Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [785]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Волонтерський рух
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 785
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 78 79 »

Важливою складовою освітньо-виховного процесу у Горохівському фаховому коледжі ЛНУП є духовне виховання. Уже стало доброю традицією в період Різдвяного та Великого посту проводити зустрічі зі священиком. Тож 29 листопада до коледжу завітав настоятель Свято-Миколаївського храму м.Горохів о. Роман Янів, який також є капеланом каплиці коледжу Ікони Божої Матері “Благословіння хлібів”. 

Студенти з цікавістю слухали розповідь отця Романа про цикл зимових релігійних свят, про причини зміни їх дат, про особливості новоюліанського церковного календаря. Священик у своєму виступі наголосив, що ми повинні берегти українські традиції, зокрема колядки, вивчати їх та поширювати, адже вони несуть “благу вість” про народження Богонемовляти, Спасителя роду людського. І в очікуванні Різдва Христового ми щоденно просимо Всесишнього милості та опіки для наших захисників, миру й благополуччя нашій країні. На завершення виховної години заступник директора з виховної роботи Світлана Івашка подякувала отцю Роману за мудре слово та цінні поради, які неодмінно проростуть паростками добра в серцях тих, хто навчається і навчає.

Останні новини | Переглядів: 23 | Додав: Klym | Дата: 04.12.2023

Зміни в сучасному світі вимагають інноваційних підходів у взаємодії зі студентами.

Тому, відповідно до річного плану заходів,  30 листопада 2023 року у Горохівському фаховому коледжі ЛНУП проведено педагогічний семінар на тему: «Психологічний супровід учасників освітнього процесу з метою формування компетентної особистості».

Учасники семінару розмірковували над питаннями:

1. Ідеали сучасної молоді. Чому це важливо знати?

2. Сучасний студент і шляхи взаємодії із ним.

3. Соціальні ролі в педагогічному спілкуванні. Роль викладача у самореалізації та самоствердженні студентів.

4. Гурткова робота  здобувачів освіти коледжу як мотивація до навчання.

Марія Наглюк, вихователь гуртожитку, вихователь-методист, керівник гуртка «Гармидер» поділилася результатами опитування і власними спостереженнями щодо ідеалів студентської молоді.

Останні новини | Переглядів: 31 | Додав: Klym | Дата: 01.12.2023

Сучасні підходи та умови вимагають якісно нового рівня освіти, зокрема використання активних методів навчання, поглиблення співпраці з роботодавцями і орієнтації на потреби регіонального ринку праці. 

29 листопада 2023 року студенти групи ОФ-21, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»,   «Фінанси, банківська справа і страхування»,   «Облік і оподаткування» у процесі вивчення тем з дисциплін «Гроші та кредит» («Центральні та комерційні банки») та «Облік на підприємствах малого бізнесу» («Облік грошових коштів») закріпили набуті теоретичні знання під час комплексного інтерактивного  заняття-екскурсії до Горохівського відділення  публічного акціонерного товариства комерційного банку «Приватбанк».

Відбулася зустріч зі стейкхолдером, представником Ради роботодавців економічного відділення коледжу – керуючим Горохівського відділення  ПАТ КБ «Приватбанк» Олександром Піньковським. Під час бесіди і активного спілкування було обговорено наступні питання: історія розвитку центральних та комерційних банків; роль банків у економіці країни; види банківських послуг та операцій; механізм забезпечення стабільності банків; порядок обліку грошових коштів у банках; особливості відкриття рахунків підприємств малого бізнесу; порядок видачі і зарахування іноземної валюти. Студентів також зацікавили такі питання, як: захист від шахрайства під час здійснення банківських операцій; відкриття рахунків в іноземній валюті для українців, які перебувають за кордоном під час воєнного стану.

Проведене заняття під керівництвом викладачів обліково-економічних дисциплін Наталії Рибки, Інни Янчук викликало у здобувачів фахової передвищої освіти захоплюючі враження від спілкування з роботодавцем та відчуття потрібності обраної професії.

Адміністрація коледжу, студенти та викладачі дуже вдячні за співпрацю керуючому Горохівського відділення  ПАТ КБ «Приватбанк» Олександру Піньковському, випускнику коледжу.

Останні новини | Переглядів: 33 | Додав: Klym | Дата: 30.11.2023

Координатором  та  організатором навчально-методичної роботи у коледжі  є методична рада.  Відповідно до річного плану роботи коледжу 29 листопада 2023 року проведено чергове засідання методичної ради, де розглядалися наступні питання:

1.       Про розвиток у здобувачів освіти мовних навичок, моніторинг використання державної мови в освітньому процесі   (Світлана Івашко, заступник директора з виховної роботи).

2.       Про віртуальну виставку переможців конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2023», підсумки круглих-столів -презентацій та підготовку до участі у конкурсі «Педагогічний ОСКАР-2024»,  публікації наукової літератури та навчально-методичних матеріалів  викладачами коледжу (Світлана Савченко, методист, Ірина Пундик, Руслана Кондратюк, Галина Сальнікова, голови циклових комісій).

3.       Психосоціальне здоров’я та добробут здобувачів освіти, психологічні аспекти організації освітнього процесу в умовах воєнного/післявоєнного стану. Консультативна та соціальна підтримка здобувачів фахової передвищої освіти (Світлана Івашко, заступник директора з виховної роботи).

4.       Про внутрішній моніторинг  якості освітньої діяльності коледжу у сфері фахової передвищої, професійної та профільної середньої освіти. (Оксана Генсецька, заступник директора з навчальної роботи).

5.       Про моніторинг інформаційного забезпечення освітньої діяльності на рівні фахової передвищої, професійної та профільної середньої освіти (Світлана Гончарук, завідувач бібліотеки).

6.       Про нормативні положення закладу ocвіти, які регулюють освітній процес          (Оксана Генсецька, заступник директора з навчальної роботи, Світлана Савченко, методист).

Для підготовки ефективної роботи методичної ради було залучено якомога більшу кількість модераторів, створено творчі групи, що здатні вирішувати перспективні задачі. Атмосфера роботи методичної ради Коледжу була робочою та дружньою і спонукала до пошуку, творчості, створення  атмосфери довіри, взаєморозуміння та поваги між учасниками освітнього процесу.

Останні новини | Переглядів: 27 | Додав: Klym | Дата: 30.11.2023

28 листопада 2023 року було проведено захист курсових робіт з дисципліни «Технологія виробництва продукції свинарства», яка виконується студентами III курсу фахової передвищої освіти  в кінці семестру після вивчення курсу дисципліни  та  має за мету систематизувати, поглибити і закріпити знання здобувачів освіти.

 При захисті курсових робіт здобувачі освіти показали ґрунтовні знання із екстер’єру та конституції, біологічних і господарських особливостей свиней, організацію раціональної годівлі, догляду та утримання різних статево- вікових груп свиней, організацію відтворення та племінної справи у свинарстві, продемонстрували передовий досвід господарств при потокових технологіях виробництва і різних форм власності, параметри відгодівлі та основи переробки тваринницької продукції.

Для підтвердження теоретичних знань та набуття практичних навичок було використано матеріали навчальної наукової та довідкової літератури, інформаційні матеріали баз практики, графіки, таблиці, схеми, малюнки, картограми. Захист курсових робіт супроводжувався звітом та презентаціями кожної теми. В кінці кожної роботи були сформовані висновки та внесені конкретні пропозиції, щодо застосування даних тем у виробничій практиці.

Останні новини | Переглядів: 21 | Додав: Klym | Дата: 30.11.2023

З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу й історичної свідомості обдарованої молоді у Горохівському фаховому коледжі ЛНУП 28 листопада 2023 року відбулася олімпіада з Історії України.  У ній взяли участь 17 здобувачів освіти другого курсу з усіх відділень коледжу, які навчаються за спеціальностями: 201 “Агрономія”, 204 “Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва”,  076 “Підприємництво та торгівля”, 072 “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок”, 071 “Облік і оподаткування”.

Вже декілька днів перед початком олімпіади у Горохівському фаховому коледжі ЛНУП активно готувалися до цього заходу. Під час позааудиторної гурткової роботи, виховних заходів викладач Олена Полігас допомагала студентам  розширити свій кругозір і глибше розуміти ключові аспекти історії України, зосередила увагу майбутніх фахівців на вплив історичної освіти як провідного чинника формування національної свідомості молодого покоління. Студенти також активно займались самостійною підготовкою, досліджуючи різноманітні періоди та події в історії країни, а також актуальні питання, що вимагають глибокого розуміння та аналізу.

Організація та проведення Олімпіади

При відкритті олімпіади були присутні заступник директора з виховної роботи Свтілана Івашко та методист коледжу Світоана Савченко, а також викладач суспільних дисциплін Оксана Мурахевич, які привітали студентів з початком участі в олімпіаді і побажали їм відмінних результатів, а також  акцентували увагу на тому, що вивчення історії вчить відповідальному ставленню до формування громадянської позиції, надає імпульс розвитку правдивої думки.

Журі олімпіади, у складі Олени Полігас, Оксани Мурахевич, Ірини Пундик, забезпечили ретельний відбір питань, різнорівневих тестових завдань, що вимагають не лише знань історичних фактів, але й аналітичного мислення. Це дозволило визначити результати  як здатності запам’ятовувати події, які відбувалися, так і здатність учасників олімпіади аналізувати і висловлювати власну думку,  розуміти та обґрунтовувати історичні події та процеси. 

Підсумки

За рішенням журі перемогу здобули студенти груп:

Перше місце – Демчук Максим (А-21), Перванчук Дмитро (А-21).
Друге місце – Семенюк Яків (А-21), Колюсь Дарина (Т-21).
Третє місце – Стець Василь (П-21), Мікульська Діана (ОФ-21), Щерблюк Анна (А-21).

Олімпіада з історії України у Горохівському фаховому коледжі ЛНУП стала важливою подією для студентів та викладачів, яка підкреслила значущість вивчення історії України та важливість розвитку інтелектуальних здібностей молодого покоління. Цей захід не лише стимулює інтерес до історії своєї країни, але й формує активну громаду, готову брати участь у важливих подіях та приносити користь суспільству. Завдяки спільним зусиллям адміністрації, викладачів і студентів, олімпіада відбулася у дружній та сприятливій атмосфері.

Останні новини | Переглядів: 26 | Додав: Klym | Дата: 30.11.2023

29 листопада 2023 року у ВСП «Горохівський фаховий коледж» відбувся І етап ХІV  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Мета конкурсу – вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу, виявлення обдарованої молоді, розвиток її творчого потенціалу, підвищення рівня мовної культури. Студенти коледжу щорічно беруть активну участь у конкурсі, неодноразово посідаючи призові місця в обласних етапах.

 Учасникам  були запропоновані творчі завдання, в яких потрібно було не лише продемонструвати відмінні знання про творчість Т.Шевченка, а й майстерність у викладанні власних думок. Кожен мав можливість через творчість Тараса Шевченка розкрити свій творчий потенціал та філологічне мислення.

З вітальними словами та побажаннями успіхів і перемоги до учасників звернулися заступник директора з навчальної роботи Оксана Генсецька та методист коледжу Світлана Савченко.

Останні новини | Переглядів: 20 | Додав: Klym | Дата: 30.11.2023

Підготовка фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва у ВСП «Горохівський фаховий коледж ЛНУП»  проходить в нерозривній єдності теоретичного та  практичного навчання. Практичне навчання є складовою частиною освітнього процесу та ефективною формою підготовки фахівців до їх професійної діяльності.         

Практичне заняття із здобувачами освіти ОПП “Виробництво і переробка продукції тваринництва” з дисципліни «Технологія відтворення сільськогосподарських тварин» на тему: «Вивчення методів діагностики вагітності сільськогосподарських самок» проведено на фермі навчально-дослідного господарства.

Мета практичного заняття – закріплення і поглиблення знань, отриманих здобувачами освіти в процесі теоретичного навчання, набуття навичок діагностики вагітності корів зовнішнім методом: проведення зовнішнього огляду тварини, пальпацію та аускультацію серця плода крізь стінку живота.

Викладач Галина Сальнікова групу здобувачів освіти розділила на ланки по 4-5 студентів і поставила завдання, використовуючи зовнішній метод діагностики тільності, в стаді корів відшукати тільні корови.

Завдання здобувачі освіти виконали успішно і зробили висновок, що їм, як майбутнім спеціалістам в галузі тваринництва, необхідно мати знання із діагностики вагітності, щоб не допустити яловості поголів’я і збитковості від недоодержання теляти і затрат на утримання тварин.

Останні новини | Переглядів: 28 | Додав: Klym | Дата: 28.11.2023

Сьогодні, 27 листопада 2023 року, підведено підсумки першого етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі брали участь здобувачі освіти I і II курсів Горохівського фахового коледжу.

Вітаємо наших здобувачів освіти та їхніх керівників – Марію Здинюк та Лілію Клембу, викладачів української мови та літератури.

За результатами конкурсу серед першокурсників перемогу здобули:

Богдана Кислюк, здобувач освіти групи ОФП-11 – 1 місце;

Марія Кислюк, здобувач освіти групи ОФП-11 – 2 місце;

Надія Бойчук, здобувач освіти групи ОФП-11 – 3 місце;

Катерина Клімчук, здобувач освіти А-11 – 3 місце.

А серед другокурсників:

Діана Мікульська, здобувач освіти групи ОФ-21 – 1 місце;

Яків Семенюк, здобувач освіти групи А-21 – 2 місце;

Максим Демчук, здобувач освіти групи А-21 – 2 місце;

Анна Щерблюк, здобувач освіти групи А-21- 3 місце.

Бажаємо й надалі плекати в серці любов до українського слова!

Бажаємо всім учасникам натхнення, творчого та інтелектуального зростання, добра та миру! Ваша відданість рідній мові наближає Україну до Перемоги!

Марія ЗДИНЮК, викладач української мови та літератури, викладач-методист

Останні новини | Переглядів: 26 | Додав: Klym | Дата: 28.11.2023

Виконання курсової роботи з дисципліни «Технологія виробництва продукції рослинництва» – важливий етап у підготовці фахового молодшого бакалавра ОПП «Виробництво і переробка продукції рослинництва» спеціальності 201 Агрономія. Це самостійна науково-дослідницька робота здобувача освіти під керівництвом викладача, яка вимагає глибоких сучасних знань у сфері  вирощування сільськогосподарських культур та вміння правильно структурувати отриману інформацію, здійснювати її пошук, проводити розрахунки.

Студенти IV курсу ґрунтовно розповіли та дали аналіз технологіям вирощування культур в господарствах, де проходили виробничу практику, підготували презентації своїх робіт, продемонстрували високий рівень засвоєння теоретичного матеріалу і практичних умінь, навичок, компетентностей, визначених в освітньо-професійній програмі, достатніх для успішного виконання професійних обов’язків.

Попередньо, відповідно до Положення про академічну доброчесність у ВСП «Горохівський фаховий коледж ЛНУП», усі курсові роботи здобувачів освіти з дисципліни «Технологія виробництва продукції рослинництва» були перевірені Комісією з питань академічної доброчесності коледжу на плагіат і допущені до захисту.

Вітаємо студентів спеціальності 201 Агрономія з успішним захистом курсових робіт!

Останні новини | Переглядів: 25 | Додав: Klym | Дата: 28.11.2023

Форма входу
Погода
Корисні посилання



 


Copyright MyCorp © 2024

Зробити безкоштовний сайт з uCoz