Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [334]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Об`єктові навчання з цивільного захисту в Горохівському коледжі ЛНАУ

Відповідно до розпорядження в.о.голови райдержадміністрації на базі Горохівського коледжу ЛНАУ 22.03.2018р. адміністрацією закладу було проведено спеціальне об`єктове навчання на тему «Організація захисту учасників освітнього процесу, в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідація їх наслідків». При проведенні об`єктового навчання в коледжі присутніми були відповідальні за організацію цивільного захисту та керівники установ, організацій та підприємств району, старший інспектор районного відділу УДСНС у Волинській області О.А. Масловський, викладач НМЦ цивільного захисту і безпеки життєдіяльності С.В. Надашкевич, головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Горохівської РДА Т. Севастян.

До практичних навчань адміністрацією коледжу було залучено керівний склад та формування цивільного захисту закладу освіти, добровільну пожежну дружину, комісію з питань надзвичайних ситуацій, понад 40 працівників і 480 студентів.

Директор коледжу О.М. Жельчик ознайомив учасників навчання з системою цивільного захисту в коледжі, документами з питань організації реагування на надзвичайні ситуації, основними заходами щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об`єкті.

В ході навчання були відпрацьовані практичні дії органів управління та формувань цивільного захисту коледжу на випадок аварії на атомній електростанції та загрози радіоактивного забруднення, на випадок виявлення на території закладу підозрілого пакета з вибуховим пристроєм. Було також відпрацьовано реагування на випадок виникнення пожежі в коледжі, в ході якого було задіяно внутрішню систему оповіщення, добровільну пожежну дружину, рятувальну групу, ланку аварійно-відновлювальних робіт, проведено евакуацію студентів та працівників, задіяно санітарний пост для надання долікарської медичної допомоги потерпілим.

Органи управління ЦЗ, керівники стуктурних підрозділів в ході занять, на місцях проведення практичних робіт особисто контролювали дії підлеглих і оперативно реагували на всі ввідні ситуації і команди.

В ході навчання було відпрацьовано реагування комісії з надзвичайних ситуацій на виникнення аварій на внутрішніх мережах водо-, теплопостачання, лініях електропостачання коледжу.

Результати навчання та дії штабу та формувань цивільного захисту коледжу в умовах виникнення надзвичайних ситуацій були обговорені та отримали позитивну оцінку від представників ДСНС, райдержадміністрації, навчально-методичного центру ЦЗ і БЖД Волинської області.

    

    

    

    

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (26.03.2018)
Переглядів: 60
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz