Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [785]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Волонтерський рух
Головна » Статті » Останні новини

Педагогічний семінар «Правові, організаційні, фінансові засади функціонування закладів фахової передвищої освіти»

Відповідно до плану роботи закладу освіти 9 січня  2020 року  в   Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету відбувся педагогічний семінар, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Порядок, форми та особливості здобуття фахової передвищої освіти (доповідач Генсецька О.М., заступник директора з навчальної роботи);

2. Основні правові, організаційні та фінансові засади функціонування закладів фахової передвищої освіти (доповідач Жельчик О.М., директор коледжу);

3. Підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників (доповідач Савченко С.О., методист).

Відповідно до Закону України «Про фахову передвищу освіту», який набрав чинності 9 серпня 2019 року, зазначила Генсецька О.М, вже влітку  2020 року коледж здійснюватиме набір з підготовки фахових молодших бакалаврів з п’яти спеціальностей – це буде рівень фахової передвищої освіти. Створивши ефективну мультимедійну презентацію, заступник директора  детально зупинилася на питаннях прийому у фаховий коледж, основних змінах,    вимогах до провадження освітньої діяльності; розглянула особливості здобуття фахової передвищої освіти, інструменти змішаного навчання, підготовку і допуск до атестації її здобувачів. Генсецька О.М.  зосередила увагу на основних формах здобуття фахової передвищої освіти: інституційній, індивідуальній, дуальній та формах організації освітнього процесу, як наприклад, урок, за освітньою програмою профільної середньої освіти.  

Жельчик О.М., з використанням мультимедійних презентаційних матеріалів, окреслив перспективи коледжів у 2020-2021 роках, основні завдання педагогічного колективу в нових умовах функціонування закладу освіти. Директор коледжу повідомив присутнім, що наказом МОНУ проліцензовано Горохівський коледж ЛНАУ як структурний підрозділ  з 5 акредитованих спеціальностей за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра. Жельчик О.М. зазначив, що Законом України «Про фахову передвищу освіту» встановлено основні правові, організаційні, фінансові засади функціонування системи фахової передвищої освіти, створено умови для поєднання освіти з виробництвом з метою підготовки конкурентоспроможних фахівців.

Савченко С.О. зупинилася на питаннях форм організації науково-методичної роботи за вибором педагогічних працівників та конкретних пропозицій викладачів щодо  підвищення кваліфікації у 2020 році.  Методист зазначила про необхідність постійного щорічного підвищення кваліфікації і звернула увагу педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації, про загальний обсяг підвищення кваліфікації, який має становити не менш як  150 годин.

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (10.01.2020)
Переглядів: 324
Форма входу
Погода
Корисні посилання



 


Copyright MyCorp © 2024

Зробити безкоштовний сайт з uCoz