Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [334]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Відкрите заняття-екскурсія у Горохівському відділенні ПЗРУ ПАТ КБ "Приватбанк"

12 вересня 2018 року студенти 3-го курсу Горохівського коледжу ЛНАУ спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” під керівництвом завідувача навчально-виробничої практики Долінської М.О. та викладача дисципліни “Банківські операції” Галтман Т.В. побували на відкритому занятті-екскурсії у Горохівському відділенні ПЗРУ ПАТ КБ "Приватбанк".

Під час нетрадиційного заняття заступник керуючого відділенням Шеремета Ірина Михайлівна ознайомила студентів із історією розвитку та структурою банку, основними напрямками роботи відділення, зокрема обслуговуванням юридичних та фізичних осіб. Майбутні фінансисти мали можливість самостійно виконати деякі банківські операції. Працівники банку вразили студентів своєю доброзичливістю, високим рівнем компетентності та віртуозністю виконання усіх фінансових операцій.

Ірина Михайлівна наголосила, що для роботи в банку окрім теоретичних знань, необхідно ще бути дуже уважним, зібраним та постійно навчатись і вдосконалюватись. Адже, в умовах динамічного розвитку інформаційних технологій, банківські послуги змінюються, оновлюються, а це вимагає від працівників безперервного навчання, якому в Приватбанку приділяється велика увага та створені усі умови для якісного обслуговування клієнтів.

В ході дискусії студенти мали можливість дізнатися про умови працевлаштування в даній установі та ознайомились з основними вимогами до кандидатів на вакантні посади.

Практичне заняття є корисним та пізнавальним і ми надіємось, що в майбутньому побачимо наших випускників-фінансистів працівниками Приватбанку.

    

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (24.09.2018)
Переглядів: 36
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz