Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [343]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Студенти Горохівського коледжу ЛНАУ – учасники районної конференції садівників та ягідників.

 Викладачі та студенти агрономічного відділення Горохівського коледжу ЛНАУ були учасниками районної конференції садівників-ягідників на тему «Кооперація як найкращий шлях для реалізації продукції», яка відбулася 23 січня у сесійному залі Горохівської районної ради.

 Захід організувала громадська організація «Горохівський сад» за сприяння Горохівської районної ради. Відкрив конференцію голова ради Тарас Щерблюк, який розповів, що садівництво та ягідництво є саме тими галузями, які зараз починають активно впроваджуватися фермерами-одноосібниками у регіоні. Директор департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації Юрій Горбенко звернув увагу на програми підтримки галузі агропромислового комплексу з державного та місцевих бюджетів. Начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Микола Панасюк зазначив, що Горохівський район має чимало перспектив для розвитку садівництва та ягідництва і ці галузі вже починають активно впроваджуватися. Тому наші громадяни цілком реально можуть працювати не в Польщі, а тут, на це вже давно спрямована державна політика.

Студенти коледжу – учасники конференції побачили реальні перспективи працевлаштування після закінчення навчання в коледжі. Вони  збагатили свої знання важливими новинами інформаційного змісту в садівництві і ягідництві щодо вирощування плодово-ягідної продукції, правильного застосування добрив у садах і ягідниках, місцезнаходження фруктосховищ з холодильним обладнанням, а також ознайомилися  із  динамікою  фінансування агропідприємств з державного бюджету.

Всі запрошені мали можливість ознайомитись із сільськогосподарською технікою, призначеною для догляду за садом.

    

    

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (26.01.2018)
Переглядів: 88
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz