Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Всеукраїнський День бібліотек

30 вересня у приміщенні бібліотеки коледжу відбулося справжнє свято з нагоди Дня бібліотек, яке підготували і провели  для першокурсників студенти групи К-34 разом з куратором групи Савченко С. О. та працівниками бібліотеки коледжу на тему: «Моя бібліотеко, хранителька добра і мудрості».

Це професійне свято  – довгоочікувана данина великому внеску бібліотек у культуру та науку нашої країни, відзначення якого свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства, зібрання інтелектуальних і культурних цінностей  української нації, підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства.

    

    

На виховній годині студенти розповіли про історію створення бібліотек, бібліотечний рух та найбільшу книжкову майстерню в Західній Україні, книжковий фонд бібліотеки коледжу, подарували приємні хвилини спілкування з Книжковою Музою, героями творів українських письменників, розповіли про особливу книжкову атмосферу в бібліотеці коледжу, яку створюють її працівники: Світлана Василівна Гончарук, Ірина Михайлівна Сергеєва,  Катерина Петрівна Дуб’юк.

    

   

Ветеран праці Клавдія Степанівна Поліщук звернулась до присутніх з побажаннями любити книгу, а завідувач бібліотекою Гончарук С. В. відзначила, що сьогодні наша бібліотека – це сучасний центр самостійного навчання, під’єднаний до мережі Інтернет, а також самовдосконалення, відпочинку і духовності, частими гостями якої є талановиті поети, письменники, науковці, і просто цікаві особистості. Та найбільше чим пишається бібліотека нині – це читачем. Бо в центрі уваги бібліотекаря завжди був і буде користувач, його запити і інтереси.   Завершилось свято словами подяки і глибокої шани до праці бібліотекарів заступника директора з виховної роботи Білик С. В., яка подарувала  в цей книжковий храм науки і добра джерело духовності - ікону Миколи Чудотворця. Голова циклової комісії загальноосвітніх  дисциплін, викладач світової літератури Пундик І. О., викладач української мови і літератури Здинюк М. О. побажали бібліотечним працівникам та шанувальникам книги, щоб «бібліотечна нива колосилася добірними зернами людської мудрості, які щедро засіваєте новим поколінням допитливої студентської молоді, щастя, міцного здоров'я, невичерпного оптимізму та найкращих читачів!»

                                                                Савченко С. О., куратор групи К-34

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (06.10.2016)
Переглядів: 107
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz