Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [362]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Вітаємо переможців IX Міжнародної науково-практично конференції «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу і контролю в умовах глобалі

02 грудня 2017 року у Луцькому національному технічному університеті відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу і контролю в умовах глобалізації економіки». Учасниками конференції були студенти, аспіранти, здобувачі та молоді вчені вищих навчальних закладів України, Республіки Польща, Білорусь.

Горохівський коледж ЛНАУ представили викладачі бухгалтерського відділення Шелін С.В. і Галтман Т.В. та студенти Шлапак Надія і Синиця Катерина.

Шлапак Надія, студентка групи Б-31, науковий керівник Шелін Станіслава Володимирівна, виступила з доповіддю «Шляхи поліпшення обліку фінансових результатів» у номінації «Прогресивний практик» та за  впровадження інноваційних досягнень у практичну діяльність зайняла І місце і нагороджена грамотою першого ступеня, а також відзначена цінним подарунком від Луцької  міської ради – зарядним  пристроєм Power Bank.

Синиця Катерина, студентка групи Б-31, науковий керівник Галтман Тетяна Василівна, виступила з доповіддю «Банківська система України: основні проблеми та перспективи розвитку» у номінації «Молодий науковець» та за  творчий підхід до вирішення наукової проблеми зайняла І місце і нагороджена грамотою першого ступеня.

За високий рівень підготовки учасників конференції Шелін Станіславу Володимирівну, голову циклової комісії обліково-економічних дисциплін, та Галтман Тетяну Василівну, викладача бухгалтерськихдисциплін відзначено подяками  ректора Луцького технічного національного університету.

    

    

    

    

    

    

    

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (06.12.2017)
Переглядів: 128
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2019

Зробити безкоштовний сайт з uCoz