Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Конференція трудового колективу

6 березня 2017 р. у коледжі проведено чергову конференцію трудового колективу, де були розглянуті питання звіту директора коледжу О. М. Жельчика  про роботу за минулий рік, звіт голови профкому С. О. Савченко  про діяльність первинної профспілкової організації за звітний період,  Положення про студентське самоврядування у навчальному закладі, яке представила О. В. Рендюк.   Олег Миколайович у формі презентації прозвітував про результати своєї роботи та працівників навчального закладу, наголосив на першочергових завданнях та викликах,  які стоять перед колективом в умовах реформування вищої освіти. На основі аналізу науково-методичної та профоієнтаційної роботи за минулий рік, результатів незалежного моніторингу підготовки випускників, було окреслено перспективні напрями у навчально-методичній, науковій  роботі колективу. У доповіді Олег Миколайович опирався на статистичні дані, фінансові показники, господарську діяльність, зауважив про необхідність заощадження всіх видів ресурсів. Ним проаналізовано виконання програми енергоефективності, зосереджено увагу на тому, що вже зроблено: проведено переобладнання котельні газової на твердопаливну, замінено вікна в актовій залі, окремих аудиторіях, на часі заміна електроламп на енергозберігаючі. Значну увагу директор приділив  надходженню  та використанню коштів Спецфонду, питанням заробітної плати, комунальних послуг. Окреслив основні проблеми господарської діяльності в сучасних складних економічних умовах та запропонував шляхи їх вирішення за допомогою системної, злагодженої роботи всього колективу.

 Світлана Олексіївна звернула увагу присутніх на Статут і Колективний договір, як головні документи в роботі профспілкової організації, повідомила, що вони розміщені на сайті коледжу і  наголосила, що  профспілка організовує свою діяльність на демократичних засадах  в межах статутних повноважень. Голова профкому представила  звіт про діяльність профспілки: культурно-масову роботу, громадський контроль з охорони праці та фінансовий звіт. Світлана Олексіївна зазначила, що усі рішення приймаються колегіально на засіданні профкому. Вона запропонувала збільшити чисельність комісії з трудових спорів на місце вибулих, щоб своєчасно і ефективно реагувати на звернення працівників.

Директор коледжу О. М. Жельчик виступив з пропозицією активнішої підтримки районної профспілки АПК інтересів коледжу перед обласною і Федерацією профспілок України за актуальних питань: необхідності вирішення проблеми підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» в подальшому.

Конференція у складі 73 делегатів відбулася у формі діалогу – «живого» спілкування, обміну думками  працівників, профспілкових лідерів працівників і студентської молоді та адміністрації коледжу в особі директора. Конференція ухвалила звіт директора, звіт голови профкому за минулий рік,  Положення про студентське самоврядування прийняти до уваги.

Підсумовуючи,  директор коледжу О. М. Жельчик    побажав всім плідної, колективної співпраці, а жінкам – весняного настрою і краси, адже конференція відбулася напередодні 8 березня.

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (21.03.2017)
Переглядів: 50
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz