Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [334]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

День технологічного відділення

З метою популяризації професії техніка-технолога з виробництва та переробки продукції тваринництва та професійної орієнтації молоді у нашому коледжі 20 березня 2018 року відбувся «День технологічного відділення».

Згідно програми заходу викладачем суспільних дисциплін Полігас О.М.  було проведено брейн-ринг на тему «Колесо історії», в якому  взяли участь дві команди технологічного відділення: «Чорна Січ», капітан команди Калінович Роман (група Т-21) та «Скат», капітан команди Войтишин Соломія (група Т-22). В результаті цікавої та напруженої боротьби перемогу здобула команда групи Т-21 «Чорна Січ».

Плідно та цікаво пройшла зустріч за круглим столом викладачів та студентів випускних груп коледжу з науковцями Львівського національного університету  ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького, які були випускниками  нашого навчального закладу. Голодюк І.П., кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри годівлі і технології кормів, надав випускникам інформацію про умови вступу до ЛНУВМтаБТ ім. С. З. Гжицького. Бойко А.О., кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технології виробництва і переробки молока і яловичини, поділився з присутніми своїми спогадами про студентські роки, проведені в нашому  навчальному закладі. Він зосередив увагу на перспективності та важливості професії техніка-технолога. Цікавим для студентів був виступ Душки В.І., кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки, менеджменту, інновацій та дорадництва в АПК ім.І.В.Поповича, який наголосив на важливості вирішення економічних проблем аграрного сектора України та розвитку  агропромислового виробництва, що можливо тільки завдяки роботі висококваліфікованих спеціалістів, від освітян та науковців до представників сількогосподарських підприємств.

 В роботі круглого столу взяла участь наша випускниця Харчук Л. В., провідний спеціаліст з тваринництва одного з найкращих господарств України «Агро-експрес-сервіс», та студент ІУ курсу Шеремета М.Ф., який одночасно навчається в коледжі і працює завідувачем фермою цього ж господарства.      

     З привітальним словом до учасників круглого столу звернувся директор коледжу Жельчик О.М. Він запропонував налагодити партнерські стосунки з кращими підприємствами регіону  щодо проходження студентами практик та  наголосив на необхідності подальшого навчання   студентів у вищих навчальних закладах. Організатор круглого столу, завідувач технологічного відділення  Загоруйко Н.С. акцентувала увагу учасників на тому, що в Горохівському коледжі ЛНАУ студенти отримують ті професійні якості, які   сприяють їх особистісному зростанню та збагаченню життєвого досвіду.

В рамках цього заходу було проведено День відкритих дверей, в якому взяли участь випускники шкіл та професійно-технічних училищ. Майбутніх абітурієнтів з умовами вступу до нашого навчального закладу ознайомила Генсецька О.М., заступник директора з навчальної роботи.

Викладачі технологічного відділення Сальнікова Г.А. та Крисюк Л.Я. організували концерт-презентацію сільськогосподарської продукції на тему «Ярмарок – душі відрада». Учасниками заходу були студенти технологічного відділення другого та четвертого курсів. Вони своїми піснями, віршами, гуморесками та веселими сценками презентували тваринницьку продукцію, яку в подальшому реалізовували на ярмарку.

Куратори академічних груп технологічного відділення разом із студентами взяли активну участь у ярмарку сільськогосподарської продукції, зокрема, Савченко С.О. (група Т-11) , Крисюк Л.Я. (група Т-21), Марчук Р.В (група Т-22), Швед В.О (група Т-31), Сальникова Г.А (група Т-41), Жельчик Г.М. (група Т-42).

 

ФОТО з даного заходу можна переглянути за посиланням

 

 

 

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (23.03.2018)
Переглядів: 78
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz