Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [306]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Столиця України м. Київ вітала лідерів АПК ХХІ століття

24-27 травня 2017 року відбувся ХІХ Зліт студентських лідерів аграрної освіти на базі Національного університету біоресурсів та природокористування України.  Цей захід уже став традиційним місцем зустрічі кращих студентів-аграріїв, гарною нагодою поспілкуватися з однодумцями, обговорити в науковому середовищі актуальні питання розвитку сільськогосподарської галузі, її досягнення та перспективи.

Цьогоріч Волинську область представляли: Борщ Назар, студент Горохівського коледжу ЛНАУ, Томілович Софія та Юхимчук Наталія, студентки Рожищенського коледжу ЛНУВМ і БТ ім. С. Гжицького та Павловська Яна, студентка Володимир-Волинського агротехнічного коледжу. Керівником делегації була Білик С.В., заступник директора з виховної роботи Горохівського коледжу ЛНАУ.

У триденній програмі Зльоту було передбачено: урочисте відкриття з концертом, екскурсію по НУБіП України, засідання дискусійних клубів за науковими напрямками, психологічний тренінг, засідання об’єднаної ради студентського самоврядування, благодійну акцію «Подаруй дитині радість», а також –вечір знайомств та екскурсійна програма «Як тебе не любити, Києве мій».

Студент нашого коледжу Борщ Назар брав участь у засіданні дискусійного клубу «Стимулювання студентів до навчання. Мотивації університетів Німеччини та України» за участю експертів організації українсько-німецького агро-політичного діалогу Сімон Юрк та Марії Ярошко. Повчальними для студентів коледжів були організовані ними дебати про ведення великого та середнього аграрного бізнесу, у якому брали участь 14 представників із вишів аграрного спрямування. Модератор дебатів – керівник проекту «Німецько-український агро-політичний діалог» Фолькер Зассе. Знання, ідеї, якими вони поділилися, конструктивний діалог – цей багаж, здобутий під час круглого столу, стане наснагою для майбутніх звершень студентської молоді.

Масу позитивних вражень та емоцій учасники делегації отримали  на авторському концерті народного артиста України Богдана Бенюка «Мій рідний край, моя земля», де відомий артист напередодні свого 60-річного ювілею ділився з молоддю своїми спогадами, співав пісні та демонстрував уривки з фільмів, у яких знімався.

Беручи участь у психологічному тренінгу, студенти змогли проявити свої лідерські якості та розповісти, ким бачать себе у майбутньому. На завершення насиченої програми Зльоту, під час святкування 119-річчя  НУБіП в актовій залі  пройшла зустріч із Прем’єр-міністром України В.Гройсманом, Міністром освіти і науки Л. Гриневич, віце прем’єр-міністром з гуманітарних питань В. Кириленком та першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України М. Мартинюком.

Варто відмітити, що студент коледжу Борщ Назар був нагороджений грамотою Міністерства освіти і науки України за високі досягнення у навчанні, ініціативність, активну життєву позицію та вагомий внесок у розвиток молодіжного руху майбутніх фахівців-аграріїв.

Сподіваємось, що ці дні, багаті на приємні враження та корисний досвід, стануть для студентської молоді поштовхом для подальших творчих злетів на професійному та особистому рівні.

    

    

    

    

    

    

 

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (29.05.2017)
Переглядів: 82
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz