Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [343]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

З 15 по 22 грудня на бухгалтерському відділені тривала олімпіада з дисципліни «Бухгалтерський облік».

З 15 по 22 грудня на бухгалтерському відділені  тривала олімпіада з дисципліни «Бухгалтерський облік».

Метою олімпіади було передбачено: підвищити інтерес студентів до навчання; визначити рівень підготовки з дисципліни і підвищити якість знань; активізувати самостійну роботу студентів; популяризувати професію та підвищити зацікавленість студентів у досконалому оволодінні нею.

    

Олімпіада проходила у два етапи. На 1 етапі взяли участь студенти ІІ курсу бухгалтерського відділення  у кількості 30 чоловік. Відповідальні за проведення олімпіади: завідувач бухгалтерським відділенням – Наглюк Г.Г., голова циклової комісії обліково-економічних дисциплін – Шелін С.В. та викладач бухгалтерських дисциплін - Янчук І.М.

Головну увагу під час підведення підсумків першого етапу конкурсне  журі (Бродзяк М.В.- голова журі, головний бухгалтер коледжу; члени журі: Генсецька О.М.- заступник директора з навчальної роботи, Войтович Л.Г. –методист коледжу, Долінська М.О. – завідувач з навчально-виробничої практики) звертали увагу на показники навчання з дисципліни, участь у роботі гуртків, написання рефератів, участь у конкурсах, вечорах, КВК з дисципліни тощо.

    

У другий етап олімпіади з дисципліни увійшло шість найкращих студентів, що зайняли призові місця на першому етапі і продовжили виборювати звання «Найкращий студент з дисципліни». Конкурсне журі очолила  Прокопишин О.С. – к.е.н., доцент кафедри «Обліку і оподаткування» Львівського національного аграрного університету,  яка привітала переможців олімпіади з їх першим професійним успіхом.

Студенти, що зайняли перші три місця: І місце – Василишин Мар’яна, ІІ місце – Гойдало Ольга, ІІІ місце – Вакулюк Софія відзначені грамотами редакцією всеукраїнської професійної бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік ». Рогожиній Аліні, Синиці Катерині та Трачевському Назарію оголошено подяки за активну участь, наполегливість та професійну майстерність.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні.

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (29.12.2016)
Переглядів: 157
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz