Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [343]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Нові таланти та успіхи студентського театру

Учасники театрального гуртка «Гармидер», що діє в гуртожитку №3 під вмілим керівництвом вихователя М.П. Наглюк, не перестають дивувати своїми талантами. 19 квітня 2018 року в актовій залі коледжу відбулась прем’єра вистави «Як наші діди парубкували» за твором Володимира Канівця.

В основі сюжету – кохання Тимоша і Олени. Батьки дівчини проти їхніх стосунків, так як не хочуть, щоб дочка після одруження виїхала з чоловіком на кубанські степи. Але вони навіть уявити собі не могли, які пригоди  на них чекають…

Студенти-актори настільки вжились у свої ролі, що здавалось, ніби вони спеціально для кожного з них написані. Бурхливими оплесками дякували глядачі за майстерну гру студентам технологічного відділення: Майку Назару (у виставі – батько Олени) та Кузьмич Інні (Олена); агрономічного відділення: Антков’яку Дмитру (дід Северин), Чопу Юрію (Тиміш) та Чумаку Петру (кум Матвій). Чудово зіграла матір Олени Василину й Возняк Катерина, студентка бухгалтерського відділення.

Без сумніву, настільки цікавою та захоплюючою не була б вистава без вокального та музичного супроводу. Гру на сопілці та баяні продемонстрували Шлапак Ігор та Покиньброда Ярослав, студенти агрономічного відділення. Українськими народними піснями та танцями потішили глядацьку аудиторію Дячук Людмила та Рибка Юліана, студентки технологічного відділення, а також Оліщук Марія та Чижук Людмила, студентки  бухгалтерського відділення. Звукорежисерами вистави були Чирський Андрій та Зубинський Михайло, студенти агрономічного відділення.

Фото з вистави можна переглянути за посиланням

Чекаємо від «Гармидера» нових цікавих вистав та бажаємо його учасникам успіхів і творчого натхнення!

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (25.04.2018)
Переглядів: 93
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz