Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [334]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Інформаційний семінар в рамках Проекту «Ключ до успіху»

28 лютого 2018 року на базі Горохівського коледжу відбувся інформаційний  семінар на тему «Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив: можливості, перспективи розвитку малих та середніх виробників». Семінар проходив в рамках Проекту «Ключ до успіху»   Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства Білорусь – Україна з метою покращення економічної ситуації в сільській місцевості. Організаторами даного Проекту виступили ГО «Волинська обласна аграрна дорадча служба», місцевий фонд «Центр сільського розвитку  і підприємництва Столінського району» Республіки Білорусь), Департамент агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

Учасники семінару ознайомилися з інформацією про проект «Ключ до успіху», обласною та державною програмою підтримки фермерських та особистих селянських господарств. На семінарі було розглянуто питання створення виробничих та обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів, новітні технології вирощування картоплі, овочів, ягід. В кінці семінару відбулася дискусія.

З вітальним словом звернувся до учасників семінару директор Горохівського коледжу Львівського НАУ Жельчик  О.М.  У роботі семінару взяли участь викладачі економічних та агрономічних дисциплін коледжу: Долінська М.О., Воляник О.М., Крук Н.Й., Кондратюк Р.Р., Янчук В.І., Коленда О.В., Лотоцький І.О.

    

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (05.03.2018)
Переглядів: 64
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz