Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Засідання педагогічної ради коледжу

17 травня 2016 р. у коледжі проведено чергове засідання педагогічної ради, де  були розглянуті питання про стан науково-методичної роботи педагогічних працівників коледжу, роботу   циклової   комісії   агротехнічних дисциплін з формування практичних вмінь і навичок майбутніх фахівців, а також  виконання плану заходів профорієнтаційної роботи та готовність до вступної кампанії – 2016 р.

 Педагогічна рада відбулася у формі обміну досвідом досвідчених та молодих педагогів.

Методист коледжу Л.Г. Войтович  на основі аналізу науково-методичної роботи за минулий навчальний рік націлила викладачів на інтенсивну роботу з розробки та оновлення навчально-методичного забезпечення, із залучення студентів до науково-дослідницької роботи, з проведення занять на високому науково-методичному рівні. Було окреслено перспективні напрями у навчально-методичній, науковій роботі колективу.

У доповіді завідувача агрономічного відділення Н.Й. Крук знайшли відображення питання аналізу сучасного стану викладання, практичної підготовки студентів у коледжі. Під час обговорення було розглянуто шляхи забезпечення якісної практичної підготовки студентів коледжу, що виступає передумовою їх успішного працевлаштування після отримання освіти. Ці актуальні питання знайшли широку підтримку у педагогічного колективу та були визначені як першочергові завдання, що забезпечуватимуть формування конкурентоспроможного фахівця, адаптованого до вимог сучасності.

Заступник директора з навчальної роботи О.М. Генсецька, доповіла про виконання плану заходів профорієнтаційної роботи та готовність до вступної кампанії – 2016 р. Висвітлила основні проблеми і перспективи організації профорієнтаційної роботи, запропонувала до розгляду нові підходи до її організації. «Питання формування контингенту студентів повинно знаходитись на постійному контролі та в центрі уваги навчального закладу, бути одним з найважливіших напрямів роботи колективу» - зазначила вона.

Студенти – основні споживачі результатів освітньої діяльності. Тому з метою визначення ступеня задоволеності студентів якістю викладання і методами навчання в Горохівському коледжі ЛНАУ проводилось анкетування «Викладач очима студентів». Дане анкетування носило особистісний, оцінний і анонімний характер. Практичним психологом коледжу В.А. Макарук було підведено підсумки анкетування з результатами якого мали можливість ознайомитись викладачі коледжу.

 «Викладач очима студента» – це думка студента про якості викладача, його професійні та особистісні характеристики. Якість навчальної роботи викладачів є багатогранним процесом, який складається з багатьох складових, в тому числі кваліфікації викладача, його особистісних якостей, ступеня сприйняття студентами викладача і предмета в цілому.

Метою його проведення було: стимулювати  пошук нових засобів і шляхів навчання  студентів, налагодження      хороших  взаємовідносин між учасниками навчально-виховного процесу,  активність викладачів, прагнення до самоосвіти, підвищити  у педагогів  вимогливість до  себе, до своєї  педагогічної майстерності, до самоаналізу  і результатів  своєї   діяльності.

Підсумовуючи, в. о. директора коледжу О. М. Жельчик наголосив, що кожне з піднятих на педагогічній раді питань важливе і актуальне та побажав всім плідної, колективної співпраці, адже в сучасних складних економічних умовах саме злагоджена робота всього колективу на потрібний результат забезпечить стабільність освітньої діяльності коледжу.

 

                                                                                                                                                                            Заступник директора з навчальної роботи

                                                                                                                                                                                                                                  О.М. Генсецька

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (19.05.2016)
Переглядів: 109
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz