Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [785]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Волонтерський рух
Головна » Статті » Останні новини

Засідання круглого столу «Перші кроки до проведення відкритого заняття»

04 січня 2024 року  ВСП «Горохівський фаховий коледж ЛНУП»  зібрав у колі досвідчених викладачів-наставників разом з молодими викладачами на  засіданні круглого столу  Школи молодого викладача.  Мета Школи – надання допомоги молодим викладачам в адаптації та набутті педагогічного досвіду роботи в коледжі, формуванні професійних умінь і навичок, удосконалення раніше набутих знань задля забезпечення якісної освіти і системної підготовки нової генерації висококваліфікованих фахівців.  

Необхідну допомогу в підготовці і  організації засідання надали голови циклових комісій Ірина Пундик, Руслана Кондратюк, Галина Сальнікова, Марія Долінська.

Заступник директора з навчальної роботи Оксана Генсецька забезпечила навчально-методичний, інноваційний супровід змісту заняття, приділила особливу увагу веденню навчальної документації.

Завідувач відділення Наталія Крук акцентувала увагу на нормативних вимогах до заповнення журналів.

 Методист Світлана Савченко детально розповіла про методику проведення занять,  їх види,  структуру, особливості підготовки до заняття,  навчально-методичне забезпечення, засоби діагностики, самоаналіз.  Вона ознайомила молодих викладачів зі структурою сайту методичного кабінету коледжу, сторінкою методичних рекомендацій викладачу і вимогами до сучасного заняття: організаційній діяльності викладача на занятті і його особистим якостям, дидактичній і виховній діяльності, а також  діяльності здобувачів освіти, зокрема їх активності і рівню працездатності на занятті. У творчого викладача кожне заняття буде неповторним, адже враховуватиме особливості конкретної групи здобувачів освіти і кожного студента зокрема.  

Світлана Савченко зосередила увагу на основних складових успішного заняття:

  • позитивне налаштування;
  • наявність зворотного зв’язку на занятті і його рівень;
  • знання предмету викладачем і рівень його педагогічної майстерності;
  • мова викладача (темп, дикція, інтенсивність, образність, емоційність, точність використання спеціальної термінології);
  • педагогічна культура, такт і зовнішній вигляд викладача на занятті;
  • раціональність використання часу і дотримання структури заняття;
  • виконання правил охорони праці і безпеки життєдіяльності на занятті;
  • використання цифрових, інформаційно-комунікаційних технологій.

 Педагогам-початківцям було проведено консультування з відбору і використання  кращого педагогічного досвіду. Вони  мали змогу ознайомитися з виставкою  робіт викладачів, відібраних на Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР -2024».

 Одним з головних завдань роботи засідання «Перші кроки до проведення відкритого заняття» було створення сприятливих умов для самоосвіти молодих викладачів. Творча і позитивна атмосфера сприяла досягненню мети.

           

           

              

            

                

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (09.01.2024)
Переглядів: 27
Форма входу
Погода
Корисні посилання



 


Copyright MyCorp © 2024

Зробити безкоштовний сайт з uCoz