Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

28 квітня - Всесвітній день охорони праці

Традиційно до Всесвітнього дня охорони праці в коледжі був проведений тиждень охорони праці, який пройшов під девізом: «Удосконалення збору та використання даних з охорони праці». В актовій залі для студентів і працівників навчального закладу викладачами Савченко С. О., Галтман Т. В., страховим експертом Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Горохівському та Локачинському районах  Зубко Л. І. проведено практичний семінар на тему: «Безпека та гігієна праці», мета якого була спрямована на підвищення інформованості щодо нещасних випадків і захворювань, які пов’язані з виконанням трудових обов’язків.

Організатори заходу разом зі студентами Січкар Юлією, Турко Ярославом, Романюк Зоряною, Вронською Наталією, Черній Людмилою, Симчуком Юрієм, Зінчук Ганною, Олійник Василиною, Утєшевою Русланою, Машиною Марією, Сливкою Вадимом намагались привернути увагу присутніх до питань підвищення культури безпеки та охорони праці. Майбутні агрономи зосередили увагу на питаннях гігієни праці в овочівництві закритого і відкритого грунту, безпеки праці при роботі з пестицидами і мінеральним добривами, технологи –  на атестації робочих місць, гігієнічній класифікації умов праці, професійних захворюваннях та профілактичних заходах в галузі тваринництва, безпеці праці на тваринницьких комплексах, майбутні комерсанти і бухгалтера за допомогою яскравих презентацій пояснили гігієну праці при роботі з комп’ютером, розповіли процедуру визначення категорії працівників, що підлягає медичним оглядам, привернули увагу до проблеми офіційного працевлаштування, адже неукладений трудовий договір – соціально незахищений працівник.

    

    

 Страховий експерт ФССНВВ Зубко Л. І. підкреслив, що систематизація даних про нещасні випадки на виробництві та професійні захворювання має важливе значення для профілактики та їх запобігання. Тому існує гостра необхідність в удосконаленні системи реєстрації та повідомлення про нещасні випадки.  Захід прикрасила виставка стінгазет на тему: «Безпека та гігієна праці», а виступ агітбригади «Охорона праці – з першого робочого дня» не залишив в залі нікого байдужим.

    

    

Голова первинної профспілкової організації, викладач дисципліни «Охорона праці» Савченко С. О. звернула увагу присутніх на розділ «Охорона праці» Колективного договору і зазначила, що в коледжі постійно проводиться відповідна робота по створенню належних і безпечних умов праці, які спрямовані на збереження життя, здоров’я та працездатності людини. Протягом березня-квітня в навчальному закладі адміністрацією проведена комплексна перевірка стану безпеки життєдіяльності та охорони праці в навчальних кабінетах і лабораторіях, підсумки якої розглянуто на педагогічній раді.

Проведення заходів до Дня охорони праці нагадало кожному і  підтвердило, що найважливіше – це здоров’я та життя людини.

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (17.05.2017)
Переглядів: 66
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz