Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [414]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 414
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 41 42 »

Перед випускниками шкіл – відповідальний вибір майбутньої професії та вступу до відповідного закладу освіти.

Про те що очікує Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету від чергової вступної кампанії розмова з його директором Жельчиком Олегом Миколайовичем.

Останні новини | Переглядів: 75 | Додав: Klym | Дата: 08.07.2019

01 липня в Горохівському коледжі ЛНАУ стартувала вступна  кампанія. Коледж гостинно відчинив двері своїм майбутнім студентам – розумним, серйозним, цілеспрямованим та професійно орієнтованим.

Приймальна комісія працює у відповідності до законодавства, яке регламентує умови вступу до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, в умовах повної відкритості як для абітурієнтів та їх батьків, так і для суспільства у цілому. Створено максимально комфортну атмосферу для усіх учасників вступної кампанії.

Прийом заяв та документів від вступників на основі базової загальної середньої освіти (після 9-го класу) триватиме до 13 липня 2019 року.

Нагадаємо, що прийом заяв для вступників на основі повної загальної середньої освіти (після 11-го класу) розпочнеться 10 липня (заяви подаються в електронній формі).

Ознайомитися з детальною інформацією про умови та особливості вступу у 2019 році можна на сайті коледжу в розділі «Абітурієнту».

Шановна молодь! Приєднуйтесь до студентської родини коледжу, не пожалкуєте! На вас чекає насичене на цікаві події студентське життя, ви отримаєте неоціненний досвід, який допоможе вам у майбутньому отримати стабільну і надійну роботу.

Телефон для довідок: моб. 096-5679439

 

Останні новини | Переглядів: 71 | Додав: Klym | Дата: 04.07.2019

29 червня 2019 року Горохівський коледж ЛНАУ вручив путівки у самостійне життя – дипломи молодших спеціалістів - своїм випускникам.  Розділити радість з винуватцями свята та привітати їх до коледжу завітали: В.В. Рубльов, депутат Волинської обласної ради та представники Львівського національного аграрного університету: П.Д. Завірюха, професор, кандидат сільськогосподарських наук факультету  агрометеорології і екології, завідувач кафедри генетики, селекції та захисту рослин; О.С. Прокопишин, кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і оподаткування; О.М. Андрушко, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри генетики, селекції та захисту рослин.

Розпочався урочистий вечір вітальним словом директора коледжу О.М. Жельчика, який побажав випускникам міцного здоров’я та успіхів у їх життєвих починаннях. Щирі слова поздоровлень прозвучали від батьків в особі Л.І. Гандзюк та куратора групи А-41 В.С. Демчука.

Випускники з особливим теплом і щирістю дякували усім, хто причетний до їх навчання і виховання, за підтримку, турботу і любов, подарувавши чудові вірші та пісні.

Останні новини | Переглядів: 41 | Додав: Klym | Дата: 04.07.2019

31 травня 2019 року на базі Горохівського коледжу ЛНАУ відбулось засідання ради директорів та заступників директорів з навчальної роботи закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Волині. Даний захід проводиться з метою обміну досвідом та обговорення актуальних завдань у системі освіти.

Яскравий старт плідної роботи задав вокальний гурт «Елегія», який привітав гостей віночком пісень та поетичних рядків. Дійство відбувалось біля виставки робіт декоративно-прикладного мистецтва, тож учасники зустрічі мали змогу насолодитися творчістю студентів-аграріїв, а після цього – продовжити роботу у бібліотеці коледжу.

Останні новини | Переглядів: 32 | Додав: Klym | Дата: 04.07.2019

За поданням регіональної експертної ради Управління освіти, науки, молоді та спорту Волинської ОДА Акредитаційна комісія України на своєму черговому засіданні 05.06.2019 р. визнала атестованим Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету з робітничих професій з ліцензованими обсягами прийому (осіб), а саме:

8331 Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А») (75 осіб);

8322 Водій автотранспортних засобів (категорія «В») (75 осіб);

6113 Садівник (25 осіб);

6123 Бджоляр (70 осіб);

6121 Оператор із штучного осіменіння тварин та птиці (25 осіб).

Останні новини | Переглядів: 31 | Додав: Klym | Дата: 21.06.2019

6 червня 2019 року у Горохівському коледжі ЛНАУ відбулась церемонія нагородження «Кращі студенти року-2019». Даний захід вже став традиційним і щороку,в першій декаді червня, збирає в актові залі усю студентську родину.

Нагородження проходило у п’яти номінаціях: «Лідери навчання», «Науковці року», «Громадські діячі року», «Спортсмени року» і «Таланти року». Оголошували та нагороджували номінантів грамотами О.М. Генсецька, заступник директора з навчальної роботи; С.В. Білик, заступник директора з виховної роботи; С.О. Савченко, методист коледжу; М.О. Долінська, завідувач практичним навчанням і Прик Л.О., заступник директора з фізичного виховання.

Останні новини | Переглядів: 54 | Додав: Klym | Дата: 13.06.2019

1 червня 2019 р.

 

З 29 травня по 31 травня 2019 року включно відповідно до наказу від 23.05.2019 р. № 687-Л «Про проведення акредитаційних експертиз» у Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету працювали експертні комісії з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм «Виробництво і переробка продукції рослинництва» зі спеціальності 201 «Агрономія» та освітньо-професійної програми «Виробництво і переробка продукції тваринництва» зі спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» за освітньо-кваліфікаційним рівнем вищої освіти «молодший спеціаліст».

Останні новини | Переглядів: 85 | Додав: Klym | Дата: 03.06.2019

28 травня 2019 року  студенти Горохівського коледжу ЛНАУ, представники студради, взяли участь у «круглому столі»  «Відкрита дієва молодь – гарантія лідерства України в світі», який відбувся на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня - гімназія» м. Горохів. Захід розпочався вітальним словом директора школи-гімназії В.В. Зінчука.

У презентаційно-практичному модулі  голова студради Горохівського коледжу ЛНАУ Назар Майко поділився  досвідом самоврядування, а саме особливістю проведення регіонального конкурсу «Студент року», участю студентів коледжу у зльотах відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття» та роботою театру-студії «Гармидер». Його виступ доповнила С.В. Білик, заступник директора з виховної роботи коледжу, акцентувавши увагу учасників засідання на актуальності самореалізації особистості студента і формування його організаторських здібностей, даючи можливість кожному студенту відчути, що саме він може прийняти правильне рішення і саме від його позиції багато чого залежить в колективі в цілому.

Останні новини | Переглядів: 36 | Додав: Klym | Дата: 30.05.2019

29 травня 2019 року в бібліотеці Горохівського коледжу ЛНАУ відбулась зустріч з відомим волинським письменником Андрієм Криштальським. Автор ознайомив студентів та викладачів з власними творами та передумовою їхнього написання, а також презентував новий пригодницький роман «Неситий», який зовсім недавно побачив світ, але вже має неабияку популярність серед поціновувачів його творчості . Письменник акцентував увагу студентів на важливості читання художньої літератури, адже вона духовно збагачує та формує світогляд  особистості.

Усі бажаючі мали змогу придбати книги Андрія Криштальського з його автографом на пам’ять.

Останні новини | Переглядів: 29 | Додав: Klym | Дата: 30.05.2019

З-поміж усіх травневих свят, без сумніву, найяскравішими є День вишиванки та День Європи. Студенти Горохівського коледжу ЛНАУ щороку демонструють свій патріотизм та  приналежність до європейської спільноти, організовуючи  флешмоби на подвір’ї навчального закладу.

Цьогоріч  флешмоб мав назву «Ми – європейці з Україною в серці», адже  зв’язок між Україною та європейськими державами вимірюється століттями і прагне розвитку тісного та взаємовигідного партнерства як результат багаторічної інтеграційної діяльності. І як чудово, що українська нація в цій інтеграції має свій генетичний код – вишиванку, яку знають і поважають у світі, і яка вирізняє нас серед інших націй світу.

Студенти коледжу у барвистих вишиванках виконали пісні українською та англійською мовами, декламували вірші та танцювали. Це свято вкотре нагадало нам, що Європа починається не за кордоном України, а в серці кожного українця.

Останні новини | Переглядів: 44 | Додав: Klym | Дата: 29.05.2019

Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2019

Зробити безкоштовний сайт з uCoz