Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

У Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету відбувся День відкритих дверей

Весна – це час оновлення, розквіту, пробудження натхнення та прагнень до нових починань. З настанням весни починаємо розуміти, що до завершення навчального року залишилося зовсім небагато часу. Саме тому випускники загальноосвітніх шкіл, ПТУ та їхні батьки активні у пошуках корисної інформації про вищі навчальні заклади, де можна здобути якісну фахову освіту.

17 травня 2017 року на весняний День відкритих дверей запросив Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету.

Директор коледжу О.М. Жельчик привітав гостей та побажав вдалого вибору фаху. Він зазначив, що Горохівський коледж ЛНАУ – це державний навчальний заклад зі славними традиціями, який нещодавно відсвяткував почесний 60-річний ювілей. Його випускники користуються попитом на ринку праці.

Про особливості вступної кампанії у 2017 році розповіла О.М. Генсецька, заступник директора з навчальної роботи. Вона ознайомила присутніх з переліком конкурсних предметів, за яким будуть проводитися вступні випробування, розповіла про спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі про вступі у коледж, а також про строки прийому заяв та документів.

Завідувачі відділень Крук Н.Й., Наглюк Г.Г., Сасовець Р.Н., провели презентацію спеціальностей та розповіли про роботу відділень, організацію практик, можливості працевлаштування за обраним фахом.

Бажаємо усім випускникам правильно прийняти рішення про своє професійне майбутнє і запрошуємо для ближчого знайомства на заходи, які відбуватимуться у нашому навчальному закладі.

    

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (19.05.2017)
Переглядів: 74
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz