Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Х Міжнародна студентська наукова конференції „Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки"

Реалізація Державної цільової програми роботи з обдарованою молоддю у Горохівському коледжі ЛНАУ передбачає удосконалення професійної підготовки фахівців, виявлення і підтримку обдарованої студентської молоді, залучення її до вирішення актуальних завдань сучасної науки. Добре організована і систематична науково-дослідна робота в коледжі є  складовою професійної підготовки. Вона  полягає в пошуковій діяльності, що виражається насамперед у самостійному творчому дослідженні. Завдяки участі у науково-дослідній  роботі студенти оволодівають навичками роботи з різноманітними інформаційними джерелами, здобувають досвід вивчення та критичного аналізу наукової літератури. Становлення і розвиток студентської науково-дослідної роботи має на меті допомогти молодим дослідникам оволодіти методикою наукових досліджень, прищеплювати смак до наукового пошуку, підвищувати власну наукову активність, проявляти інтелектуальну ініціативу.

Студенти коледжу залучаються до роботи у наукових гуртках, беруть участь в олімпіадах, турнірах, творчих змаганнях, виставках, виступають на конференціях, семінарах, публікують статті і тези доповідей.

Чудову нагоду в черговий раз поділитися результатами своєї науково  - дослідної роботи студенти нашого коледжу  мали 24 березня 2017 року у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на  Х Міжнародній студентській науковій конференції „Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки".

Роботу конференції було розпочато пленарним засіданням, на якому виступили:

- Щеблюк Станіслав Германович, директор коледжу;
- Коцан Ігор Ярославович, ректор СНУ імені Лесі Українки;
- Соломіна Тетяна Іванівна, начальник відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації;
- Бойчук Петро Микитович, голова ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації;
- Гаврилюк Світлана Віталіївна, проректор СНУ імені Лесі Українки.

    

    

Учасниками конференції стали студенти вишів Волинської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Житомирської області, Республіки Білорусь, Республіки Польщі.

На конференції працювало 9 секцій. Учасниками конференції стали також  10 студентів Горохівського коледжу. Це, зокрема, Ковтун Катерина (Б-11), Желязко Віка (Б-11), Синиця Катерина (Б-31), Сливка Вадим (Т-31), Крупник Василь (А-12), Турко Ярослав (К-34), Машина Марія (Т-31), Шевчук Володимир (А-12), Кузьмич Інна (Т-21), Сойка Ольга (А-12).

    

    

    

    

Тези доповідей наших студентів опубліковані у Збірнику матеріалів конференції.

За результатами виступів учасників конференції визначені та нагородженні переможці, серед яких троє наших студентів.

Вітаємо наших переможців:

Турко Ярослав, студент групи К-34, 3 місце у секції  №4. Товари народного споживання, технології, інновації та безпека (науковий керівник Савченко С.О.)

Сливка Вадим, студент групи Т-31, 2 місце у секції №8. Екологія, здоров'я і суспільство (науковий керівник Нечипорук М.С)

Шемчук Володимир, студент групи А-12, 3 місце у секції №8. Екологія, здоров'я і суспільство (наукові керівники Войтович Л.Г., Войтович Н.О.)

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (27.03.2017)
Переглядів: 122
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz