Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [343]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Навчання з пожежної безпеки

З 1 по 12 лютого у Горохівському коледжі ЛНАУ проходить Тиждень з основ безпеки життєдіяльності. Одним із найважливіших його заходів стало навчання студентів та працівників діям у надзвичайних ситуаціях. З правилами поведінки і заходами безпеки при виникненні пожеж  ознайомив  директор коледжу О.М. Жельчик. У своєму виступі він нагадав й правила безпеки поводження з електричними приладами, зокрема у студентських гуртожитках.

Про порядок проведення евакуації учасників освітнього процесу під час виникнення надзвичайних ситуацій розповів Л.Я. Кузьмук, викладач захисту Вітчизни та фізичного виховання.

У програмі зустрічі було й навчання надання першої медичної допомоги потерпілим, яке провели І.О. Пундик, викладач основ медико-санітарної підготовки та студенти групи ОФ-11. Вони на прикладах демонстрували способи знерухомлення кінцівок при переломах, накладання джгута та пов’язок для зупинки артеріальної та венозної кровотеч, непрямий масаж серця тощо. Напередодні заходу студенти підготували яскраві тематичні стіннівки інформаційного характеру.

В практичному семінарі взяв участь О.А. Масловський, головний інспектор Горохівського РВ УДСНС у Волинській області.

    

    

    

    

    

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (09.02.2018)
Переглядів: 119
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz