Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [507]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 507
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 50 51 »

Незважаючи на епідеміологічну ситуацію в Україні та світі, радість свята від здобуття омріяного фаху та дипломів не оминула випускників Горохівського коледжу ЛНАУ.

На жаль, вони не мали традиційних випускних вечорів, але здорові, усміхнені й щасливі прибули до коледжу, аби почути теплі слова вітань і побажань від адміністрації, кураторів та викладачів. Чимало випускників  одержали по два дипломи, одночасно навчаючись на денній та заочній формах навчання, а також грамоти за активну участь у громадському, культурно-масовому та спортивному житті навчального закладу.

Дорогі наші випускники! Нехай знання і практичні навики, які ви здобули в коледжі, стануть для вас надійним підґрунтям для вдалого старту у житті! Успіхів вам і щасливої долі!

Останні новини | Переглядів: 30 | Додав: Klym | Дата: 16.07.2020

26 червня, напередодні Дня молоді, в залі засідань Горохівської районної ради відбулась церемонія нагородження  «Молода людина року». Пам’ятними відзнаками та грамотами Горохівської райдержадміністрації й районної ради було нагороджено найталановитішу в різних сферах діяльності молодь Горохівщини.

У номінації «Студент року» відзначено студента Горохівського коледжу ЛНАУ Хміля Андріана, голову студентської ради, за високий рівень знань та умінь, вагомий внесок у розвиток молодіжного руху та активну громадянську позицію.

Успіхів та нових яскравих перемог тобі, Андріане!

Останні новини | Переглядів: 18 | Додав: Klym | Дата: 02.07.2020

Відповідно до графіка проведення захисту курсових робіт, 22 червня 2020 року  відбувся захист курсових робіт із застосуванням дистанційних технологій студентами ІІІ курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Захист проходив у онлайн форматі з використанням  додатку Google  Meet.

Курсова робота  – це один із видів навчальної та науково-дослідної роботи, а її захист не лише демонстрація знань студентів навчальної літератури, фахових видань і періодики, але й своєрідний екзамен зі спеціальності.

Дещо інший формат захисту не став на заваді демонстрації студентами рівня набутих знань та вмінь у дослідницькій діяльності. Представлені до захисту роботи були виконані із дотриманням усіх вимог щодо написання курсової роботи.

Останні новини | Переглядів: 33 | Додав: Klym | Дата: 24.06.2020

В рамках  «Школи педагогічної майстерності» 18 червня у Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету  проведено  вебінар «Дистанційна освіта під час карантину» в онлайн-режимі з виступом спікерів Жельчик Г.М., Киричук В.Ф., Здинюк М.О., Савченко С.О.

Питання, що обговорювались:

 • особливості психолого-педагогічного спілкування зі здобувачами освіти в умовах дистанційного навчання;
 • вдосконалення навчально-методичного забезпечення викладання дисциплін за допомогою ІКТ, забезпечення доступу до необхідних для студентів матеріалів за допомогою дистанційної платформи Moodle ГК ЛНАУ;                                               
 • переваги використання дистанційної освітньої платформи коледжу для створення тестових завдань;                                                    
 • досвід самоосвіти в умовах карантину;
 • звіти викладачів про роботу  в умовах дистанційного навчання відповідно до індивідуального плану,
 • підсумки Конкурсу  «Педагогічний  ОСКАР-2020».    

Останні новини | Переглядів: 25 | Додав: Klym | Дата: 23.06.2020

17 червня 2010 року об 11 год. відбулась online-зустріч голів студентського самоврядування та відповідальних за виховну роботу у ЗВО на платформі Webex Conference, у якій  взяли участь представники Горохівського коледжу ЛНАУ: Білик С.В., заступник директора з виховної роботи та Марія Клеха, студентка ІІ курсу бухгалтерського відділення, представник студради коледжу.

Під час засідання обговорювались питання:

 • дистанційне навчання під час пандемії,
 • студент вчиться чи його вчать,
 • практики студентів,
 • соціальні питання студентської молоді,
 • здоровий спосіб життя та фізкультурно-оздоровча робота серед студентів, психологічне здоров’я молоді.

Багато думок було висловлено стосовно дистанційного навчання: як позитивних , так і негативних. Позитивним, на думку студентів, є використання різних online-платформ та вдосконалення інформаційно-комунікативних технологій. Головні недоліки – недостатність живого спілкування та часта відсутність Інтернету у студентів, що проживають в сільській місцевості.

 Проходження практики в режимі online студенти не схвалюють. Це може бути корисним досвідом лише для студентів, що освоюють професії, пов’язані з комп’ютерними технологіями.

Піднімалось питання соціального захисту студентської молоді та її психологічного здоров’я. Зокрема, психолог Миколаївського НАУ зазначила, що «не все так кольорово в реальності, адже в умовах страху та відмови в потребі спілкування людський мозок не може вчитися на повну потужність». Тому дуже важливою є підтримка і взаєморозуміння один одного.

Останні новини | Переглядів: 22 | Додав: Klym | Дата: 18.06.2020

Цьогоріч у числі переможців цього престижного конкурсу  – викладачі Горохівського фахового коледжу Львівського національного аграрного університету  Світлана Савченко, Оксана Генсецька та Марія Долінська.

У березні ц.р. відбулося засідання комісії конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2020» під головуванням Кременя В.Г., доктора філософських наук, професора, президента Національної академії педагогічних наук України. Основна мета конкурсу, що його проводять Національна академія педагогічних наук України та Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти,  – виявлення та підтримка творчої діяльності педагогів, залучення широкого кола освітян до створення, вивчення й поширення сучасних інноваційних освітніх технологій і кращих педагогічних практик. На заключний етап конкурсу було представлено 1378 творчих робіт у десяти номінаціях із 139 закладів вищої освіти.

У номінації «Інноваційна діяльність структурних підрозділів закладу освіти» цього конкурсу друге місце зайняли Савченко Світлана Олексіївна, методист коледжу, Генсецька Оксана Михайлівна, заступник директора з навчальної роботи, за представлений ними навчально-методичний посібник «Роль веб-сайту методичного кабінету у підвищенні інноваційного потенціалу педагогічного колективу закладу освіти».

Третє місце у номінації «Інноваційний проект в організації освітнього процесу» зайняла Долінська Марія Олександрівна, завідувач навчально-виробничої практики Горохівського коледжу Львівського НАУ, зі своїм науковим дослідженням «Форми і методи економічного виховання та його вплив на перспективи працевлаштування випускників коледжу».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Останні новини | Переглядів: 46 | Додав: Klym | Дата: 03.06.2020

Коли чуєш скептичне «Кому зараз потрібні випускники аграрного коледжу?», хочеться зауважити про те, що виявляється вони сьогодні затребувані у підприємств аграрного сектору – «локомотиву» національної економіки. А ще донедавна, років 10-15 тому, професія агронома, м’яко кажучи, була непопулярною. Всі мріяли стати юристами та економістами, і вже якщо не виходило потрапити на навчання на ці спеціальності, йшли за малим – вчитися на агронома.

Ситуація змінилася на протилежну. Для прикладу, ще не завершивши навчання у Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету, його студенти випускного четвертого курсу агрономічного відділення офіційно працевлаштовані на посади агрономів. Серед інших, Сергій Пельці у ТзОВ «Волинь  Нова», Вадим Луцків у ТзОВ «Бистровиця» Горохівського району, Петро Чумак у ТзОВ «В.Прометей» Ковельського району, Юрій Чоп у ДП «Дослідне господарство «Радехівське» Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України". А Олександр Шевчук, який вступив до коледжу після закінчення професійного училища, прийнятий на роботу майстром виробничого навчання Берестечківського ПТУ№27. В цьому училищі на посаді агронома працевлаштований і Андрій Чирський.

Всі вони завершують навчання в Горохівському коледжі в дистанційному режимі, і одночасно уже виконують свої посадові обов’язки.

Адміністрація коледжу бажає усім вам вдалого професійного старту та висловлює подяку керівникам  аграрним підприємств за працевлаштування  наших студентів, за довіру до навчального закладу!

Останні новини | Переглядів: 52 | Додав: Klym | Дата: 21.05.2020

18 травня  2020 року в режимі онлайн відбулися засідання двох циклових комісій: загальноосвітніх та  обліково-економічних дисциплін. На засіданнях головами відповідних комісій  були  розглянуті питання  щодо організації оцінювання результатів навчальних досягнень здобувачів освіти в умовах дистанційного навчання, порядку завершення навчального року  з використанням технологій дистанційного навчання, організації профорієнтаційної роботи, підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Відбувся жвавий обмін досвідом про те, як налагоджений зворотний зв’язок зі студентами у викладачів, яка активність здобувачів освіти, які проблеми виникають під час підсумкового оцінювання здобувачів та шляхи їх подолання. Учасники ділилися власним досвідом проведення заліків онлайн, організації відеозустрічей, вносили пропозиції. Олег Жельчик, директор коледжу, звернув увагу присутніх на мотивацію студентів, значення своєчасної перевірки домашніх завдань, коментаря до оцінки, переваги синхронного режиму оцінювання, наявності  відеозв’язку  під час проведення контрольних заходів: коли студенти, які активно працювали під час дистанційного навчання,  хочуть, щоб їх похвалили.  Він відмітив, що вже є позитивний досвід окремих викладачів проведення навчальних практик, лекційних і практичних занять  із використанням відеоінструментів Skype, Zoom в режимі відео-конференцій.

Останні новини | Переглядів: 52 | Додав: Klym | Дата: 21.05.2020

Етнографічний музей «Берегиня» у Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету був створений у 1997 році і за своїм профілем є краєзнавчим. Одне з основних завдань музею – сформувати свідомість українського патріота, плекати любов до рідного краю, його талановитих людей, знати звичаї та традиції свого народу, пізнати його минуле.  Усі ці принципи успішно втілює в життя у виховному процесі педагогічний колектив коледжу. Сьогодні важко уявити навчально – виховний процес у коледжі без використання матеріалів музею «Берегиня».  В його експозиціях – найдорожчі скарби, пам'ять про наш родовід. В музеї зібрано 453 експонати. Експозиційна площа 105 кв.м. Його роботу очолює рада музею на чолі із його завідувачкою, викладачем філологічних дисциплін Лілією Петрівною Клембою.

Останні новини | Переглядів: 32 | Додав: Klym | Дата: 21.05.2020

14 квітня 2020 року відбулася нарада при директорові в режимі он-лайн. На нараді було розглянуто інформацію завідувачів відділень про стан виконання освітніх програм з використанням технологій дистанційного навчання. Голови циклових комісій інформували про ефективність засобів обліку і контролю освітнього процесу в умовах карантину. Були запропоновані заходи з покращення взаємодії викладачів і студентів в процесі дистанційного навчання, ведення електронного обліку проведених занять з використанням технології дистанційного навчання, ефективності завдань студентам і засобів зворотного зв’язку.

Учасників наради було ознайомлено з тимчасовим порядком проведення практичного навчання студентів в умовах карантину, поставлено конкретні завдання щодо його реалізації.

Останні новини | Переглядів: 80 | Додав: Klym | Дата: 15.04.2020

Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2020

Зробити безкоштовний сайт з uCoz