дисциплін Станіслава Шелін, а також студенти Катерина Пугач, Юлія Лем, Надія Смірнова, Надія Самозван, Іванна Брикайло та Соломія Тимощук.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері, студенти проявили зацікавленість та активність у спілкуванні з представниками фінансових  установ.

Адміністрація коледжу щиро вдячна Олександру Піньковському та Руслані Дейнезі за участь у розробленні освітньо-професійної програми, адже така співпраця сприятиме підвищенню якості освітнього процесу,  мотивації здобувачів освіти до ефективного навчання.

Останні новини | Переглядів: 15 | Додав: Klym | Дата: 25.11.2022

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років.

    Голодомор –  акт геноциду українського народу, здійснений шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців Це був розбій, свідомо спрямований на фізичне винищення селян. Масове голодування почалося ще у грудні 1931 року, тривало до вересня 1933 року. 22 місяці народ страждав, мучився, вмирав.

     До цієї події у  ВСП «Горохівський фаховий коледж ЛНУП» студенти групи А-12 спеціальності 201 «Агрономія» разом з куратором Світланою Івашко провели відкриту виховну годину «Пам’ять голоду – пам’ять серця».

     Участь у виховній годині взяли:  в. о. директора коледжу Олег Жельчик, викладач історії Олена Полігас, методист коледжу Світлана Савченко та заступник директора з навчальної роботи Оксана Генсецька. У своїх виступах вони наголосили на важливості пам’ятати про цю гірку подію у нашій країні, адже дорога у майбутнє пролягає через минуле. Необхідно осмислити його, зрозуміти, тому що історія повторюється. І коли люди не зроблять сьогодні висновків, то вони ходитимуть по колу. Це наша історія, і ми повинні знати і пам'ятати її. Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об'єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією.

     Здобувачі освіти продекламували зворушливу поезію про Голодомор, а відеосюжети «Німа правда. Свідчення загублені в стерні» та «Який на смак хліб, що його їли у Голодомор» допомогли студентам зануритись у події того часу. Присутні вшанували світлу пам’ять тих, хто загинув, запаливши свічки під зворушливу пісню у виконанні О. Білозір «Свіча».

Останні новини | Переглядів: 12 | Додав: Klym | Дата: 24.11.2022

22 листопада 2022 року відбулася зустріч робочої групи (в складі: голови – Шелін С. В., Воляник О. М., Янчук І. М.), здобувачів освіти ОПП Облік і оподаткування зі стейкхолдером – керівником управління Державної казначейської служби України у Горохівському районі Волинської області Бєкєтовою Оленою Михайлівною.

Під час зустрічі Бєкєтова О. М. ознайомила учасників з основними завданнями та функціями Державної казначейської служби України, роль казначейства у виконанні бюджету.

Обговорили сучасний стан підготовки здобувачів освіти ОПП Облік і оподаткування; проаналізували зміст освітніх компонентів і фахових компетентностей, потрібних для підготовки фахівців у сфері обліку і оподаткування.

Приділили особливу увагу обґрунтованості розробленої освітньо-професійної програми, її структурній та логічній побудові, що сприятиме наданню системних та якісних професійних навичок і забезпечить отримання здобувачами освіти поглиблених знань з обліку і оподаткування.

На завершення зустрічі Олена Михайлівна підкреслила важливість забезпечення відповідності програмних результатів навчання запитам роботодавців та підготовки фахівців з обліку і оподаткування конкурентоспроможних на ринку праці.

Зустріч виявилася цікавою та стала корисною і для здобувачів освіти, і для викладачів, і для стейкхолдера.

Робота зі стуйкхолдерами спеціальності – важливий елемент забезпечення якісного освітнього процесу.

Останні новини | Переглядів: 13 | Додав: Klym | Дата: 24.11.2022

      Сьогодні ми говоримо слова вдячності Героям Небесної Сотні, всім захисникам української державності, всім воїнам,  які хоробро захищають нашу країну від російських загарбників. 

      Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – перемоги над ворогом, побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. 

      Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

       ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ!

Останні новини | Переглядів: 19 | Додав: Klym | Дата: 22.11.2022

Форма входу
Погода
Корисні посилання 


Copyright MyCorp © 2022

Зробити безкоштовний сайт з uCoz