Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Волинської області

Першу декаду грудня у нашому закладі віншувала важлива подія – засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Волинської області.

Розпочалось засідання вітальним словом  голови Ради директорів П.М. Бойчука. яке продовжив директор нашого коледжу М.І.Нарихнюк з інформацією про засоби формування професійної компетентності та соціальної особистості випускника коледжу.

Наступну, не менш важливу тематику для обговорення, порушив заступник директора з навчальної роботи О.М. Жельчик, зокрема, про використання сучасних педагогічних технологій в організації та методичному забезпеченні науково-пошукової роботи викладачів та студентів коледжу.

Звичайно, найбільш актуальним на сьогодні питанням є працевлаштування молодих спеціалістів та їх перспектива в цілому. З метою допомогти та  націлити  студентство в пошуку роботи у коледжі діє Студентський центр агробізнесу.

Тому логічним продовженням засідання Ради стало відкрите заняття у формі тренінгу, організоване та проведене викладачем технологічних дисциплін Н.С.Загоруйко  спільно з І.Я.Рабінською, директором Горохівського районного центру зайнятості.

     

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (25.12.2012)
Переглядів: 290
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz