Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [334]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Інформаційне заняття «Особливості ЗНО-2018»

24 березня 2018 року стартує пробне ЗНО з української мови та літератури. Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу учасників до пункту тестування та робочого місця.

В межах інформаційно-роз’яснювальної роботи серед студентів з питань підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти 21 березня 2018 року у бібліотеці коледжу відбулося інформаційне заняття для студентів других курсів «Особливості ЗНО-2018: теорія і практика підготовки до тестування».

Особливості ЗНО спонукають студентів до нової філософії мислення – перехід від сподівання і надії до вдосконалення власної системи навчання, до поглибленого вивчення навчального предмету, з якого мають наміри тестуватися.

Заступник директора з навчальної роботи, відповідальна за проведення ЗНО в навчальному закладі О.М. Генсецька висвітила основні аспекти щодо процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання та  наголосила, що дотримання вимог і норм, передбачених процедурою проведення ЗНО, є однією зі складових успіху.

    

    

    

    

$IMAGE10$

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (23.03.2018)
Переглядів: 63
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz