Меню сайту
Категорії розділу
Останні новини [343]
Географія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
В контакте
Головна » Статті » Останні новини

Вдосконалення педагогічної майстерності кожного викладача коледжу – головна мета січневого педагогічного марафону З досвіду роботи педагогів коледжу

Викладач на занятті може творити справжні добрі дива! Але для цього, як для будь-якої творчості, потрібне особливе натхнення, без якого ані намалювати картину, ані зіграти роль у спектаклі, ані засіяти розум студентів знаннями та добром. Де ж узяти те натхнення? Саме для цього протягом січня, коли студенти відпочивали на канікулах, викладачі Горохівського коледжу ЛНАУ провели педагогічний марафон за темою «З досвіду роботи педагогів коледжу».

На педагогічних семінарах та тренінгах спікери порушували питання, які цікавлять будь-якого викладача, а педагоги мали нагоду поділитися власним педагогічним досвідом з колегами.

3 січня методист коледжу Леся Геннадіївна Войтович говорила про основні форми та методи навчання у вищій школі. 4 січня директор коледжу Олег Миколайович Жельчик познайомив учасників тренінгу-семінару із практичним використанням комп’ютерних програм при проведенні контролю знань студентів. 9 січня спікером педагогічного семінару «Інноваційні підходи в організації методичного забезпечення навчального процесу», який проходив у формі круглого столу, знову виступила методист коледжу Леся Геннадіївна Войтович. Вона підкреслила, що ХХІ сторіччя з його інформаційним середовищем вимагає невпинно вдосконалювати педагогічну майстерність кожного викладача. Активну участь в роботі семінару взяли викладачі коледжу, об’єднані у творчі групи за напрямами інноваційної методичної діяльності. Модератори творчих груп педагогів познайомили учасників круглого столу із програмами роботи груп у 2018 році.

10 січня заступник директора з виховної роботи Світлана Вадимівна Білик розповіла учасникам чергового семінару про виникнення та попередження особистісно-професійних криз у навчальному закладі. А 12 січня викладач інформатики та комп’ютеризації Віталій Тимофійович Рубаха провів для педагогів коледжу тренінг «Створення мультимедійних презентацій».

 

Категорія: Останні новини | Додав: Klym (15.01.2018)
Переглядів: 94
Форма входу


Погода

Корисні посилання 
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz