Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [357]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Здатні творити майбутнє!

5 грудня в Горохівському коледжі ЛНАУ відбулась зустріч студентського активу аграрних коледжів Волині, Львівщини та Рівненщини – засідання регіональної студентської ради.  Програма заходу була цікава та насичена і розпочалась вітальним словом  директора коледжу О.М. Жельчика, який у своєму виступі побажав студентам впевненості, наполегливості та успіхів.

Робоче засідання, у якому взяли участь й заступники директорів з виховної роботи аграрних коледжів, вела Інна Чебатарьова, студентка ВСП «Рівненський коледж НУБіП України», голова регіональної студентської ради. На ньому обговорювались умови проведення інтелектуального конкурсу «Студент року», що проходитиме навесні у Рожищенському коледжі ЛНУВМіБТ ім. С.Гжицького. В теплій дружній атмосфері спілкування студенти обмінялись досвідом роботи, акцентуючи увагу на найцікавіших заходах, що відбуваються у їхніх навчальних закладах.

По-справжньому інтригуючими видались агродебати на тему «Майбутнє аграрного сектору України за великим чи малим бізнесом?» Їх проведення ініціювала С.В.Білик,  заступник директора з виховної роботи, з урахуванням вимог часу, удосконалення форм і методів роботи студентського самоврядування, формування у студентської молоді активної громадської позиції, розвитку лідерських здібностей.

 Студенти поділились на 6 команд по три особи в кожній та за 10 хвилин повинні були коротко вказати на переваги великого аграрного бізнесу або ж малого і середнього. При цьому задавали один одному тематичні питання, виходячи з економічної чи політичної точки зору.  Роботу команд оцінювало журі у складі: О.В. Лавреннюк, головного спеціаліста Горохівського районного відділу освіти, молоді та спорту; С.В. Чернюк, зоотехніка Волинського обласного племінного підприємства; Г.М. Гайди та М.О. Долінської, викладачів економічних дисциплін Горохівського коледжу ЛНАУ.

Усіх учасників агродебатів було нагороджено подарунками від районного відділу освіти, молоді та спорту, які вручила О.В. Лавренюк. І студенти, і їх наставники отримати масу позитивних вражень від плідної співпраці у Горохівському коледжі ЛНАУ.

ФОТО

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (13.12.2018)
Переглядів: 27
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2019

Зробити безкоштовний сайт з uCoz