Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [785]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Волонтерський рух
Головна » Статті » Останні новини

Практичне навчання – запорука підготовки успішного фахівця

      Підготовка фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва у ВСП «Горохівський фаховий коледж ЛНУП»  проходить в нерозривній єдності теоретичного та  практичного навчання. Здобувачі освіти проходять навчальну практику в лабораторіях, оснащених необхідним сучасним  обладнанням, приладами, реактивами.  

      Викладач Надія Сидорівна Загоруйко під час проведення навчальної практики з дисципліни «Технологія виробництва молока і яловичини» 15 листопада 2022 р. при вивченні теми «Санітарно-гігієнічна оцінка якості молока» разом із студентами групи Т-41 провели дослідження різних зразків молока, відібраних як з ферми навчально-дослідного господарства коледжу, так і з купленого на місцевому ринку та принесеного студентами з домашнього підсобного господарства. Це дало змогу вивчити і порівняти  якість молока від різних товаровиробників. Студенти визначали жирність молока кислотним методом за Гербером (з допомогою жироміра, сірчаної кислоти і центрифуги), кислотність молока - методом титрування, визначали та розраховували густину молока за допомогою молочного ареометра, механічну забрудненість - приладом з фільтром «Рекорд» та визначили органолептичні показники, такі як: колір, запах, консистенція і смак у доброякісного молока. Здобувачі освіти для успішного вирішення нетипових виробничих завдань самостійно обирали зі свого «арсеналу знань» відповідні знання та уміння і в комплексі застосовували їх у конкретних умовах для набуття необхідних фахових навичок. 

      Методист коледжу Світлана Савченко, яка була присутня на практичному занятті відповідно до графіку взаємовідвідування, здійснила аналіз проведеного заняття,  звернула увагу на культуру праці, належну організацію самостійної роботи студентів,   актуалізацію знань і практичного досвіду та мотивацію навчальної діяльності здобувачів, яка прослідковувалася як на початку, так і в ході заняття, майстерність та інноваційні педагогічні методи викладача, які сприяли активності студентів, самостійності міркувань, розкриттю теми і досягненню мети.  Світлана Олексіївна підсумувала, що організація практичного навчання майбутніх технологів з дисципліни «Технологія виробництва молока і яловичини» відповідає сучасним вимогам і дає змогу підготувати  фахових молодших бакалаврів, які володіють міцними знаннями,   уміннями та навичками  і здатні вирішувати виробничі завдання в умовах ринку.

      Такі взаємовідвідування занять дають можливість до підвищення та вдосконалення педагогічної майстерності викладачів, вивчення перспективного педагогічного досвіду.

ФОТО

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (18.11.2022)
Переглядів: 110
Форма входу
Погода
Корисні посилання



 


Copyright MyCorp © 2025

Зробити безкоштовний сайт з uCoz