Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [272]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання "Лідери АПК ХХІ століття"

Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання "Лідери АПК ХХІ століття" – це зібрання студентів-аграріїв, однодумців, лідерів, які у напруженій навчальні праці здобувають професію хлібороба. Для всіх його учасників – це спроба заявити про себе, бути почутим, відчути себе причетним до молодіжних справ.

Студентський форум вже став традиційним для молодих аграріїв п'ятнадцять років поспіль. Цьогорічний ювілейний Зліт відбувся на базі Полтавської державної аграрної академії з 15 по 19 травня. У ньому брала участь делегація Волинської області, яку очолювала Світлана Вадимівна Білик, заступник директора з виховної роботи  та троє студентів з аграрних закладів області, зокрема: Сидун Віта, студентка ІІ курсу Горохівського коледжу ЛНАУ, Березюк Яна, студентка ІІ курсу Володимир-Волинського агротехнічного коледжу та Радкович Суламіта, студентка ІІІ курсу Рожищенського коледжу ЛНУВМ і БТ ім. С. Гжицького.

Програмою Зльоту передбачені зустрічі з науковцями, тематичні "круглі столи", екскурсії на підприємства та огляд визначних місць Полтавщини. Учасники делегації брали участь у роботі секцій "Інноваційні технології виробництва і переробки продукції тваринництва", "Участь молоді у розвитку економіки та суспільства України" та у засіданні об'єднаної студентської ради ВНЗ України. Вищезгадані студенти були нагороджені грамотами за активну участь у роботі секцій, а також дипломами учасників ХV Зльоту.

Особливо цікавими та пізнавальними були екскурсії на виробництво ПП "Агроекологія" та АФ "Маяк", де керівники аграрних підприємств ділилися досвідом з технології вирощування сільськогосподарських культур методом органічного землеробства. Не менш захоплюючими були оглядові екскурсії по Полтаві, у музеї дальньої авіації, в історико-культурному заповіднику "Поле Полтавської битви". Яскравим доповнення культурної програми став конкурс "Студент року" та ярмарка "Барви Полтавщини".

     

       

     

     
Категорія: Останні новини | Додав: Klym (03.06.2013)
Переглядів: 381
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz