Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [343]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Відкрите інтегроване заняття зі студентами бухгалтерського відділення на виробництві

«Практика без теорії сліпа, а теорія без практики мертва», – під цим девізом 23 жовтня викладачі циклової комісії обліково-економічних дисциплін Долінська М.О., Воляник О.М., Галтман Т.В., Янчук І.М. і Шелін С.В. провели заняття на виробництві.

Сьогодні активний діалог між сільськогосподарськими підприємствами і аграрними коледжами сприяє наближенню рівня підготовки фахівців вимогам ринку праці та отримання ними практичного досвіду. Такий діалог відбувся під час проведення відкритого інтегрованого заняття між студентами бухгалтерського відділення Горохівського коледжу ЛНАУ та провідними спеціалістами ТзОВ «Городище» Луцького району Волинської області. Ініціювали зустріч завідувач навчально-виробничої практики Долінська М.О. та директор Горохівської районної філії Волинського ОЦЗ Рабінська І.Я.

Керівник господарства, Никонюк А.О., розповів студентам про діяльність ТзОВ «Городище», організаційну структуру господарства, економічні результати діяльності.

Головний бухгалтер, Цимбал Г.Ф., ознайомила студентів із бухгалтерською службою, а також особливостями ведення обліку. Наголосила, що для ведення бухгалтерського, управлінського, фінансового обліку на підприємстві та управління всіма аспектами його діяльності, використовується програма 1С:Підприємство 8. З захопленням студенти спостерігали за веденням комп’ютерної форми обліку. Цікавились студенти про заробітну плату працівників бухгалтерії, ведення затратних рахунків, їх закриття, а також задавали багато питань щодо планування діяльності підприємства. У ході бесіди розглянуто сучасні вимоги до бухгалтера. Студентів вразила атмосфера любові та відданості своїй праці, що панує в колективі.

Бухгалтер Вознюк Н.В., в ході бесіди описала програму M.E.Doc, яка призначена для подачі звітності в усі контролюючі органи України, для реєстрації податкових накладних та юридично значущого електронного документообігу. Програма «М.Е.Doc» призначена не тільки для роботи з електронними звітами, але і з різними фінансовими документами – податкові накладні, звіти, договори та багато іншого.

На підприємстві також використовують систему «Клієнт-Банк», яка є безпечним електронним банківським програмним забезпеченням. Використовуючи систему, можна здійснювати управління усіма розрахунками не виходячи з офісу, цілодобово, сім днів на тиждень.

Була проведена екскурсія по основних підрозділах господарства. Так, про документальне оформлення продукції, яка надходить з поля на тік, а потім у склад, розповіла завідувачка складом Кравчук Г.А. Завідувач током, Ліштван І.М., ознайомив з організацією роботи току, показав як проводять аналіз з визначення вологості зерна кукурудзи.

За ініціативи студентів оглянуто тваринницьку ферму. З щирою посмішкою нас зустріла Гаврилюк М.Н., головний зоотехнік. Розповіла про основні показники продуктивності ВРХ, спосіб утримання, годівлі та ін. Студенти та викладачі з ентузіазмом задавали питання, на які отримували змістовні відповіді.

Приємно було спілкуватися з працівниками господарства, випускниками нашого коледжу, Ліштваном Ф.М. і Марчуком Б. Вони, на своєму прикладі дали студентам зрозуміти, що в житті все можливе, потрібно тільки добре навчатися і йти до омріяної мети.

 На завершення зустрічі, до студентів звернувся Никонюк А.О., який наголосив на престижності професії та її затребуваності на ринку. Студенти на практиці побачили, наскільки цікава й захоплююча робота бухгалтерської служби, а головне – високооплачувана.

Такі заняття дають студентам можливість ближче познайомитися з реаліями майбутньої професії.

Натхнення та успіхів у навчанні!

    

    

    

    

    

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (25.10.2018)
Переглядів: 48
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz