Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [343]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

В Горохівському коледжі ЛНАУ відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів математики та фізики ВНЗ І-ІІ р.а. Волинської області

15 березня 2017 року в Горохівському коледжі ЛНАУ відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів математики та фізики ВНЗ І-ІІ р.а. Волинської області. 22 викладачі математики та фізики з 20 навчальних закладів Волині взяли активну участь в обговоренні таких питань:

  • Креативне навчання в освітніх технологіях та його використання на заняттях математики (доповідач Вікторія Федорівна Киричук, викладач математики, спеціаліст вищої категорії).
  • Організація самостійної роботи студентів з природничих дисциплін (доповідач  Валентина Ігорівна Здрилюк, викладач фізики і математики, спеціаліст вищої категорії).

    

    

    

    

    

Особливий інтерес в учасників засідання викликало заняття на тему: "Похідна та її застосування", яке провела в групі Б-11 викладач математики, спеціаліст вищої категорії, старший викладач Проценко Богдана Миколаївна. Заняття проходило у формі ділової гри та було наповнене економічним змістом, що є важливим для формування майбутніх фахівців – спеціалістів з обліку та оподаткування.

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (17.03.2017)
Переглядів: 141
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz