Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [334]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Можливості та перспективи для студентів коледжу

13 березня у бібліотеці коледжу відбулась зустріч студентів випускних груп агрономічного та бухгалтерського відділень з науково-педагогічними працівниками Львівського НАУ.

Кандидат економічних наук, професор, в.о. декана економічного факультету Ярослав Степанович Янишин ознайомив студентів коледжу з особливостями вступної кампанії Львівського НАУ у 2018 році, акцентуючи увагу на нововведеннях цьогорічного вступу.  Володимир Васильович Бальковський,  кандидат сільськогосподарських наук, декан факультету агротехнологій і екології та Оксана Степанівна  Прокопишин, кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку та оподаткування розповіли про умови навчання в університеті, проживання у гуртожитку, проходження практики та працевлаштування у майбутньому.

Особливу увагу було зосереджено на важливості знань іноземних мов, адже студенти Львівського НАУ мають можливість проходити практику у Німеччині та Іспанії, що сприятиме їх працевлаштуванню та професійному успіху.

Студенти випускних курсів бухгалтерського та агрономічного відділень коледжу виконали контрольні роботи, за результатами яких вони будуть рекомендовані до вступу на навчання в університеті у 2018 році.

    

    

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (14.03.2018)
Переглядів: 62
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz