Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [272]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Зустріч студентів коледжу з волинським письменником А.І. Бондарчуком

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ З ВОЛИНСЬКИМ ПИСЬМЕННИКОМ А.І. БОНДАРЧУКОМ

В Горохівському коледжі Львівського НАУ 17 червня  відбулася творча зустріч з талановитим волинським письменником, відомим громадським діячем, щирим патріотом і небайдужою особистістю – Андрієм Івановичем Бондарчуком.

Бондарчук Андрій Іванович, народний депутат України 1-го скликання (1990-1994 рр.) від Горохівського виборчого округу №44 (висунутий кандидатом в народні депутати трудовим колективом Горохівського радгоспу-технікуму), журналіст і громадський діяч, член Національної Спілки письменників України.

         

Андрій Іванович, будучи  власним кореспондентом газети «Правда України» у Волинській та Рівненській областях, у кінці 80-х років минулого століття провів резонансне журналістське розслідування, спрямоване на викриття зловживань владою партійними керівниками Волині, зокрема, І. М. Семенцовим, чим здобув велику  довіру волинян.  Сміливі і принципові виступи проти радянської влади у тодішній пресі знайшли широку підтримку, викликали значний резонанс читацької аудиторії. У 1990, попри сильний спротив влади, виборці Горохівського виборчого округу № 44 віддали йому перевагу і обрали народним депутатом України.

Андрій Іванович  Бондарчук входив до складу Конституційної комісії Верховної Ради, він закладав основи української державності, займався активною законотворчістю. За його активної громадянської позиції та особистої участі приймалися такі доленосні для молодої держави документи як Декларація про державний суверенітет, Акт проголошення Незалежності України, референдум на підтримку Акту Незалежності України.

Але перш за все він був і залишається журналістом. Нині Андрій Іванович потужно займається літературною творчістю, продовжує громадську діяльність, з 1997 року очолює Волинське крайове братство імені святого апостола Андрія Первозванного. Він є фундатором та ініціатором створення Музею історії Луцького братства та Братського Некрополя ХVІІ століття у місті Луцьку.

Протягом довголітньої журналістської діяльності написав тисячі статей, друкував оповідання, нариси. У 2004 році вийшла повість “Знімали у Тайзі кіно про хліб” – про останні роки Великого Голодомору, через рік-збірка повістей, оповідань, новел “Стежки до хати”, за сценарієм автора знято фільм “Волинська Голгофа Братковського”. У 2011 р. з під пера Андрія Івановича вийшла книга “Обірване коріння нації. Волинська хрестоматія”, в якій на основі свідчень людей, архівних документів, коментарів йдеться не лише про трагічну долю трьох волинських сіл, назавжди стертих радянською владою з карти області, а й про систему, яка цілеспрямовано знищувала все, що не вписувалося у плани розбудови соціалізму. 

У 2013 році вийшла його нова книга “Хроніка волинського “камікадзе”. Це живий подих історії, спогад і аналіз учасника історичних подій, які призвели до краху могутньої комуністичної імперії і народження незалежної України. Андрій Іванович Бондарчук розповідає про своє журналістське розслідування на горохівщині в той час, аналізує діяльність Верховної Ради, розмірковує про причини, які завадили і заважають нашій молодій державі стати до числа високорозвинених, цивілізованих країн.

В ході зустрічі Андрій Іванович розповів студентам та викладачам коледжу про свої книги, в яких він намагається донести до читачів правду нашої трагічної історії минулого сторіччя, про події, які вплинули на долю країни. 

         

До речі, Андрій Іванович не тільки пише книги, виховав онука-патріота, який сьогодні відстоює незалежність України у зоні АТО.

Завершилася зустріч виступом заступника директора з навчальної роботи О.М. Жельчика, який від імені всіх присутніх побажав автору міцного здоров’я, удачі, благополуччя, людського добра, шани від читачів та легкого пера. 

         

На згадку про зустріч автор подарував коледжу більше двадцяти своїх книг “Хроніка волинського “камікадзе”, “Луцьке Хрестовоздвиженське братство”, “Юхим Ярощук: людина, громадянин, державний діяч” та репродукцію картини  «Державотворення» художника О.Кулакова.

 

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (24.06.2015)
Переглядів: 252
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz