Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [343]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

ВИПУСКНИКИ КОЛЕДЖУ СЕРЕД ПРОВІДНИХ АГРАРІЇВ ОБЛАСТІ

Горохівський коледж ЛНАУ, як і кожний навчальний заклад, щиро пишається успіхами та досягненнями своїх випускників, які, здобувши раніше обраний фах, передають цю естафету своїм дітям.

Керівник СГПП «Рать» Луцького району Віктор Шумський, колишній випускник агрономічного відділення Горохівського коледжу ЛНАУ, побачивши достойну собі зміну у синові Олександрові, віддав його на навчання до коледжу для здобуття фаху агронома.  Сьогодні Олександр Шумський, який цьогоріч є випускником агрономічного відділення, працює агрономом у СГПП «Рать», достойно продовжуючи справу свого батька.

    

Не меншою гордістю для коледжу є успіхи й інших його випускників-аграріїв, учасників громадської спілки «СПАС», самоврядної першої аграрної спілки, що діє на Волині з 2016 року з метою сприяння в налагодженні компромісного діалогу між її членами, органами державної влади і місцевого самоврядування, фінансовими установами задля забезпечення зростання аграрного сектору економіки краю, поступального розвитку сільських громад.

    

Спілка об’єднує 16 провідних аграріїв і серед них – випускники Горохівського коледжу ЛНАУ: Володимир Кучера (СГПП «Несвіч»), Олег Тарарай (ПОСП імені Івана Франка) та Віктор Шумський (СГПП «Рать»). Це знані фахівці аграрного сектору Волині, які продовжують плідну співпрацю з коледжем, надаючи можливість сьогоднішнім студентам для проходження виробничої практики та подальшого їх працевлаштування.

Здобутки аграріїв відмітив і губернатор області Олександр Савченко на засіданні «СПАСу» 17 квітня, висловивши думку, що влада повинна гордитися таким об’єднанням та його членами, адже вирощувати урожай - нелегка праця, яку можна порівняти із вихованням дитини.

 

Матеріали для статті частково використано з офіційного сайту департаменту агропромислового розвитку Волинської області http://agrovolyn.gov.ua

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (20.04.2018)
Переглядів: 59
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz