Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [343]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Зустріч із земляком Андрієм Криштальським

Цими днями у бібліотеці Горохівського  коледжу ЛНАУ відбулася творча зустріч з нашим земляком  Андрієм Криштальським, українським письменником, журналістом, громадським діячем, членом Національної спілки письменників України, засновником та видавцем волинського «Терену».  

Андрій з його щирістю та відкритістю одразу налаштував аудиторію на щире дружнє спілкування. Із цікавістю студенти слухали розповідь письменника про його дитинство. Вони розпитували Андрія Криштальського про його перші твори, про книгу « Чорноморець, матінко», головним героєм якої є виходець із села Княже Олекса Мельник (Чорноморець).

Значний інтерес студенти та викладачі коледжу проявили до книги «ОУН і УПА на Горохівщині». Патріотизм і любов до Батьківщини стали головними ідейними напрямками його творчості.

Андрій Криштальський презентував нову книгу афоризмів, філософських максимів та роздумів Євгена Сверстюка «У сяйві слова», яку впорядкував і видав у  «Терені». Після опрацювання друкованих видань Євгена Сверстюка та спогадів про нього авторові цих рядків вдалося зібрати близько трьохсот п'ятдесят афоризмів, що увійшли до цієї книги. Чимало з них стали  воістину крилатими, що можуть послужити багатьом поколінням українців справжніми духовними дороговказами. Андрій Криштальський зазначив, що  серед найвизначніших наших сучасників, без яких неможливо уявити багаторічну панораму українського духовного світу, є Євген Сверстюк. За непохитність у відстоюванні ідеалів справедливості, віри, честі, національної гідності саме він посів своєрідне і разом з тим вагоме місце в культурі сучасної України. Андрій Криштальський вважає Євгена Сверстюка народним голосом нації, на творах якого росла й формувалась сучасна українська інтелігенція.

Учасники заходу з радістю спілкувалися з письменником, ознайомилися з творами автора, брали на пам'ять автографи та фотографувалися на згадку.

Зустріч із письменником Андрієм Криштальським залишила в наших серцях тепло від спілкування та бажання прочитати ще більше його творів.             

    

    

         

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (16.05.2018)
Переглядів: 54
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz