Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [269]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Виробнича практика як складова професійного зростання студентів спеціальності «Комерційна діяльність»

В сучасних умовах під час проходження виробничої практики студент повинен не тільки демонструвати засвоєння теоретичних знань, набувати професійних вмінь та навиків, а й навчитися перетворювати все це у потужну виробничу силу, проявляти організаторські здібності, пропонувати нестандартні ідеї та рішення, презентувати власний професійний та творчий потенціал.

    

    

Під час захисту виробничої практики з спеціальності «Комерційна діяльність»  з’ясовано, що для студентів було найбільш корисним під час її проходження: це й спілкування з метою отримання досвіду; й закріплення теоретичних знань та навиків, набуття нових знань; й отримання інформації про специфіку професійної діяльності, і знайомство з роботою підприємства.  Запитання до студентів членів комісії у складі Савченко С. О., Долінської М. О., Шелін С. В. дозволили проаналізувати рівень формування у студентів-комерсантів вміння проявляти ініціативу, розв’язувати нестандартні завдання, здатності до планування та прогнозування результатів власних самостійних дій, комунікативні навички.

Виступи студентів, підсилені презентаціями, спілкування показали, що майбутні випускники під час практики намагаються проявити себе як компетентні працівники, адже перед ними стає проблема працевлаштування, і спрацьовує принцип «А чого я вартий?», коли студенту необхідно упевнитися у власних силах – це піднімає його самооцінку, впевненість.

    

    

Безумовно переддипломна практика як складова професійного зростання наших студентів повинна сприяти підготовці такого фахівця, який повинен вміти приймати ефективні рішення, самостійно отримувати необхідну інформацію, критично аналізувати  реальність та використовувати отримані знання для розв’язання поставлених завдань. Вона розглядається студентами і як можливість знайти потенційне місце роботи, і як можливість проявити власні професійні здібності та якості -  компетентність, ініціативу, креативність, самостійність. Мотивуванням та стимулюванням студентів до активної практичної діяльності стали хороші відгуки, оцінки за практику та запрошення роботодавців щодо подальшого працевлаштування студентів: Андрощука Владислава, Никитюк Марії, Січкар Юлії, Романюк Зоряни, Сидорук Ганни, Киричук Андріани, Артикової Орини, Турка Ярослава. Бажаємо нашим студентам подальших успіхів у навчанні,  успішного працевлаштування, розпочати  власну кар’єру, знайти своє місце на ринку праці.

                                                 Савченко С. О., керівник практики 

 

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (03.03.2017)
Переглядів: 135
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz