Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [343]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Предметна олімпіада з дисципліни «Бухгалтерський облік»

Підвищити інтерес студентів до навчання, визначити рівень підготовки з дисципліни і якість знань, активізувати самостійну роботу студентів, популяризувати професію бухгалтера та підвищити зацікавленість студентів у досконалому оволодінні нею - такою була мета олімпіади з дисципліни «Бухгалтерський облік», яка відбулася 14 грудня  2017 року на бухгалтерському відділені Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету.

В олімпіаді взяли участь 25  студентів ІІ курсу спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування».

Компетентне конкурсне журі у складі: завідувача бухгалтерським відділенням  Наглюка Г.Г., голови циклової комісії обліково-економічних дисциплін Шелін С.В. , викладача бухгалтерських дисциплін  Янчук І.М. та голови журі Прокопишин О.С. к.е.н., доцента кафедри «Обліку і оподаткування» Львівського національного аграрного університету визначено переможців.  Ними стали: Кравчук Галина, Мелюх Анастасія ( І місце), Кондратюк Аліна, Голотяк Дарія (ІІ місце), Слюсар Максим, Криворучко Зінаїда (ІІІ місце). За активну участь, наполегливість та професійну майстерність нагороджені грамотами директора редакції всеукраїнської професійної  бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік».

    

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (21.12.2017)
Переглядів: 130
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz