25 квітня 2018 року в Горохівському коледжі ЛНАУ було відзначено День агрономічного відділення.
Програма свята була дуже цікавою та насиченою і розпочалась флешмобом «Зробімо коледж яскравим!». Студенти і викладачі вишикувались на подвір’ї закладу освіти у формі символічної квітки, яка символізує весну, надію, та єдність. Результатом флешмобу стали яскраві квіти петунії, висаджені студентами на центральній алеї коледжу.
Вразила своєю естетикою та різноманітністю виставка виробів з соломи, зерна, композицій з фруктів та овочів, власноруч виготовлених студентами та знаними майстрами Волині. Красивим доповненням виробів були вишиті рушники.
Оскільки професія агронома асоціюється з хлібом, то майбутні аграрії провели виставку-ярмарок з запашного хліба «Ми – хлібороби! І для нас, як сонце, світить золота хлібина!». Українські столи завжди славилися щедрістю та багатством, тому студенти коледжу підтримали цю традицію і продемонстрували гостям свята наскільки різноманітним може бути його величність Хліб.
Не менш цікавим та інтригуючим видався конкурс «Кращий за професією». Студенти, які здобувають робітничу професію водія легкового автомобіля, змагалися в знаннях правил дорожнього руху, практичних навиках водіння автотранспортними засобами. Грамотами було відзначено студентів третього курсу спеціальності «Організація і технологія ведення фермерського господарства» за зайняте І місце - Міщука Івана, спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» - Данилюк Ярославу - ІІ місце, Хайчевського Валентина - ІІІ місце.
На свято агрономічного відділення завітали не лише учні загальноосвітніх шкіл, а й його випускники. Гостей вітали директор коледжу Олег Миколайович Жельчик та завідувач агрономічного відділення Крук Наталія Йосипівна. Зустріч з випускниками, з символічною назвою «Єднання поколінь» пройшла у формі бесіди та спогадів.
Завершилося свято в актовій залі коледжу яскравим та, як завжди, феєричним виступом учасників студентського театру «Гармидер», під керівництвом Марії Петрівни Наглюк, з виставою за твором Володимира Канівця «Як наші діди парубкували».
Фото можна переглянути за посиланням |