Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [334]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Звітна конференція за підсумками виробничої переддипломної практики студентів бухгалтерського відділення

23  березня 2018 р. в Горохівському коледжі відбулася чергова  звітна конференція за підсумками виробничої переддипломної практики студентів бухгалтерського відділення. Учасниками конференції були студенти групи Б-31 спеціальності  «Бухгалтерський облік», групи О-21 спеціальності «Облік і оподаткування», групи Ф-21 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», групи ОФ-11, викладачі коледжу, працівники сфери обліку та центру зайнятості. Учасників конференції привітав директор коледжу Жельчик О. М. Завідувач навчально-виробничої практики Долінська М. О. ознайомила з програмою та регламентом роботи  конференції, яка наголосила, що коледж постійно проводить цілеспрямовану роботу з налагодження партнерських зв’язків з аграрним бізнесом, іншими сферами та конкретними роботодавцями для організації практичної підготовки студентів в умовах сучасного виробництва з метою забезпечення якісної професійної підготовки фахівців з урахуванням потреб і запитів роботодавців. Метою конференції є виявлення інтересу до повноцінного оволодіння професійними знаннями їх збереження та розвиток, спонукати до працевлаштування за спеціальністю.

Під час розгляду питання «Моя особлива думка про проходження виробничої переддипломної практики» виступили студенти Гойдало Ольга, Вакулюк Софія, Трачевський Назар, Синиця Катерина, Василишин Мар’яна, Рогожина Аліна, Шлапак Надія. Модератори конференції  Левчук Михайло та Великанова Вікторія, провели опитування студентів щодо їх вибору професії та компетенції як майбутніх фахівців бухгалтерського обліку.

Під час конференції відбулася подіумна дискусія на тему: «Фахова освіта та вимоги підприємств  до кваліфікованих випускників». У ній взяли участь викладачі, студенти, а також  гості: Ковальчук Лілія Володимирівна, головний бухгалтер управління   регіонального розвитку Горохівської  РДА, Грищук  Віталій Васильович, директор територіального центру Горохівської  РДА, Аршулік Людмила Геннадіївна, провідний бухгалтер ПАТ «Волиньгаз», Янюк Орина Миколаївна, касир відділу освіти, Рудь Ірина Валеріївна, бухгалтер відділу освіти, Дроган Юлія Іванівна, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості.

Шелін С.В., керівник практики, узагальнила підсумки виробничої практики студентів, звернула увагу на оформлення звітної документації та представила презентацію спеціальності  «Бухгалтерський облік».

Долінська М. О. наголосила на тому, що саме спеціальності у сфері обліку покращують самооцінку, спонукають до постійного професійного вдосконалення, гарантують стабільність, розвивають комунікативні здібності.

    

    

   

    

    

    

    

    

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (02.04.2018)
Переглядів: 68
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz